چگونه به حرکت وام مسکن کاربرد مین های زمینی در طول یک بیماری همه گیر

پسر که سریع بود!

در عرض چند هفته سال بیش از سال, صفحه اصلی قدردانی قیمت نرخ در دو کالیفرنیا مترو ساخته شده U-turn سپردن قرارداد منقبض شده و میلیون ها شغل ناپدید شده اند. آینده برای بازار مسکن است تلخ و وام گرفتن murkier روز به روز.

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر بافته شده راه خود را به خانه با ارزش کاهش یافت در لس آنجلس و اورنج کانتی مترو منطقه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط American Enterprise Institute.

40 بزرگترین متحده مترو آن را مورد مطالعه تنها در لس آنجلس و سان فرانسیسکو مترو نشان داد مداوم در طول دو سال گذشته کاهش این موسسه نوشت مارس 20.

از اواسط ماه فوریه به مارس, L. A. مترو HPA کاهش یافته و به 0.9% از 4.2 درصد. سان فرانسیسکو مترو faired بدتر به عنوان آن HPA سقوط 4% از 2.6 درصد در سال بیش از سال افزایش دهد.

اد پینتو مدیر AEI مسکن مرکز می بیند ارزش خانه حذف 4 درصد به 6 درصد در سراسر کشور توسط اواخر ماه مه به طور متوسط. “بالاتر پایان را دریافت کنید (ضربه) سخت تر” پینتو به من گفت.

وقتی که می آید به خرده فروشان و رستوران ها در طول زمان پینتو پیش بینی رکود بزرگ در سطح 20 درصد و یا بیشتر میزان شکست. “ما باید بسیار طویل U شکل بازیابی.”

چگونه اخیر مسکونی خرید escrows برگزاری ، نه به عنوان 31 درصد از کالیفرنیا ملکی نظرسنجی گفت: آنها تا به حال یک معامله سقوط با توجه به اردن لوین معاون اقتصاددان ارشد در کالیفرنیا انجمن از Realtors.

“من هنوز هم خوشبین مسکن پس از ما گذشته این (همه گیر) گفت:” لوین. “بیشتر مردم در حال کار از خانه و ما باید کم بهره-نرخ محیط زیست است. من هنوز هم فکر می کنم مسکن می کند خوب است.”

اما آن را واقعا?

هر کسی نمی تواند از خانه کار می کنند.

اورنج کانتی سنگین تکیه بر مهمان نوازی و سرگرمی مشاغل می تواند upend بازار مسکن آن. دکتر ریموند Sfeir اقتصاد و صندلی پژوهش در دانشگاه چپمن پیش بینی این شهرستان می تواند داشته باشد 300,000 کمتر کارگران تا پایان سه ماهه سوم.

با نرخ بیکاری 17.9% صفحه اصلی فروش مطمئنا در حال رفتن به مخزن.

“همه می دانند که گفت:” Sfeir. او پیش بینی 5-6 ٪ کاهش در اورنج کانتی, متوسط قیمت خانه تا پایان سال است. او همچنین معتقد است که قیمت خانه در کنار رودخانه و سان برناردینو شهرستان برگزار خواهد شد بهتر از شهرستان ساحلی.

ما شاهد منفی قیمت نفت تا چه منفی در مورد میزان وام مسکن ؟

“نرخ وام مسکن می تواند یک کمی پایین تر” Sfeir گفت. “30 سال نمی خواهد زیر 3 درصد به عنوان این را نمی خواهد تحریک زیاد (بیشتر) تقاضا است.”

نزدیک به 6 ٪ از همه وام های مسکن در سراسر کشور در حال حاضر در تحمل با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن. جدا از فروش خانه حرکت تغییر حقوق صاحبان سهام نیز فرسایش در سراسر کشور بر اساس unmade پرداخت وام مسکن lopping بدهی بیشتر بر روی وام مسکن تعادل است.

آن را دوست دارم یا نه, ما در حال مسطح خانه قیمت منحنی. با یک چشم و در تامین مالی اجازه دهید به پشت وام مسکن پرده برای برخی از شفافیت در وضعیت. من برخی از ایده های برای کمک به شما را از طریق زمان درخواست وام مسکن و خم است. در اینجا برخی از بهترین شیوه های است که ممکن است کمک:

آیا تشکیلات جدید بکار تجاری قبل از رفتن به تحمل. وام دهندگان با تکیه بر صداقت خود را که شما می توانید پرداخت وام مسکن. برخی در حال حرکت به سمت شما نشانه برخی از نوع از وام مسکن بهداشت در بیانیه ای با وام اسناد و مدارک.

هیچ refinancing درست پس از تحمل. تقریبا هیچ کس در حال رفتن به خود را باور داستان COVID-19 آشفتگی مالی و سپس ناگهانی سلامت مالی.

پیدا کردن یک دوست. اگر درآمد شما قطع شد و یا شما از دست داده و کار خود را, شما می توانید معمولی تشکیلات جدید بکار تجاری را با اضافه کردن قدرت مالی غیر مستاجر شرکت وام گیرنده برای یک نرخ پایین تر و/یا پول نقد کردن.

شما باید اعتماد مطلق در این خوب سامری به او اضافه خواهد شد به عمل خود. سامری خوب باید قادر به اعتماد به شما به عنوان به خوبی. اگر شما نمی توانید پرداخت در زمان شما می تواند خراب کردن خوب سام اعتباری.

آیا شما واجد شرایط? اختصاصی وام مسکن هدایت است که در شار ثابت. استاندارد در ادامه به سفت به عنوان وام دهندگان اضافه کردن پوشش (در بالا و فراتر از آنچه که فنی می و فردی نیاز). مطمئن شوید که شما می توانید متناسب با خود را به وام دهندگان اعتباری جعبه قبل از اینکه شما درگیر.

سعی کنید دوباره سعی کنید. اگر وام دهنده خود را می کند نه ارزیابی چشم پوشی خود را با افتخار به عنوان یک طاووس ارزش, کاهش فرض ارزش و دوباره آن را اجرا کنید از طریق F & F اختصاصی موتورهای. من پردازنده در حال دریافت بیشتر ارزیابی چشم پوشی چراغ سبز این راه است. شما باید کمتر هزینه کمتر نگران بودن کم مچاله شده توسط انسان ارزیاب و هیچ بازرسی نگرانی.

جست و خیز اعتباری بد. اگر یکی از وام گیرندگان کاهش FICO نمره اعتباری باعث بدتر وام مسکن, قیمت گذاری و یا حتی یک اعتبار انکار شاید او یا او می تواند باقی می ماند بر روی عنوان بدون اینکه در برنامه وام مسکن.

فکر نمی کنم از وام دهنده خود را به عنوان یک دشمن. فقط به عنوان شما نیاز به کمک از وام دهنده خود را به معامله خود را انجام می شود “وام دهندگان به دنبال کمک از وام گیرندگان نیز گفت:” کیت Stubbs معاون ارشد رئیس جمهور از عمده فروشی در Weslend وام مسکن.

فردی مک رای دادن اخبار:

از فردی مک هفتگی بررسی: در این 30 سال با نرخ ثابت به طور متوسط 3.33% تا دو واحد از هفته گذشته است. 15 سال با نرخ ثابت به طور متوسط 2.86% تا شش واحد از هفته گذشته است.

وام مسکن بانکداران انجمن بدون تغییر گزارش شده درخواست وام جلد از یک هفته قبل است.

خط پایین: فرض کنید یک وام گیرنده می شود متوسط نرخ ثابت 30 ساله در یک منطبق $510,400 وام در سال گذشته پرداخت شد $252 بیش از این هفته پرداخت $2,244 دفاع کند گرفته شد.

آنچه من می بینم: محلی نیز واجد شرایط وام گیرندگان می توانید زیر نرخ ثابت وام مسکن بدون امتیاز: 30 سال FHA (تا $442,750 در امپراتوری درون مرزی تا $510,400 در لس آنجلس و اورنج استان ها) در 3 ٪ 15 سال معمولی در 3 ٪ در 30 سال معمولی در 3.25% 30 سال معمولی بالا-تعادل ($510,401 به $765,600) در 3.5% 30 سال ادم تنومند و بدقواره وام مسکن نرخ قابل تنظیم است که قفل شده است و برای پنج سال اول در 4 درصد.

چشم گیر وام برنامه این هفته: 15 سال با نرخ ثابت در 2.5% با 1.5 امتیاز.

جف Lazerson یک دلال وام مسکن و استاد کمکی در Saddleback College. او را می توان در 949-334-2424 یا [email protected] وب سایت خود را است mortgagegrader.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im