چگونه برای مدیریت اضطراب و تقویت سیستم ایمنی بدن در طول زمان بحران

Category: لاس واگاس No comments

anxiety

Shutterstock.com عکس تصویر

ناگهان زندگی ما را تغییر داده اند و عدم اطمینان است جاروب بیش از ما. در حالی که آن را طبیعی احساس نگرانی و غم و اندوه و خشم و ترس و اتخاذ ابزار برای کمک به کنار آمدن با این احساسات می تواند مفید باشد. به علاوه همان ابزار است که شما را بهبود بخشد احساسی خوب بودن نیز می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن شما.

استفاده از این راهنمایی برای درمان بدن خود را بطور همه جانبه و ایجاد یک طرح مراقبت است که می تواند تفاوت به سلامت کلی خود را در طول زمان دشوار است.

یک نفس عمیق بکشید

انجمن روانشناختی آمریکا گزارش می دهد که استرس و تضعیف سیستم ایمنی بدن با استناد به مطالعات متعدد منتشر شده در طول 50 سال گذشته. آن می رود به دولت که یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید به ماندن خوب است خود را محدود شخصی استرس است. اما آنچه که بهترین راه برای انجام این کار ؟

این که آیا آن را در نظر گرفتن یک پیاده روی پیچش یا حلقه زنی با یک کتاب و یا گذراندن وقت در خارج از منزل همه ما از شرکت در فعالیت های مختلف برای تسکین. اما یک عمل است که می تواند در مبارزه با استرس در همه افراد تنفس عمیق است.

موسسه آمریکایی گزارش می دهد که استرس تنفس شکمی برای 20 تا 30 دقیقه در هر روز خواهد شد و کاهش اضطراب با افزایش عرضه اکسیژن به مغز و تحریک سیستم عصبی پاراسمپاتیک. این باعث ایجاد احساس آرامش.

چندین تکنیک های تنفس در راستای کاهش اضطراب اما شکم تنفس یکی از ساده ترین.

شروع شده توسط نشسته در یک موقعیت راحت و یا دروغ گفتن ، جای یک دست بر شکم خود را و دیگر در قفسه سینه خود را. یک نفس عمیق از طریق بینی خود را. احساس شکم شما شروع به باد. قفسه سینه خود را حرکت نمی کند.

تنفس از طریق دهان خود را. احساس شکم خود فشار هوا ، در ادامه برای 3 تا 10 تنفس در نظر گرفتن زمان خود را با هر یک. توجه به چگونه شما احساس می کنید پس از.

خواب

کافی خواب می تواند کمک به کاهش اضطراب اما جالب اینجاست که نگرانی مزمن نیز می تواند مانع استراحت خوب شبانه. به مسائل بدتر تحقیقات از اضطراب و افسردگی ارتباط آمریکا نشان می دهد که محرومیت از خواب نه تنها باعث تشدید اختلالات اضطرابی—آن می تواند باعث آنها را به عنوان به خوبی.

و اثرات آن نه تنها احساسی است. عدم Zs تواند بدن خود را به تولید کمتر سايتوکاين که یک نوع پروتئین است که اهداف عفونت و التهاب است. این می تواند انواع پیامدهای حتی ساخت واکسن آنفولانزا کمتر موثر, با توجه به بنیاد ملی خواب.

• نتیجه گیری: همه ما نیاز به اولویت بندی خواب به خصوص در حال حاضر.

• اگر ميزان اضطراب موقعيتي است که مهار خود را shut-eye استفاده از این راهنمایی از ADAA:

را خواب یک اولویت است. کنار هفت تا نه ساعت در هر شب برای خواب بدون وقفه. سعی کنید برای رفتن به بستر و بیدار در همان زمان در هر روز صرف نظر از تغییر برنامه کار و یا تعطیلات آخر هفته است.

• ایجاد یک خواب منظم است. به عادت از اجازه دادن به خودتان باد کردن هر شب با خواندن یک کتاب و گوش دادن به موسیقی آرامش بخش حمام یا مراقبه. اجتناب از محرک ها و صفحه نمایش زمان برای حداقل یک ساعت قبل از خواب.

• مطمئن شوید که اتاق خواب خود را خنک و تاریک و آرام باشد. برخی از افراد خواب بهتر با ماشین آلات سر و صدا یا صدای فن باد. خاموشی پرده نیز می تواند مفید باشد برای کسانی که به نور حساس است.

• استفاده از اتاق خواب تنها برای خواب. این اتاق باید برای آرامش نه برای تماشای تلویزیون پیمایش از طریق تلفن خود و یا فعالیت های دیگر.

• آیا دروغ در بستر بیش از حد طولانی است. اگر شما هنوز در تلاش برای به خواب رفتن بعد از 20 دقیقه استراحت. خارج شدن از رختخواب نگه داشتن چراغ پایین و خواندن یک کتاب و یا چای. هنگامی که شما شروع به احساس خواب آلودگی به رختخواب بروید و دوباره سعی کنید.

خوردن خوبی برای روده خود را بیوم

باکتری ها در روده خود را, همچنین به عنوان شناخته شده دل و روده خود بیوم نقش حیاتی در بدن شما. آنها تنظیم هضم اضطراب و ایمنی و اگر آنها به درستی آنها را ویران می تواند. در حالی که بسیاری از ما در حال زندگی کردن شربت موارد در حال حاضر تلاش برای حمایت از روده خود را بیوم با سالم غذا خوردن را افزایش خلق و خوی خود را و سیستم ایمنی بدن است. علاوه بر مصرف روزانه پروبیوتیک و ماندن هیدراته در اینجا غذاهایی که کمک می کند.

• کلاژن استخوان براث ماهی قزل آلا و کلاژن پروتئین

• غذاهای غنی از فیبر: کلم بروکلی و کلم بروکسل و جو و آووکادو و بادام و میوه ها و انواع توت ها

• پروبیوتیک ها و تخمیر مواد غذایی: با کیفیت بالا و ماست کفیر در حال غنی شده با پروبیوتیک به عنوان غذاهای تخمیر شده مانند کیمچی, کلم ترش و miso. در حالی که برخی از ما ممکن است دسترسی محدود به سبزی های برگ دار و میوه های تازه در حال حاضر تخمیر مواد غذایی به طور معمول دارای یک عمر مفید طولانی.

ورزش

جنبش روزانه یک کلید به کلی healthfulness. این باعث می شود شما خوشحال به شما کمک می کند خواب, پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن شما و بیشتر. در حالی که رفتن به ورزشگاه نیست در حال کار کردن در خانه و یا خارج از گزینه خوبی است. رفتن برای اجرا در جریان یک کلاس یوگا یا تمرین وزن بدن تمرینات مانند تخته پرش جک و یا چمباتمه. بالا بردن ضربان قلب خود را در هر روز انجام خواهد داد دولت خود را از ذهن به خصوص در حالی که cooped در خانه.

تمرین قدرشناسی

دیدگاه خود را به مسائل در طول زمان دشوار است و پیدا کردن قدردانی هر کجا که شما می توانید اشکال چگونه شما تجربه سختی است. اگر شما احساس بی قرار به عنوان یک نتیجه از تب کابین در نظر بگیرید که چگونه خوش شانس شما هستند به دیجیتال اتصال سپس FaceTime یک دوست. اگر شما احساس ترس است که شما یا عزیزان شما را مریض بدهید با تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی نشان می شود هر روز برای مراقبت از بیمار و به تمام افراد تمرین های اجتماعی فاصله برای محدود کردن گسترش coronavirus. اگر شما احساس تنهایی و ضعف به یاد داشته باشید که ما همه در این با هم.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>