Sea-Tac Airport

Sea-Tac فرودگاه چارلز Mudede

تفکر در رسانه های جریان اصلی شده است به هر دو طرف می گویند در این موضوع یک تضاد طبقاتی (مدیران در مقابل کارگران). اما اگر به مقالات سیاتل تایمز‘ حمل و نقل هوایی خبرنگار Dominic دروازه ما پیدا کردن سهم می گویند در کلاس درگیری در بوئینگ شده است بارها و بارها دست به مدیریت. شما را پیدا خواهد کرد در هر یک از قطعات خود را چیزی نزدیک به یک ارزیابی یا بررسی مطبوعات فرستاده شده به سیاتل از شیکاگو مقر فعلی هواپیما تولید کننده و صفر از 737 Max ظروف سرباز یا مسافر. او در سال 2009 مقاله “4,500 در بوئینگ به از دست دادن شغل خود” او حتی مدیریت صدا منسجم و رهبران اتحادیه های صدا مبهم. در مارس 2017 مقاله “بوئینگ قصد دارد صدها نفر از اخراج اعلامیه برای مهندسین این هفته” او تنها ارائه صدا از مدیریت است که البته مقصر این کار کاهش است که آمار مهندسی سخت در “رقابت”.

از دروازه قطعه:

…[I]n دسامبر بوئینگ معاون ری کانر و جدید, مدیر اجرایی, Boeing Commercial Airplanes, کوین مک آلیستر در بیانیه مشترک پیام به کارمندان و هشدار داد که “کمتر فرصت های فروش و رقابت سختی” خواهد درایو بیشتر کاهش در سال 2017.

که در آن سال (سال 2017) به ارزش بازار سهام از بوئینگ ایستاده بود تقریبا 70 دلار بالاتر از آن ارزیابی یک سال قبل ($115). سال آینده این امر می تواند به افزایش خیره کننده $330. دروازه زحمت به سوال چگونه یک شرکت که خیلی بدیهی است که انجام به خوبی در بازار انجام شده است تا ضعیف در شرایط واقعی. چرا قطع مشاغل زمانی که بازار بسیار خوش بینانه است ؟ در نهایت او ذکر بدون فکر دوم شرکت متافیزیک از رقابت به عنوان اگر آن را یک نیروی طبیعت واقعیت زندگی مانند تولید زیستی محصولات در عکس از گیاهان است. اما چرا این ایده از رقابت متافیزیکی و نه واقعی است ؟ در اینجا پاسخ.

به عنوان بزرگترین اقتصاددان قرن 20 جون رابینسون توضیح داد در کوتاه کتاب فلسفه اقتصادی, “متافیزیکی اظهارات… بیان نقطه نظر و تدوین و فرموله کردن احساسات است که یک راهنمای به انجام.” نتیجه ؟ ما با اغلب پیدا کردن خود را در “مه از متافیزیک به عنوان يك تجزیه و تحلیل.” در واقع سیاتل تایمز‘ گزارش بوئینگ اخراج بیش از هشت سال گذشته را می توان با تصویر از یک دستگاه مه.

از آنجا که 1970s, شرکت های بزرگ باید با توسل به این توضیح (رقابت سفت است در حال حاضر) برای توجیه کاهش شغل زمانی که همه چیز به خوبی پیش میرود و زمانی که همه چیز بد است. اما این ماده از رقابت استدلال شده است به بررسی و نقد توسط تعدادی از اقتصاددانان (گمراه) که دومینیک دروازه به احتمال زیاد هرگز از شنیده می شود و احتمالا به تدریس و یا دستور را نادیده بگیرد. آنچه که به خوبی قابل درک توسط این گروه از اقتصاددانان خارج از جریان اصلی گزارش است که مفهوم رقابت به هیچ تجربی ارزش. این یک واقعیت زندگی است اما به جای یک سلاح استفاده شده توسط مدیریت در آن بی پایان درگیری با نیروی کار. در واقع نئولیبرالی مدیریت اماکن رقابت نه تنها در قلب فرایند تصمیم گیری که منجر به اخراج, اما آن را نیز نیاز به کارگران آن به رقابت افراد است. اگر شما خودتان را به عنوان یک رقیب چگونه شما می توانید خود را سرزنش رئیس برای برش کار خود را ؟ او بیش از حد است که رقابتی بودن.

در 2015 کتاب ناکارآمدی دمویاین نظریه پرداز سیاسی وندی براون توصیف نئولیبرالی عقلانیت (که کارگردان متافیزیک از مسابقه) در این راه:

ما در حال سرمایه انسانی نه فقط برای خودمان بلکه برای شرکت های دولتی و یا postnational صورت فلکی که ما عضو آن هستند. بنابراین حتی ما به عنوان وظیفه با مسئول خودمان را در دنیای رقابتی از دیگر سرمایه های انسانی تا آنجا که ما در حال سرمایه انسانی برای شرکت ها و یا کشورهای درگیر رقابتی خود در موقعیت ما هیچ تضمین امنیتی, حفاظت, و یا حتی بقا.

قهوه ای ثبت نام سه متافیزیکی مفاهیم آن تسلط فعلی اقتصاد: “رقابتی موقعیت رتبه بندی اعتباری و رشد است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اما وجود دارد بیشتر به متافیزیک از رقابت. سخت ترین چیزی که برای بسیاری از آمریکایی ها به درک این است که منبع اصلی ثروت برای کسانی که در بالای صفحه است نه سود حاصل از انجام کسب و کار منظم (خرید ارزان, فروش عزیز که نوع از چیزی) اما خام سلب مالکیت صرفا در کلاس از نظر. این هیچ ربطی به با گفتن چیزی مانند عسل-خرس گرسنه بهره برداری زنبور عسل و یا یک قارچ تبدیل یک مورچه به یک زامبی. شما را پیدا خواهد کرد کمی که بلافاصله طبیعی در کلاس-ساختار اشکال از سلب مالکیت; این است که به جای در درجه اول فرهنگی. چه اتفاقی می افتد در سرمایه داری چه چیزی باعث آن تمام حالت بودن ممکن است که وجود داشته باشد توافق در میان افراد است که ثروت به عنوان ارزش وجود دارد. پس از این توافق حل و فصل شده است تخصیص ثروت (به عنوان ارزش و مواد) توسط یک گروه از دیگری رخ می دهد.

چرا که ارزش متافیزیکی (یک اعتقاد یا فرهنگی) برای شروع خیلی ایده بازار رقابت است. اما مشکل با رسانه های جریان اصلی با خبرنگاران مانند گیتس این است که آنها هرگز موضوع این نئولیبرالی مفاهیم به حتی کوچکترین انتقاد و یا معاینه یا سوال. آنها در حال حاضر آنها را به دقیقا به مدیریت ارائه شده آن را به آنها. (من هم درک از حمل و نقل هوایی یک روزنامه نگار است که این نوع از چیزی که—تکرار طوطی وار منتشر شده در مطبوعات از بالا شایع تر است در این زمینه خاص به دلیل خبرنگاران و ترس افتادن به نفع با مدیریت.) با این وجود دروازه کمک کرد و مشروعیت بخشیدن به اسطوره رقابت و در نتیجه کمک به بدترین بحران که بوئینگ تا کنون با آن روبرو بحران که ادعا کرده بیش از 300 زندگی و آینده 100 میلیارد دلار ارزش هواپیما ناشناخته است.

من را ترک خواهد کرد شما را با نمونه دیگری از دروازه “در گزارش.” در مارس 24, 2016 مقاله “بوئینگ قصد دارد صدها نفر از اخراج محلی در آن واحد” او را برای خوانندگان چه بوئینگ, شرکت, سخنگوی لورن مک فارلند به او گفت: اخراج شدند به دلیل “تلاش برای افزایش [بوئینگ] رقابت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im