چگونه سه batttle-آزمایش جانبازان اعلام جنگ coronavirus

همه آنها نبرد-آزمایش جانبازان که در فکر مبارزه خود را روز بودند و پشت سر آنها. سپس COPID-19 کشور حمله کردند و آنها خودشان را در بر داشت در خط مقدم این بار به عنوان شهروندان است.

جیم Cragg, 50, یک سال 1988 گراد El Camino Real دبیرستان در وودلند هیلز. او خدمت در ارتش عملیات ویژه واحد در افغانستان و به خانه بازگشت و در سال 1997 به باز کردن یک دوخت شرکت به نام S. O. Tech — عملیات ویژه فن آوری — ساخت محافظ نظامی دنده.

او تا به حال دیده می شود به اندازه کافی جنگ صحبت کردیم و به اندازه کافی مبارزه با پزشکان به دانستن آنچه که آن را مانند پریدن از یک هلیکوپتر در دامنه کوه در افغانستان را با خاک باد بیش از همه خود را و زخمی و 120 درجه حرارت پخت و پز خود را IV کیسه های.

“من به خانه آمد انتقاد از تجهیزات پزشکی ما بود و من می دانستم که من می تواند انجام یک کار بهتر به ما نیروهای ویژه و پزشکان حمایت آنها مورد نیاز است,” او می گوید.

یازده اختراعات بعدها بسیاری از آنها به صورت نظامی تجهیزات پزشکی Cragg را انجام دقیقا همان است که. در حال حاضر او را به انجام همین کار را برای ما اولین پاسخ دهندگان در خانه. لس آنجلس کلانتر به تازگی دستور داده 7,500 از ماسک محافظ برای خود نمایندگان.

Kurt یک ویتنام نیروی دریایی قایق سریع افسر و مریم Hiete. Kurt است که در حال حاضر بازنشسته تاجر. (حسن نیت ارائه میدهد جیم Cragg)

Kurt Hiete, 79, یک ویتنام نیروی دریایی قایق سریع افسر حق از “اینک آخرالزمان.” او آمد به خانه از جنگ یک کار به عنوان حسابدار و سپس خرید یک بودجه یک ماشین اجاره حق رای دادن در وستوود که او ساخته شده است تا 13 franchises و مقدار زیادی از پول.

او خرج می کند روز خود را در حال حاضر توزیع Cragg ویژه ماسک محافظ به سالمندان, جانبازان, همسران خود و زنان بیوه بدون هیچ هزینه. در 79 او در آن آسیب پذیر گروه سنی خودش و نباید در خارج وجود دارد, اما این جنگ است فقط بیش از حد مهم به نفع خود او را به نشستن در حاشیه, او می گوید.

پنگ ونگ پیاده نظام کهنه از عملیات آزادی عراق فارغ التحصیل دانشکده پرستاری و کار در سروهای Sainai (حسن نیت ارائه میدهد جیم Cragg)

پنگ ونگ, 34, پیاده نظام کهنه از عملیات آزادی عراق که به خانه آمد و رفت به مدرسه پرستاری و کار در سال 2016 در Cedars-Sinai Medical Center. ماه گذشته او داوطلب شده بود نقل مکان کرد به COVID-19 واحد.

“به عنوان یک کهنه سرباز من در مورد به شانه خالی کردن از وظیفه من در حال حاضر,” او می گوید. “هیچ یک از ما هستند.”

سه نفر از دوستان و اعضای لژیون آمریکا رونالد ریگان پالیسیدز پست 283 نشسته در اطراف پس از یک جلسه در اواخر ماه مارس صحبت کردن در مورد COVID-19 آمدن به کالیفرنیا.

“پنگ شروع به صحبت کردن در مورد ترس خود را همکار پرستاران و پزشکان در حال داشتن از در حال اجرا از ماسک محافظ,” Cragg می گوید. “من استفاده می شود به شنیدن از سبز کلاه بره نیروهای ویژه پزشکان که در حال توصیف خود استقرار در افغانستان در آفریقای مرکزی کلمبیا و در اینجا من صحبت کردن به یک مرد که در حال مستقر در بورلی هیلز.

“من تا به حال نظامی مواد ساخته شده برای استفاده در مرطوب ویتنام جنگل های ribstock پنبه که خشک شده سریع و بسیار با دوام است. من نمی خواهم به ایجاد یک استاندارد اتفاقی ماسک. من می خواستم چیزی است که یک پرستار یا پزشک می تواند پوشیدن برای یک شیفت 8 ساعته, فقط مانند یک سرباز در مبارزه با.

“آن را به راحتی به صورت و نه تهدید به نگاه. من نمی خواهم یک بیمار به ترس به دنبال در یک مراقب یا افسر پلیس به دنبال مانند یک راهزن.

“هر روز من دریافت یک تماس از کورت و گفت او باید بیشتر ماسک. من به او بگویید که شما یک نجیب زاده مسن شما قرار نیست به خارج و در مورد انجام این کار.”

Hiete می گوید: او شما را در شانس خود را. آخرین بار او رفت و به جنگ او نشسته بود در یک ویتنامی آشغال قایق مجهز توسط نیروی دریایی قدرتمند با موتور دیزل و 50 کالیبر اسلحه و ماشین آلات – تعقیب تفنگ دونده تا رودخانه مکونگ در تلاش برای عرضه مجدد این Viet Cong.

جیم Cragg, رئیس جمهور, S. O. TECH Inc. ساخت ماسک در کارسون شرکت برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

سه نبرد-آزمایش جانبازان که در فکر مبارزه خود را روز بودند و پشت سر آنها بازگشت به وظیفه به عنوان شهروندان برای کمک به حفاظت از مردم در حفاظت از ما در خط مقدم از COVID-19 جنگ.

دنیس مک کارتی ستون اجرا می شود در روز یکشنبه. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de