چگونه جنگ با مواد مخدر است وخیم تر شدن بحران

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

هر زمان که دولت مواجه عمومی-بهداشت و درمان “بحران” سیاست های معقول معمولا از دست داده در نتیجه هیستری. آخرین نمونه شامل ملت مخدر اپیدمی به عنوان مجموع مواد مخدر-مصرف بیش از حد مرگ و میر را افزایش یافت و از زیر 17,000 در سال 1999 به بیش از 67,000 در سال 2018 با توجه به آخرین اطلاعات از مراکز فدرال برای کنترل بیماری است.

سیاست های دولت اما خطر ساخت این نگران وضعیت بدتر است. برای مثال در کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا سال گذشته پیوست 20 متحده در تحت پیگرد ساز OxyContin. ایالات متحده ادعا می کنند این شرکت به شدت به بازار عرضه شده این قاتل درد و در نتیجه کمک به اعتیاد و مصرف بیش از حد بیماری همه گیر. در اوایل این ماه به طور کلی وکیل این گزارش را رد کرد 18 میلیارد دلار پیشنهاد حل و فصل از مواد مخدر شرکت.

آن را غیر معمول نیست برای مقامات دولتی به شکایت شرکت های بزرگ. این دعاوی معمولا ثبت نام حفاظت از مردم از برخی از درک آسیب و reimbursing دولت برای هزینه های مربوط. در این مورد دولت رویکرد مبتنی بر جنس بنجل استدلال که ممکن است مشکل را تشدید کند به دنبال آن به آدرس.

متحده را در آغوش “به غلط روایت” است که این بحران “است و در نتیجه بی دقتی پزشکان و حریص شرکت های دارویی گرفتن بیماران در دام تجویز مخدرها” نوشته جفری خواننده از آزادیخواه موسسه Cato. که مشترک بحث: مواد مخدر مصرف بیش از حد ناشی از شرکت هایی که در بازار با سیل داروهای تجویزی.

چندین اخیر قوانین کالیفرنیا نیز استفاده از استدلال مشابهی برای سرکوب استفاده از مواد مخدر. یک قانون نیاز به پزشکان برای نوشتن تنها نسخه الکترونیکی به آنها را آسان تر برای دولت به پیگیری این داروها. یکی دیگر حکم های اضافی در آموزش و پرورش برای پزشکان در مورد خطرات ناشی از overprescribing مواد مخدر. در عین حال یکی دیگر محکم تر تنظیم مراکز نوتوانی مواد مخدر. یکی معقول قانون جدید برطرف بیمار دسترسی به دسترسی به مصرف بیش از حد پادزهر نالوکسان.

این رویکرد کلی اما نتواند به احتمال زیاد باعث افزایش مصرف مربوط به استعمال بیش از حد. کاهش سهم مصرف بیش از حد و در واقع ناشی از نسخه های مواد مخدر. بخش عمده ای از مصرف بیش از حد مرگ و میر در حال حاضر از مواد مخدر مصنوعی مانند فنتانيل و از هروئین. به عنوان هدف دولت از شرکت های دارویی و از نزدیک نظارت بر پزشکان و بیماران با داشتن یک زمان بسیار سخت تر از دسترسی به مواد مخدر قانونی است که به کاهش درد خود را.

به عنوان یک نتیجه, برخی از این بیماران به دنبال قوی تر و خطرناک مواد مخدر. این سرکوب نیز خشک شده اند عرضه مواد مخدر. بنابراین افرادی که معتاد هستند به آنها و استفاده از آنها به صورت غير مقاصد نمی توانید آنها را در بازار سیاه است. این معتادان نیز تبدیل به فنتانيل و هروئین که بسیار قوی تر. آن را بسیار مشکل تر برای کاربران به منظور تعيين دوز و با کیفیت در هنگام برخورد با زیرزمینی محصولات.

خواننده اشاره می کند که مواد مخدر تجویزی مصرف بیش از حد ثابت باقی مانده است (و نسبتا کم) تا سال 2010 است که زمانی که پزشکان به طور قابل توجهی کاهش تعداد مواد مخدر در آنها تجویز شد. پس از “آن مشکل تر است برای منحرف کردن مواد مخدر به صورت غير استفاده بیش از حد نرخ شروع به صعود به عنوان غير کاربران تغییر” به مواد مخدر سخت تر او اضافه شده است.

به عبارت دیگر دولت فدرال و “جنگ با مواد مخدر” احتمالا افزایش یافته است که تعدادی از استعمال بیش از حد. این سیاست نیز ساخته اند آن را سخت تر برای بیمارانی که در حال برخورد جدی با درد برای کاهش درد و رنج خود را. آن جاسازی شده در رابطه پزشک و بيمار. به جای پیگرد تولید کنندگان و مجازات پزشکان, دولت باید کار با آنها را به سادگی معنی دار عمومی-بهداشت و درمان راه حل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>