چگونه این بیماری همه گیر است مؤثر بر حمل و نقل عمومی در لاس وگاس

Category: لاس واگاس No comments

Double Decker Bus

استیو مارکوس

مردم مدیره یک “شیطان” اتوبوس دو طبقه سه شنبه در لاس وگاس بلوار در خیابان فریمونت.

میان تعطیلی ناشی از coronavirus حمل و نقل عمومی در لاس وگاس است که هنوز هم بالا و در حال اجرا با کمی تغییرات.

منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا آن متوقف شد و در مرکز شهر بیان مسیر به عنوان یک نتیجه از کاهش ridership و رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را به همه غیر ضروری کسب و کار.

مسیر گسترش از لاس وگاس شمالی رسانه های حق بیمه بازار در نزدیکی مرکز شهر به سمت جنوب نوار حمل و نقل پایانه در نزدیکی فرودگاه بین المللی McCarran.

“ما متعهد به ارائه خدمات حمل و نقل به جامعه ما به خصوص در این زمان به چالش کشیدن” گفت: فرانسیس Julien معاون مدیر عامل شرکت RTC, در بیانیه ای. “سواران را می توانید در ادامه به حرکت را از طریق رفت و آمد مکرر راهرو از طریق دیگر RTC راه مانند شیطان بر روی نوار.”

دولو خدمات اجرا می شود بین خیابان فریمونت تجربه و Mandalay Bay. از نیمه شب تا 9 صبح مسیر به پایان می رسد در جنوب نوار حمل و نقل ترمینال.

RTC راه در مناطق مسکونی ادامه خواهد داد به کار گیرند. سواران ممکن است در صورت تاخیر و خدمات محدود در برخی نقاط گفت: آنجلا کاسترو یک سخنگوی RTC.

“ما می خواهیم [سواران] برای چک کردن ایمیل های ما, متن, هشدار سایت و خوراک رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook,” او اضافه شده است. “ما در حال ارسال اعلامیه در بالا ما ridership متوقف می شود, به روز رسانی ما در انتظار پیام و برقراری ارتباط با ما paratransit آژانس همکاران.”

سواران توصیه به ماندن 6 فوت از هم جدا زمانی که ممکن است در هر توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

از RTC اتحاد کارگران تمیز کردن کف و پنجره و داخل ریل و کابین راننده از وسایل نقلیه خود را با یک “بیمارستان درجه راه حل” هر شب که کشتن تا به 99 درصد از باکتری ها در اتوبوس, با توجه به کاسترو.

همچنین در طول نوار لاس وگاس مونوریل است که اجرای لاس وگاس مونوریل شرکت بسته شده است. تاریخ هنوز تعیین شده برای بازگشایی.

“سلامت و ایمنی بازدید کنندگان ما اعضای جامعه همکار و کارکنان از اهمیت بی سابقه ای در طول این زمان گفت:” اینگرید Reisman, معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر لاس وگاس مونوریل شرکت. “ما با اعتماد به نفس ما لاس وگاس جامعه را از این طریق دریافت کنید با هم و ما مشتاقانه منتظر استقبال از سواران ما یک بار دیگر هنگامی که زمان مناسب است.”

برای هواپیمایی مسافران فرودگاه بین المللی McCarran هنوز باز است اما در کاهش ظرفیت پروازها با توجه به اداره هوانوردی فدرال بیانیه. اعلام شد روز شنبه پس از یک کنترل کننده ترافیک هوایی آزمایش مثبت برای coronavirus. به عنوان یک نتیجه اصلی کنترل ترافیک هوایی در برج باقی می ماند بسته به تمیز کردن. لاس وگاس ترمینال رادار رویکرد کنترل گرفته و کنترل حریم هوایی.

تعدادی از افراد به طور بالقوه در معرض شناخته شده نیست در این زمان با توجه به FAA.

تاکسی ها روشن هستند به کار در هر فرماندار سفارش.

Uber و Lyft همچنان به کار گیرند اما دیگر ارائه استفاده مشترک از ماشین خدمات که اجازه می دهد تا سواران برای به اشتراک گذاشتن مسیرهای خود را با افراد در ازای یک نرخ پایین تر است.

بارگذاری ارائه شده است رانندگان با مواد ضد عفونی کننده در برخی تحت تاثیر قرار شهرستانها اما می گوید: منابع محدود است و اولویت برای مکان “با بزرگترین نیاز است.” آن را هنوز شناسایی این بازارها.

“ما همواره در تلاش برای کمک به نگه داشتن همه است که با استفاده از بارگذاری امن است. ما اختصاص داده شده تیم جهانی هدایت مشاوره از یک مشاور بهداشت عمومی متخصص, کار برای پاسخ به هر بازار که در آن ما در سراسر جهان” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما همچنان در تماس نزدیک با محلی مقامات بهداشت عمومی ادامه خواهد داد و به دنبال راهنمایی های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.”

Lyft گفت: آن را ارائه ضد عفونی کننده دست به رانندگان به صورت رایگان.

“ما در حال نظارت بر coronavirus وضعیت نزدیک و اقدام بر اساس راهنمایی از مراکز کنترل بیماری,” یک, Lyft, سخنگوی گفت. “تمرکز ما بر روی ما نگه داشتن رانندگان سواران و اعضای تیم امن است. ما باید یک داخلی نیروی کار اختصاص داده شده تنها به این موضوع و آماده به اقدام به عنوان مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>