چگونه برای ایجاد صفحه اصلی راه حل های طراحی برای مقابله با چالش های یک بیماری همه گیر

سوزی ماه و دیلون چی هستند و پنجم-اصطلاح تعاملی دانشجویان طراحی در پاسادنا را ArtCenter دانشکده طراحی و هر دو دارای یک شور و شوق برای توسعه سیستم های است که می تواند به بهبود زندگی مردم است.

و آنها می خواستند به یک کلاس مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

هدف این بود برای گرد هم آوردن دیدگاه های مختلف برای رسیدگی به نیازهای متنوع مردم در طی دوره های اجتماعی فاصله. که می تواند هر چیزی از فن آوری است که می تواند کمک به سالمندان و یا افرادی که با معلولیت زندگی می کنند که به تنهایی به سوپر مارکت طرح است که فضای فیزیکی در نظر میگیرد. کار خود را برای مدت این است که برای پیدا کردن آنچه که مردم نیاز به شکل و خارج چگونه به آنها اعمال می شود راه حل های طراحی درآمده است.

علاوه بر این آنها می خواستند به بررسی چالش های همه گیر زندگی برای طولانی مدت صفحه اصلی راه حل های طراحی. چگونه می توانم شما ترکیب نور و طبیعت به فضاهای است که کمی از هم? و یا چگونه شما تصور کنید که خانه های آن نیز تابع به عنوان دفاتر و افزایش حریم خصوصی در محله? و یا آن را حتی ساده تر: چه چیزی نیاز مردم در این شرایط ؟

پس از نزدیک شدن به جنیفر ممکن است مدیر اجرایی مدرسه در اجتماعی, تاثیر برنامه آموزش Designmatters اواز یا موسیقی دو نفری الهام بخش شد و یک ترم تابستانی کلاس: “قوی جدا: انعطاف پذیر + متصل” است 14-هفته اکتشاف, طراحی با الهام از اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات. “قوی جدا” که دانش آموزان با هم به ارمغان می آورد از سراسر رشته به دانش آموزان این فرصت را به کار بر روی راه حل های همه گیر مشکلات مربوط به بحران همچنان ادامه دارد.

  • لس آنجلس داجرز dodgers استدلال می کند با صفحه اصلی داوری علامت ونگر در طول داجرز’ 1-0 دست دادن به غول سان فرانسیسکو در روز افتتاحیه خود matchup در ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس در روز پنج شنبه, آوریل 29 سال 2018 است. (عکس توسط Kevin Sullivan/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • آریزونا شغالها چپ جناح حداکثر Domi (16) بازدید یخ به عنوان Los Angeles Kings دروازه بان جک کمپبل (1) و مرکز جف کارتر (77) دفاع از طی دوره NHL هاکی بازی در لس آنجلس یکشنبه, مارس 29 سال 2018 است. پادشاهان برنده 4-2. (AP Photo/نی ساکسون)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک ماه کامل افزایش بیش از ورزشگاه طفره زن در طول داجرز’ 1-0 دست دادن به غول سان فرانسیسکو در روز افتتاحیه خود matchup در ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس در روز پنج شنبه, آوریل 29 سال 2018 است. (عکس توسط Kevin Sullivan/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • طفره زن طرفداران آواز خواندن همراه در طول seventh inning کشش در طول داجرز’ 1-0 دست دادن به غول سان فرانسیسکو در روز افتتاحیه خود matchup در ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس در روز پنج شنبه, آوریل 29 سال 2018 است. (عکس توسط Kevin Sullivan/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • لس آنجلس داجرز کلیتون Kershaw در ستاره شرق در طول داجرز’ 1-0 دست دادن به غول سان فرانسیسکو در روز افتتاحیه خود matchup در ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس در روز پنج شنبه, آوریل 29 سال 2018 است. (عکس توسط Kevin Sullivan/اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Los Angeles Kings مرکز جف کارتر چپ جشن اول خود سه گل برابر آریزونا شغالها در اولین دوره NHL هاکی بازی در لس آنجلس یکشنبه, مارس 29 سال 2018 است. پادشاهان برنده 4-2. (AP Photo/نی ساکسون)

“آنچه که ما به دنبال در حال کار با دانش آموزان از طیف وسیعی از رشتههای مختلف برای ایجاد بهبود در محیط است که می تواند حمایت های عاطفی و جسمی و روانی و رفاه می گوید:” پنی Herscovitch یک طراحی محیطی استاد می آموزد که البته در کنار شری هافمن, دانشکده مدیر Designmatters.

“این علاقه به طور کلی در Designmatters است که ما نوآوری اجتماعی بخش در دانشکده نیز واقعا تا این حد رواج پس از این بحران برخورد کرده است می گوید:” هافمن.

مفهوم نبود فقط یک ضربه با ارومیه, اما با دانش آموزان به عنوان به خوبی. کلاس پر سرعت در هنگام ثبت نام.

“فقط دانستن که وجود دارد این جامعه در مدرسه ما که در آن آنها می خواهند به انجام بخشی خود را برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و اعمال مهارت های طراحی خود را برای ایجاد این عمل می گوید:” ماه در اخیر زوم تماس بگیرید. “که فقط عالی بود.”

دانشکده بیش از حد توجه داشته باشید در زمان دانشجویی علاقه نه فقط در این کلاس اما دیگران که نگاه کنید که چگونه طراحی می تواند کار را برای تغییر اجتماعی.

“ما فکر می کنم طراحان مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه برای ایجاد این نوع پایدار و انعطاف پذیر راه حل عادلانه” هافمن می افزاید. “این چیزی است که ما انجام داده ایم برای یک مدت طولانی, اما این است که قطعا ما را افزایش می دهد.”

برنامه نویسی کلاس, گرچه آغاز می شود با زبان. “این برای ما مهم است که ما نمی با استفاده از کلمه “انزوا” را در عنوان آنجا که یکی از طراحی تغییر از یک طرز فکر مشکلات و به دنبال چالش و تغییر به فرصت ها می گوید:” Herscovitch.

اجتماعی حتی فاصله ممکن است مدت مناسب برای این لحظه و با توجه به هافمن. “این در مورد ایده فیزیکی,” او می گوید. “من نیاز به شش فوت از شما دور, اما, اجتماعی ما در حال پیدا کردن تمام انواع از راه هایی برای اتصال شیوه های واقعا جالب.”

آنچه که دانش آموزان موظف به درک. چگونه ما حفظ اتصالات زمانی که ما از هم جدا ؟ چگونه طراحی صفحه اصلی تکنولوژی و فضاهای زندگی کمک به جمعیت های آسیب پذیر در هنگام تماس فیزیکی باید به حداقل نگه داشته? چگونه می توانید به طراحی اتاق کار خرده فروشی و فضاهای عمومی کار برای محافظت از افرادی که از آنها استفاده کنید ؟

برای انجام این کار دانش آموزان خود را صرف چند هفته اول تحقیق. تقسیم به تیم آنها مشترک نتایج تحقیقات خود را در تازه ترین کلاس. آنها در حال تفکر عمیق در مورد گسترده تر مسائل اجتماعی در نور از یک بیماری همه گیر است که راهنمای پروژه های خود را. یک تیم است که به دنبال در نژادپرستی و ننگ و چگونه آنها می توانند ایجاد “نژاد عادلانه فضاها و سیستم های” برای کمک به این بیماری همه گیر. دیگر فکر کردن در مورد فضا برای خانواده ها در خانه با هم و هوای مناطق که در آن جوامع می تواند جمع آوری و بدون گرفتن بیش از حد نزدیک است.

همه این اتفاق می افتد به عنوان دانش آموزان تمرین از راه دور همکاری. ArtCenter معطوف به دوره های آنلاین در میان آن بهار سال 2020 مدت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. برخی از دانش آموزان مانند ماه هنوز در منطقه لس آنجلس. دیگران نیست. چی شده اقامت با خانواده در سن دیگو. شده است وجود دارد یک منحنی یادگیری برای جدید خود را به محیط های آموزشی است. “وجود دارد هیچ جدایی از فضاهای می گوید:” چی اضافه کردن وجود دارد که نیاز به تنظیم به کلاس است که به طور کامل در مقابل یک صفحه نمایش.

اما این نیز علوفه برای طراحی. ماه اشاره می کند که این “دست اول دانش” با فاصله فیزیکی و مسائل فنی می توانید آنها را به بینش در مورد آنچه که نیاز به بهبود.

به طور مشابه دانشکده نیز تنظیم شده است به راه های مختلف آموزش. “وجود دارد بخشی از آن است که واقعا هیجان انگیز است چرا که ما در حال یادگیری چیزی جدید می گوید:” هافمن. “ما در حال یادگیری از یکدیگر است.”

این ارائه فرصت های جالب حد امکان از آوردن مهمان از سایر نقاط جهان برای سخنرانی های مجازی.

اگر چه این کلاس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر دانش آموزان خواهد بود حفاری به مسائل است که به سادگی نمی نتیجه از یک بیماری است. به چی اشاره به همه گیر بر بسیاری از راه های که در آن جمعیت های آسیب پذیر هستند پشتیبانی می کند. برای مثال دسترسی به مواد غذایی است. “آن را فقط در حال حاضر که ما همه گیر است که آن را تبدیل شدن به بیشتر آشکار است که عدم دسترسی به مواد غذایی یک موضوع است,” او می گوید.

آنها نه فقط طراحی برای حال بلکه برای آینده ای بهتر. “من فکر نمی کنم آن را تا به حال رفتن به مانند قبل می گوید:” چی.

همانطور که برای چه آنها می خواهند به طراحی و ماه می گوید او می خواهم به نگه داشتن ذهن باز. “من فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از امکانات را برای طراحی در خانه و همچنین در کسب و کار به عنوان” او می گوید. “این هنوز باز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de