مرغ سقا ارائه می شود عمل در برمرتون, Silverdale, خط ساحلی و در جاهای دیگر. nadia_bormotova / گتی ایماژ

منmagine برای یک لحظه است که آن را صبح روز یکشنبه و شما صرف شب قبل نوشیدن سم است. شما یک سردرد اندازه یک قطار حمل و نقل. معده شما را ناراحت است, gurgling و شما مطمئن نیستید که اگر آنچه در آن وجود دارد در حال رفتن به بیرون آمدن از دهان و یا لب به لب خود را. شما احساس بیمار افتضاح مرده و همه شما می خواهید یک کمی از علف های هرز به شما از طریق این خودخواسته بیماری است.

افسوس که شما دودی گذشته خود را از علف های هرز از چند روز پیش و تنها راه شما با خیال راحت می تواند خانه خود را ترک در این لحظه است که با یک کیسه برف بسته به گردن خود را. اگر شما در کلرادو و کالیفرنیا و اورگان و یا یکی از کشورهای دیگر با علف هرز قانونی تحویل شما فقط می خواهم برای باز کردن یک برنامه و نظم اما متاسفانه برای خماری خود را از شما زندگی می کنند در واشنگتن است.

واشنگتن ممکن است اولین دولت قانونی شاهدانه اما بر خلاف کشورهای دیگر با تفریحی گلدان بازارهای کشور ما هنوز به تصویب قانون قانونی خوب گه: خانه رشد می کند و مصرف سالن و علف های هرز تحویل. امروز اگر شما می خواهید برای دریافت گلدان تحویل به خانه خود را در بسیاری از دولت های, بهترین شرط بندی شما این است که رشوه به یک دوست به آن را انتخاب کنید تا برای شما.

مگر در مواردی که شما زندگی می کنند در برمرتون, Silverdale, Shoreline Yelm یا یک تعداد انگشت شماری از شهرهای دیگر در واشنگتن که در آن شرکت های نوآورانه موفق به دریافت در سراسر کشور منع گلدان تحویل با استفاده از کمی تفکر خلاق و بسیاری از فن آوری است.

مرغ سقا ارائه می شود که به طور رسمی در پاییز گذشته است “نوع مانند Uber می خورد اما برای شاهدانه می گوید:” موسسه خیریه هولدن شرکت افسر ارشد بازاریابی. آنها شریک با خرده فروشی گلدان مغازه ها و استفاده از پیمانکاران مستقل (به عنوان مثال رانندگان) به ارائه محصولات خود را به خانه خود را. برای مصرف کنندگان آن را بسیار ساده است: شما در محل و پرداخت هزینه برای سفارش در Pelican وب سایت و نزدیک راننده بازیابی محصول خود را به ارمغان می آورد و آن را به خانه خود را بنابراین شما می توانید سنگسار بدون قرار دادن در کفش خود را. اگر این به نظر می رسد مانند آن را نباید قانونی به خوبی به این دلیل است که قانونا پرنده است نه علف هرز-تحویل سرویس اما یک شرکت با تکنولوژی.

“ما پرداخت رانندگان ما برای تکمیل معامله در فروشگاه و به اسکن مشتری ID در درب می گوید:” هولدن. “از آنجا که از هدیه قانون راننده قادر به هدیه نیمی از حد قانونی و آنچه که مشتری برای پرداخت است که در فروشگاه معامله و اسکن شناسایی.” این ظاهرا باعث می شود تحویل حلال و مرغ سقا اتحاد انحصاری این نرم افزار در آمریکا و کانادا و انگلستان است.

راننده پرداخت می شود 80 درصد از تحویل هر هزینه است که پنج دلار به علاوه یک دلار در هر مایل است. بنابراین برای پنج مایل سفر راننده را هشت دلار به علاوه نکته. آن را دقیقا نمی شدن اما هولدن می گوید این بزرگترین پرداخت برای هر نوع سوار-به اشتراک گذاری از نوع خدمات است. و برای مشتریان— به خصوص کسانی که نمی توانند خانه های خود را ترک آنجا که کودکان خود را در حال گریه کردن و یا سر خود را در یک توالت—این یک معامله بد است ، راحتی همیشه یک قیمت.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مرغ سقا را فراموش کرده است به طور کامل تایید این با وکلای خود را و از آنجا که آنها یک شرکت نرم افزاری و نه یک قابلمه شرکت آنها از دسترس بازوی بلند از مشروب و حشیش هیئت مدیره. اما آنها ممکن است برخی از رقابت به زودی: یک لایحه در حال حاضر در ایالت واشنگتن سنا اجازه می دهد کوچکترین گلدان تولید—کسانی که با 2 ، 000 فوت مربع از فضای در حال رشد و یا کمتر به فروش مستقیم به مصرف کنندگان در یک محل خرده فروشی و اجازه می دهد برای گلدان تحویل. تا زمانی که می گذرد با این حال وجود دارد Pelican ارائه می شود—اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در یک شهر را انتخاب کنید که در آن عمل می کند.

پرسید: اگر این سرویس را همیشه در دسترس خواهد بود در سیاتل این شرکت می گوید که آنها در حال کار بر روی آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su