چگونه این بیماری همه گیر در حال تغییر فرآیند استخدام برای لاس وگاس چشم انداز

Johnny Braggs

وید Vandervort

جانی اکلاهما شیوه های خود را متقاطع دریبل خود را در جلوی خانه, جمعه, آوریل 10 سال 2020 است.

جانی اکلاهما

Johhny Braggs practices his crossover dribble in his garage, Friday, April 10, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

جانی اکلاهما باید در ایندیاناپولیس این هفته مسابقات بسکتبال. او قرار است به ضربه زدن به پایین عکس و گرفتن دزد در مقابل صدها تن از مربیان کالج. اگر همه رفت و با توجه به طرح اول خود را به بورس ارائه خواهد به دنبال داشته است. و پس از آن بسیاری از.

باید آن را یکی از مهم ترین تعطیلات آخر هفته از بسکتبال خود را زندگی است.

به جای اکلاهما در گاراژ خود را دریبل توپ را به ماندن تیز. پدرش مشغول است کنار هم قرار دادن یک نماد تصویری از اکلاهما’ junior فصل در Bishop Gorman که آنها برنامه ریزی برای ارسال به دانشگاه مربیان امید پرش شروع خود را استخدام. اکلاهما’ club coach حال کار بر روی گوشی های برای بدست آوردن کلمه.

قرار نبود به بود. این قرار بود خود را در تابستان.

6-پا-3 گارد امیدوار بودم یک عملکرد قوی در باشگاه مدار را افزایش میدهد استخدام انبار. سپس COVID-19 شیوع انداخت ورزشی جهان به یک الگوی برگزاری و اکلاهما آینده باقی می ماند تا در هوا در حال حاضر.

بنابراین به او آموزش در خانه و منتظر است.

“آن لطمه می زند” اکلاهما می گوید. “این قرار بود من سال برای AAU به بیرون بروید و نشان می دهد آنچه که من می تواند انجام دهد نشان می دهد مربیان کالج آنچه من کردم. آن لطمه می زند, اما من قصد دارم برای اقامت آماده برای زمانی که من فرصت نمی آید. هر زمان که که است.”

آن را نمی خواهد صدمه دیده بسیار اگر اکلاهما نشده بود منتظر تا با صبر و حوصله برای خود فرصت است. دقیقه سخت است در Bishop Gorman است که همیشه مملو از upperclassman استعداد اما اکلاهما سخت کار قرار داده و در زمان خود در تاریخ تیم اول دانشگاه یا دانشکده. وقتی استنفورد-محدود ارشد گارد نوح Taitz رفت و با یک آسیب اوایل این فصل اکلاهما در نهایت شانس خود را.

تبحر او در اولین تمدید زمان بازی به طور متوسط 12 امتیاز و سه پاس گل و دو دزد در هر بازی در حالی که کمک به Gaels به نهم خود را مستقیم به مسابقات قهرمانی کشور.

کارایی که نیست به اندازه کافی به تاثیر خود را جذب, وضعیت, با این حال. او هنوز هم یک unranked چشم انداز با توجه به بسیاری از سایتهای و او هنوز صفر کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد.

که غیر معمول نیست شرایط ، اکلاهما تنها یک مبارزه خوب زیر کمربند خود را و آن را در دبیرستان فصل زمانی که مربیان کالج بیشتر دغدغه با تیم های خود را از ساخت آن را به دبستان ورزشگاه به زیرخاک در اوردن سنگهای پنهان است.

“او یک بازیکن برک آوت برای ما” Bishop Gorman مربی اعطای برنج می گوید. “او توجه کردم از مربیان کالج را دیدم که او در طول سال. برای اکثر بچه ها کالج مربیان ممکن است شما در طول [دبیرستان] فصل اما AAU بسکتبال در آوریل و ژوئیه است که زمانی که آنها شروع به گرفتن جدی در مورد شما.”

اکلاهما’ زمان واقعی به درخشش شد همیشه می شود در بهار و تابستان سال 2020 است. مانند Bishop Gorman خود وگاس نخبگان AAU تیم ملی بوده است و این ماجرا با استعداد استخدام در سال گذشته, اما در حال حاضر اکلاهما بود را به یک نقش بزرگتر. او می خواهم دریافت عکس های بیشتر و بیشتر توپ-رسیدگی به مسئولیت و شانس بیشتری برای نشان دادن خود توانایی دفاعی بالا در برابر مخالفان. و مربیان خواهد بود نشسته courtside به آن را ببینید در فرد است.

در این زمان در سال گذشته Bishop Gorman به جلو Mwani ویلکینسون بود در یک موقعیت شبیه به اکلاهما. ویلکینسون رفت و بهار سال 2019 با یک بورس تحصیلی را ارائه می دهند (از زادگاه UNLV) و اهرمی قوی AAU عملکرد با وگاس نخبگان به بیش از یک دوجین ارائه می دهد; او در نهایت تصمیم LSU.

اکلاهما به نظر می رسید به دنبال در قدم به قدم از هم تیمی خود و همکار شخص بالغ در اواخر. او ممکن است کشیده شده اند تعداد بالا و عمده ارائه می دهد که آمد ویلکینسون راه — ارزیابی ببینید اکلاهما بیشتر به عنوان یک اواسط عمده چشم انداز — اما او را به حال گزینه های.

با توجه به کروناویروس همه گیر است که برنامه ریزی شده است scuttled. حوادث آوریل در ایندیاناپولیس و آتلانتا (هر دو که می شده اند باز به مربیان کالج) لغو شده است. بزرگترین رویداد در تابستان مدار نایک هلو جم در ماه جولای است در معرض خطر جدی نیز هست.

این احتمال وجود دارد اکلاهما و دیگر و آینده در چشم انداز نمی کنید برای بازی در همه این تابستان.

“این مایه تاسف است” وگاس نخبگان مربی برایان نگهدار می گوید. “او همیشه برای تیم با بچه ها که در حال گرفتن های متعدد ارائه می دهد و او همیشه یک مرد است که به اندازه کافی خوب به بازی در این تیم اما او تا به حال کاملا به حال خود حاضر نشده است. من واقعا احساس او موقعیت خود را به یک برک آوت بهار. زمانی که بسیاری از کودکان و نوجوانان در اطراف او بودند و گرفتن تبلیغات او فقط نگه داشته و سنگ زنی. او تا به حال بهبود از یک تن است. از لحاظ فیزیکی بدن خود او تا به حال یک ساخت و قاب بزرگ. ورزشکاری او را واقعا شروع به از طریق چند ماه گذشته از دبیرستان فصل و او شروع به بازی در بالای لبه. او واقعا به دنبال بخشی از یک بخش من دسته کوچک موسیقی جاز گارد یا جناح بازیکن. او می افتد به آن گروه از بچه ها که ما مطمئن شوید که برای استفاده از بهار و تابستان به سکوی پرشی به کالج فرصت است.”

Click to enlarge photo

Bishop Gorman جاناتان اکلاهما (4) میسازد تا توپ گذشته کورونادو دالاس سوار (3) در طول یک بازی در کاکس غرفه در UNLV روز شنبه, ژان. 24, 2020.

اکلاهما است فقط یکی از چندین محلی بازیکنان رو به یک نبرد دشوار به استخدام شود در حال حاضر. کلارک کم Kimble بولدر شهرستان اتان سخنران و لاس وگاس بالا را فرناندو کرمنا دیگر 2021 چشم انداز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تابستان ویترین مدار برای بهبود سهام خود را. این همان در سراسر کشور با تعداد زیادی از بچه ها به دنبال اثبات خود و هیچ مرحله ای که در آن به آن را انجام دهد.

اکلاهما در حال انجام بهترین خود را به اجازه خود وضعیت نامشخص پایمال کردن او را. او می گوید که برای رعایت فاصله دستورالعمل در حالی که انجام بهترین خود را به ماندن تیز. او دریبل تمرینات او اجرا می شود دو مایل در یک روز و او pushups برای باقی می ماند در چیزی نزدیک به بسکتبال شکل.

اکلاهما ممکن است ناتوان در رابطه با خود بازی بسکتبال, آینده, اما پدرش با افتخار از راه او است برخورد با این وضعیت بی سابقه ای شده است که محوری بر او.

“او بسیار خوب بازیکن بسکتبال, اما او یک مغزی فرد به عنوان” Thedious اکلاهما می گوید. “او بسیار سخت کار می کرد برای رسیدن به نقطه که در آن او در حال حاضر است و او می داند همه چیز است که رفتن در حال حاضر. البته او کمی نا امید, اما او تا صبح او از آثار او خود را نگه می دارد قلبی و عروقی است. من فکر می کنم او فقط می خواهد برای ادامه به کار سخت است چرا که این چیزی است که او می تواند کنترل کند.”

اکلاهما می گوید که او شنیده است از کیپ تاون در نزدیکی صورت روزانه و پپرداین نشان داده است برخی از علاقه. اما او می داند که او می تواند جلب توجه بیشتر از مربیان کالج اگر با توجه به فرصت است.

“من انتظار داشتم که حداقل هشت یا نه ارائه می دهد [تا پایان تابستان],” اکلاهما می گوید. “مدرسه من واقعا می خواستم برای دریافت یک پیشنهاد بود Seton سالن. که من رفتن به مدرسه و تیم های مورد علاقه به تماشای. من عاشق راه آنها اجرای برنامه های خود و سبک خود را از بازی فقط از تماشای آنها در تلویزیون.”

هنوز اکلاهما تماس بوده است توسط Seton سالن.

برنج فکر می کند اکلاهما هنوز هم پیدا کردن یک کیفیت فرود نقطه — آن را فقط ممکن است کمی طولانی تر از اولیه جدول زمانی. به جای نشان دادن در مقابل از مربیان و جمع آوری ارائه می دهد از آوریل تا ژوئیه بازیکنان مانند او ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که خود را در فصل ارشد از دبیرستان توپ به بورسیه شروع نورد در.

“او یک لشکر من, بازیکن,” برنج می گوید. “یک مرد مانند جانی هنوز هم می تواند دیده می شود در سال آینده. بودن گورمن ما در رویدادهای ملی. آن را خوب است برای دریافت هفت هشت 10 مدرسه به او علاقه مند در بهار اما او می تواند دیده می شود. این شرم آور برخی از این بچه ها نمی خواهید به دیده می شود اما تا زمانی که ما بسکتبال در دسامبر و ژانویه این بچه ها در حال رفتن به یک فرصت است.”

حتی اگر AAU بسکتبال نمی شود. همچنین نگهدار معتقد است مردمی مربیان باید مسئولیت خود را به استفاده از دانش صمیمی از underrated بازیکنان مثل اکلاهما برای کمک به تقویت تلاش های استخدام خود را.

“AAU برنامه به ابتکار عمل و شروع به رسیدن به” نگهدار می گوید. “کالج مربیان صحبت کردم و به آنها واقعا نمی دانم به چه فکر کنم در حال حاضر. این سیستم که آنها همه با آن آشنا است ارسال کمک برای تماشای بازی و سراغ بازیکنان در فرد و آنها در نهایت می خواهید به تصمیم گیری مبتنی بر آنچه آنها را در فرد. اما به اعتقاد من وجود دارد در حال رفتن به تغییر در این سال است. مربیان در حال حاضر گفت: آنها ممکن است فرصتی برای دیدن این بچه ها تا سقوط یا ارشد خود را در سال و نیاز به ثبت نام برخی از بچه ها. آنها ممکن است می گویند ” ما نیاز به یک لیست کوتاه از بچه ها. چه کسی است که ؟ بنابراین من فکر می کنم که ممکن است هنجار برای این استخدام های نجومی به عنوان NCAA را تنظیم می کند.”

برای 5 ستاره استخدام در Bishop Gorman و وگاس نخبگان فهرست اسامی گم شده را در تابستان مدار ممکن است بسیاری از تفاوت در استخدام خود را. اما برای under-the-رادار چشم انداز مانند اکلاهما که هنوز در انتظار است که برای اولین بار ارائه آن می تواند به معنای همه چیز است.

“سطح بالا بچه ها همیشه برای رفتن به OK” برنج می گوید. “خواهد McClendon متعهد به UCLA در حال حاضر و Zaon [کالینز] بسیاری از فرصت های بورس تحصیلی. کسانی که بچه ها در حال رفتن به خوب است.

“جانی با وگاس نخبگان بنابراین او دیده می شود توسط بسیاری از مربیان” او همچنان ادامه دارد. “بهار است که از این سوال در حال حاضر, اما ما دعا او هنوز هم می شود که شانس بعد در تابستان.”

هر زمان که بسکتبال است و مربیان کالج مجاز به تماشای او بازی اکلاهما پاکستان را بیشتر از شانس خود را.

“من فقط به خدا اعتماد” اکلاهما می گوید. “من امیدوارم که همه این ضربات بیش به زودی پس از من نشان می دهد آنچه که من می توانید انجام دهید. من می توانم هر چیزی در مورد آن. من فقط باید به آماده شود و هنگامی که زمان می آید می آید.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر