You download the app, turn on Bluetooth, and in seconds you can chat with contacts within 300ish feet who are also using the app.

شما دانلود برنامه روشن کردن بلوتوث و در ثانیه شما می توانید چت با مخاطبین در 300ish پا که همچنین با استفاده از این برنامه است. ArtistGNDphotography/گتی ایماژ

دیروز من صرف حدود یک ساعت تلاش متن اچ اعتراض در کال Anderson, هر بار یک “تحویل داده نمی شود” پاسخ تا زمانی که من در نهایت دیدم که آنها توییتی که آنها می خواهم نقل مکان کرد و به خوشه نزدیکی غریبه‘s ، وجود دارد باید به یک راه بهتر برای هماهنگ کردن فعالیت های اعتراض از این کار درست است ؟

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

خوب بله البته که وجود دارد. با داده های شبکه های غرق جمعیت (نه به ذکر است مقامات احتمالا گوش دادن در) معترضان در کشورهای دیگر پیدا کرده اند که برنامه های شبکه های مش مانند Bridgefy می توانید آنها را نگه دارید متصل می شوند حتی زمانی که آنها نمی تواند اتصال به wifi و یا برج های سلولی.

در اینجا یک نسخه ساده شده ای از چگونه Bridgefy کار می کند: شما دانلود نرم افزار روشن کردن بلوتوث و در ثانیه شما می توانید چت با مخاطبین در 300ish پا که همچنین با استفاده از این برنامه است. اما بیشتر وجود دارد: Bridgefy پیام می تواند “هاپ” از فردی به فرد, بنابراین حتی اگر شما در نظر گرفته شده است که دریافت کننده دورتر پیام خود را هنوز هم می تواند رسیدن به آنها را اگر وجود واسطه بین کاربران شما. آن را در واقع یک رله شبکه توزیع کردن پیام می رسد تا زمانی که تماس خود را. و نیز وجود دارد یک پخش عمومی از ویژگی های بنابراین شما می توانید پیام های مبادله با هر کس در محدوده.

پشتیبانی غریبه

این امن است ؟ خوب… بله و نه. یک به یک پیام های رمزگذاری شده هستند (این شرکت ادعا می کند) اما هیچ تکنولوژی وجود دارد که می تواند 100% تضمین می کنند که پیام نمی ره — به ویژه هنگامی که آنها در حال عبور از طریق دستگاه های متعدد. Bridgefy می پرسد برای دسترسی به لیست تماس خود را یک درخواست است که همیشه باید ملاقات با شک و تردید بدون توجه به آنچه برنامه خواسته است. عمومی صدا و سیمای ویژگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارسال لینک های مخرب و کاربران ممکن است که آنها ادعا می شود. هر چند Bridgefy است که در میان بیشتر کاربر پسند گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد, آن را منبع باز است که به معنی آن جرات سخت تر برای بازرسی و بررسی امنیتی پیشرفته.

هنوز, آن را سخت تر برای snoop بر مردم زمانی که آنها در حال اتصال به یکدیگر به جای انتقال از طریق تلفن همراه و شبکه های وای فای و مقامات نمی تواند قطع سرویس زمانی که شما در حال اتصال فرد به فرد. (هیچ مدرکی وجود ندارد که — هنوز — که snooping یا خدمات کاهش رخ داده در سیاتل اما این یک نگرانی شده است در کشورهای دیگر است.)

بنابراین اگر شما در حال رفتن برای یک روز دیگر در جدید خود را در اعتراض به کار مجهز به چتر خود را و آب و تنقلات و سپر و ثبت نام شما و دوستان شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن یک مش نرم افزار پیام به لیست بسته بندی.