Mask pattern

وجود دارد یک ملی کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مبارزه با کروناویروس و نیاز به منابع ضروری است. افراد در سراسر کشور که فنر به عمل گرد کردن ماشین آلات دوخت برای تولید در خانه ماسک صورت در تلاش برای کمک به. بیمارستان در جنوب نوادا نیست پذیرش ماسک های خانگی در این زمان (که با استناد به آنها را ارائه همان سطح از حفاظت به عنوان N95 ماسک); این کمبود باعث شده است که فشار بر روی انواع دیگر از ارائه دهندگان که می توانید از آنها استفاده کنید, اما, مانند, مراکز توانبخشی, پناهگاه بی خانمان و خانه های پرستاری و سلامت رفتاری درمانگاه. در کوتاه مدت وجود دارد نیاز به ماسک در همه جا. این است که در آن شما در آمده است.

مواد

• قابل شستشو 55/45 پارچه پنبه/پلی استر

• 1/4 اینچ یا 3/8 اینچ گسترده الاستیک (سفید یا سیاه)

• Thimbles

• پین

• کاغذ سنگین برای الگوی

• دستگاه دوخت

• موضوع

دستورالعمل های زیر ارائه شده توسط قمر Putney سیستم بهداشت و ویرایش شده برای وضوح یک گام به گام راهنمای برای ساخت ماسک صورت. ماسک در نظر گرفته شده برای استفاده مجدد شود و پس از تطهیر و می توان به تنهایی و یا بیش از یک N95 برای جلوگیری از آن را از خاکی گسترش آن در طول زندگی شدید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کمبود.

این تیم در قمر سلامت اشاره می کند که آن را با استفاده از فولاد ورق برای آن قابل استفاده مجدد ماسک, اما ضخیم تر تنفس ضد آب پارچه را مانند یک ماشین شستشو 55/45 پنبه/پلی استر مخلوط استفاده می شود.

این ماسک الگوی طراحی شده است که متناسب با بیش از یک N95 ماسک, اما وجود دارد بسیاری از دیگر الگوهای مفید از جمله ساده مستطیل شکل گزینه های است که می تواند یافت آنلاین.

توجه: این اطلاعات ارائه شده است برای ارزیابی مستقل است. نه مواد و نه طراحی این ماسک بازبینی شده است و یا تایید شده توسط اداره غذا و دارو و یا هر گونه دیگر تنظیم مقررات آژانس است. هر نهاد باید مستقل خود تعیین که آیا ماسک های مناسب برای هر هدف خاص.

Click to enlarge photo

1. برابر پارچه در چهار لایه اندازه گیری حداقل 5 1/2 اینچ عرض و 8 1/2 اینچ قد بلند است. با استفاده از قیچی تیز برش را از طریق هر یک از لایه پارچه در اطراف پایه الگوی طوری که شما باید چهار جداگانه اشکال زمانی که کامل است. حذف الگوی.

Click to enlarge photo

2. دو برش اشکال و محل آنها را به طور مستقیم در بالای هر یک از دیگر. پین آنها را در محل امن با استفاده از راست پین. تکرار با باقی مانده دو اشکال است.

Click to enlarge photo

3. برش الاستیک به دو 9 1/2-inch قطعات. محل یک قطعه از الاستیک بین دو پارچه دوخته ورق مطمئن شوید الاستیک مسطح است و نه پیچیده در داخل پارچه ملافه. یک بار الاستیک مسطح است و در یک U-شکل مرکز الاستیک حلقه کنید و پین کردن هر پایان در مورد 2 1/2 اینچ از هم جدا حتی با لبه پارچه. جای یک پین از طریق وسط 2 ورق به امن الاستیک حلقه کنید و آن را آماده برای دوخت. تکرار با مجموعه دوم ورق با استفاده از برای اولین بار به عنوان یک راهنمای مطمئن شوید الاستیک حلقه هستند و حتی هر دو.

Click to enlarge photo

4. جای یکی دو قطعه در بخش دوخت دستگاه با استفاده از یک زیگزاگ کوک به دوختن در کل طرف است که الاستیک به پایان می رسد (برای اولین بار درز با نام مستعار گوش درز). حذف از دستگاه و خارج کردن پین. تکرار دوم دو قطعه بخش است.

Click to enlarge photo

5. به نوبه خود در حال حاضر دوخته شده ورق در داخل به طوری که از لبه دوخته شده است که در داخل و الاستیک است که در حال حاضر در خارج تشکیل اولین گوش حلقه. دوختن یک راست کوک در الاستیک لبه آن را فوق العاده امن است. تکرار دوم دو قطعه بخش است.

Click to enlarge photo

6. در حال حاضر محل هر دو بخش به طور مستقیم در بالای هر یک از دیگر. دوختن در امتداد لبه باز (دوم درز با نام مستعار بینی درز) از طریق چهار لایه پارچه با استفاده از یک زیگزاگ کوک. مطمئن شوید که هیچ شکاف وجود دارد و این که همه قطعات در کوک. کوک چپ و راست را به پایان برساند و برش شل موضوعات.

Click to enlarge photo

7. باز کردن کامل ماسک و تر و تمیز هر frays. بررسی محصول و اصلاح هر گونه نقص.

سازمان پذیرش ماسک

علاقه مند به اهدای ماسک های خانگی? در اینجا فقط تعداد کمی از سازمان های پذیرش آنها در جنوب نوادا. می خواهید برای اهدای جای دیگر? از قبل تماس بگیرید بپرسید که چه چیزی را پذیرفته و با خیال راحت به ارائه منابع.

• نجات ارتش جنوب نوادا: salvationarmysouthernnevada.org, 702-870-4430

تماس با ما drop-off در 35 W. اونز Ave. تماس 702-701-5347 پس از ورود و کسی را بازیابی کمک مالی خود را.

• به اشتراک گذاری ایجاد کرد لاس وگاس: sharelasvegas.org, 702-624-5792

تماس با ما drop-off: 50 N. 21 سنت

• لوتری خدمات اجتماعی نوادا: lssnv.org

به برنامه کمک مالی تماس با تریستان هایتاور در [email protected]

• پلمیرا خانه بهداشت: palmhh.com

به برنامه اهدای ایمیل [email protected].

• برای اهدای خارج از کشور, پست, ماسک برای قمر Putney بیمارستان یادبود, c/o زنجیره تامین 1108 N. مونرو سنت, Albany, GA, 31701.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im