Rainier Square Tower is now the second-tallest building in Seattle.

راینر میدان برج است که در حال حاضر در رتبه دوم بلندترین ساختمان در سیاتل. چارلز Mudede

با وجود تمام ساختمان های جدید رو به افزایش در تمام نقاط سیاتل کسب و کار در منطقه رو به افزایش از رونق ساخت و ساز که در آن سال هفتم و هنوز به پایان در نزد هیچ یک اتحادش را تغییر سیاتل افق به طور چشمگیری به عنوان راینر مربع آسمان خراش. حتی ممکن است می گویند که این روایت از افق بیشتر یا کمتر همان تا طبقه بالا از NBBJ طراحی شده راینر میدان برج برتر منطقه از اتمام شش ماه پیش. آن را در حال حاضر به عنوان دومین بلندترین برج در سیاتل. بالاترین است, البته, کلمبیا مرکز و روایت از افق آن را تاسیس در کنار ما در مرکز شهر است که چهره غرب (نخست افق) بود و به سمت بالا صعود از شمال به جنوب به اوج خود. که در آن نقطه افق به طور ناگهانی کاهش یافته است به اسمیت برج آسمان خراش های ساخته شده در طول سال های اولیه قرن گذشته.

برج سوزن فضایی هرگز از حد از یک بخش در این روایت است. آن را ادامه خواهد داد و به تنهایی و به انتقال تنها داستان خاص خود را دارد که یک اثر از یک سنی که اولیه جنگ سرد belligerents وعده عصر فضا اما متوجه نشد. برج سوزن فضایی است که در حال حاضر در همان فرهنگی سایت باستان شناسی به عنوان مرده فضانوردان که در, J. G. Ballard داستان کوتاه. این راینر مربع برج آورده پایان به روایتی از افق. آن ساخته شده است آن را به یک داستان جدید.

چه جدید روایت معرفی شده توسط راینر میدان برج که از زمین بدون جنجال—آن است که ساختمان آمازون استفاده می شود تا قدرت خود را در شهر شناخته شده است که سیاتل شهرستان شورای تصمیم به مالیات شرکت های محلی? آمازون می خواستم چیزی برای انجام با این “سر های مالیاتی” و اهمیتی نمی دهند که در آن پول بود و تلاش برای انجام در این مورد کاهش برخی از بی خانمان بحران ناشی از املاک و مستغلات حدس و گمان است که هیجان زده بود توسط آمازون موفقیت است. E-commerce کرگدن متوقف ساخت و ساز از راینر میدان برج تا زمانی که شورای شهر آمد به حواس خود را. و آن را انجام داد. مالیات کشته شد. ساختمان از سر گرفته شد. و در آینده نزدیک طبقه بالا (41 طریق 58) از 850-ساختمان فوت فروخته خواهد شد به عنوان آپارتمان لوکس. این خواهد بود که بالاترین آپارتمان در سیاتل.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اما افق در حال حاضر دارای یک روایت است. آن این است: راینر میدان برج به ارمغان آورده است پایان دادن به یک داستان. داستانی که روشن آغاز (پایین ساختمان ها در جنوب) و پایان (مجموعه ای از برج در 5 و کلمبیا) و معرفی خود reflexivity (دوبله) به افق. چگونه است ؟

اکنون به یاد بیاورید که روزهای یکشنبه لحن “در اینجا است که داستان به پایان می رسد.”

کلمبیا مرکز دیگر می توانید این ترانه را می خوانند (و یا بگویید این نوع داستان). راینر میدان برج پایان را به پایان افق. یک برج (راینر) تبدیل شده است یک برج (کلمبیا) دور از آن بیرون جهت گیری و آن وقت شناس تابع به عنوان سیاتل کامل متوقف شود. کلمبیا برج در حال حاضر چهره درون و پایان آن جایی که راینر میدان برج آغاز می شود و راینر میدان برج به پایان می رسد که در آن کلمبیا مرکز آغاز می شود. و تمام است که می توانید آنها را از این حلقه معرفی تلفظ برج یا شمال راینر میدان برج یا جنوب کلمبیا ، اگر این دومی سپس افق بگویید داستان از شخصیت های چینی برای کوه. در آن خواهد بود که دوبله کوه رینیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im