از دست دادن یک عضو خانواده است که ویرانگر احساسی به چالش کشیدن و اغلب قریب به اتفاق قربانیان. علاوه بر داشتن برای مقابله با احساسات مربوط به از دست دادن یک دوست وجود خواهد داشت بسیاری از وظایف است که نیاز به تکمیل شود. وظایف خواهد بود گسترده ای از برنامه ریزی دفن به بسته شدن کارت های اعتباری.

در حالی که شما در حال عزادار رسیدن به حرفه ای برای هدایت و ایجاد یک فرایند برای سازماندهی سیل از کاغذ است که به زودی جمع می شوند. در نظر با استفاده از مرگ اطلاع رسانی چک لیست صادر شده توسط U. s. Department of Veterans Affairs دفتر حفظ حریم خصوصی و سوابق مدیریت بیت.ly/2USqp7b.

گواهی املاک و برنامه ریزی وکیل و حسابداران خبره دارای تجربه در حل و فصل مسائل مالی پس از مرگ است. آنها می تواند کمک به شما آدرس بسیاری از موارد برجسته شما در حال آگاه و برجسته مواردی است که در میانهی شب برای شما رخ داده است. آنها نیز شناسایی وظایف است که شما آشنا هستند با. درخواست حرفه ای “چه می توانید انجام دهید به من کمک کند؟”

که در آن شما شروع کنیم ؟

مدیر مراسم تشییع جنازه

مراسم تشییع جنازه خود را مدیر می تواند منبع بسیار خوبی از اطلاعات برای شما. اکثر مدیران مراسم تشییع جنازه رسیدگی کاغذ بازی درگیر با فرد مرگ از جمله ارسال مقالات به مقامات دولتی و سفارش گواهی مرگ. برخی حتی کمک خواهد کرد که به حل و فصل ادعا بیمه و یا درخواست برای جانبازان تشییع جنازه مزایای نمایندگی از خانواده است.

گواهی برنامه ریز مالی

یک CFP می تواند کمک به شما را در درک چگونه منابع مالی خود را به طور مستقیم تحت تاثیر از دست دادن عزیزان خود و راهنمای شما را از طریق راه حل های مناسب خود را برای دیدار آینده مالی نیاز دارد.

یک CFP مجوز مشاور مالی است که تکمیل آزمون های متعدد بیش از یک دوره دو روزه در بسیاری از امور مالی شخصی افراد از جمله سرمایه گذاری, بیمه و برنامه ریزی و مستغلات. علاوه بر این CFPs کار با مشتریان خود را شناسایی درآمد خالص ارزش اهداف و مقاصد.

وکیل املاک و برنامه ریزی

یک وکیل املاک و برنامه ریزی کمک خواهد کرد که شما را در درک معنا و هدف از اسناد قانونی مرحوم در حال حاضر در محل و مراحل لازم برای حل و فصل املاک. اگر مرحوم نمی هر گونه اسناد و مدارک در محل یک وکیل می تواند راهنمای شما را از طریق وراثت و یا فرآیندهای دیگر است که ممکن است نیاز به خرج کردن دارایی.

آنها درک کنند که چگونه و مستغلات باید inventoried ارزش پراکنده و مشمول مالیات خواهد شد و کمک به راهنمای شما را از طریق این مراحل.

یک وکیل املاک و برنامه ریزی است که یک نوع از وکیل که می داند چگونه به توصیه مشتریان در امور خود به منظور آماده شدن برای مرگ احتمالی و حل و فصل املاک و پس از مرگ. اغلب آنها سال مربیگری ادامه حقوقی آموزش و تجربه است.

حسابدار خبره عمومی

یک حسابدار می تواند توضیح دهد که منابع درآمد خود را به عنوان گزارش در اظهارنامه مالیاتی. آنها را آماده سازی نهایی اظهارنامه مالیاتی برای مرحوم و شناسایی اگر اضافی اظهارنامه مالیاتی نیاز به ثبت شود. علاوه بر این آنها می توانند اجرا درآمد مالیاتی پیش بینی و بحث خود را چگونه پر کردن وضعیت تغییر خواهد کرد و سال بعد.

حسابداران رسمی مورد اعتماد هستند مشاوران مالی که تحت دقیق آزمون CPA و ملاقات تجربه کاری مورد نیاز برای تبدیل شدن به مجوز. تخصص خود می تواند طیف وسیعی از برنامه ریزی مالیاتی قانونی حسابداری و حسابرسی داخلی برای آماده سازی مالیات بر درآمد و برنامه ریزی است.

سازماندهی امور مالی خود را

راه اندازی یک سیستم ساده را برای کمک به حداقل رساندن برخی از استرس را با کمک به شما برای مدیریت کارآمد وظایف است که نیاز به تکمیل شود. شروع به جمع آوری و یا خرید لوازم زیر:

سه حلقه چسباننده(s): این یک ابزار ایده آل در ذخیره سازی مدارک, اظهارات و یادداشت ها به حل و فصل املاک.

دارنده کارت کسب و کار صفحات: محل روشن, کسب و کار دارنده کارت صفحه در مقابل هر یک از چسب برای صرفه جویی در کارت های کسب و کار و یا اطلاعات تماس با هر کسی که ملاقات شما با طی این دوره است.

صف کاغذ نوت بوک: نوشتن نام هر سازمان است که شما نیاز به تماس از جمله اداره تامین اجتماعی, جانبازان, امور بیمه و سالیانه شرکت ها, بانک ها, آژانس های اعتباری گزارش گروه از وسایل نقلیه موتور (به لغو مجوز راننده) شرکت های کارت اعتباری (برای بستن حساب کارت اعتباری) عضویت در سازمان ها و به ویژه دوستان است.

پیگیری از تمام تماس های ورودی و خروجی تماس های تلفنی. سند شما با آنها صحبت کرد, شماره تلفن, تاریخ و زمان مکالمه و شرح آنچه مورد بحث قرار گرفت.

سند كلیه ایمیل نگه داشتن نسخه از مکاتبات. آیا شما برای ارسال ایمیل و یا دریافت ایمیل از? چه بود ؟ آیا شما به دنبال و یا دریافت یک پاسخ?

تقسیم: استفاده از آنها برای شناسایی و ذخیره هر گونه مدارک مربوط. تا زمانی که این املاک و حل و فصل آن مناسب است به اظهارات و تکمیل مدارک به آسانی در دسترس است.

روشن درج صفحات: اسناد و مدارک است که شما نمی خواهید به آسیب مانند اصلی مرگ گواهی ازدواج, گواهی بیمه عمر سیاست اعمال و عناوین به اموال سالیانه قرارداد و…. لغزش آنها را به روشنی و قرار دادن فایل در پشت زبانه مناسب.

جلوگیری از ساخت تصمیم گیری های شتابزده

در نهایت جلوگیری از ساخت قابل توجهی در تصمیم گیری برای حداقل شش ماه تا یک سال به خصوص اگر این تصمیم احساسی مبتنی بر.

  • اصلا به فروش خانه خود را و یا حرکت تا زمانی که شما می توانید یک منطقی نه احساسی—تصمیم گیری.
  • پول خرج نمی تکانه در حالی که شما در حال عزادار. شما ممکن است تصمیم گیری است که شما را پشیمان خواهد کرد در آینده. نگه داشتن در هر گونه سرمایه گذاری های عمده و یا خرید.
  • لازم نیست بلافاصله به دور و یا فروش دوست خود را در یک دارایی است. صبر کنید تا زمانی که شما می توانید راس تصمیم گیری.
  • نمی دهد و یا قرض دادن پول به هر کسی تا زمانی که شما ملاقات با یک حرفه ای و درک آینده مفاهیم در امور مالی خود را.

حل و فصل املاک از یک دوست است, محدود به تواند استرس زا و دلهره آور سفر. داشتن نگه شرکت در امور مالی کمک خواهد کرد که شما را به تصمیم گیری است که شما نمی خواهد پشیمانی در آینده است. توانمند سازی خود را در اوایل این دوره دشوار با درخواست برای کمک و پیاده سازی یک سیستم به شما در حفظ و سازمان یافته است.

Teri پارکر CFP® است که یک معاون رئیس جمهور برای CAPTRUST مشاوران مالی. او دارای تجربه در زمینه برنامه ریزی مالی و مدیریت سرمایه گذاری از سال 2000. رسیدن به او از طریق ایمیل در Teri.parker@captrustadvisors.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de