چگونه NFL.com نمرات چهار Gophers حضور NFL ترکیب

Category: توین سیتی

Gophers فوتبال, تیم خود را دو برابر تعداد شرکت کنندگان در NFL سراغ ترکیب در اواخر این ماه.

در میان 337 بازیکنان دعوت مینه سوتا را ارسال چهار به ایندیاناپولیس برای Feb. 24-مارس 1 جلسه: گیرنده تایلر جانسون ایمنی آنتوان Winfield جونیور و linebackers کارتر کولین و کمال مارتین. سال گذشته تو فرستاده دو: linebacker بلیک Cashman و offensive lineman Donnell گرین.

در اینجا چگونه NFL.com درجه چهار Gophers:

— Winfield داده شد نمره 6.36 که می افتد در ششم از 12 دسته. این یکی با برچسب: “می شود یک نویسنده در دو فصل اول.”

“Winfield نیست یک ستاره اما او یک ساختمان با کیفیت, بلوک با سختی و هوش خود را برای کمک به تقویت عقب پایان” NFL.com تحلیلگر لنس Zierlein نوشت.

— Johnson دریافت 6.16 که می افتد در “پشتیبان گیری خوب است که می تواند تبدیل به یک استارت” رده.

“تولید خود را به طور مستقیم به توپ خود را به مهارت ها و رقابت, اما محدودیت های فیزیکی (سرعت و انفجاری) ممکن است کبوتر سوراخ او را به یک نقش به عنوان یک منطقه-ضرب و شتم در اختیار داشتن اسلات با رنگ قرمز-منطقه استعداد” Zierlein نوشت.

— کولین در آمد در 5.58 که سوم-پایین ترین درجه است و به عنوان “فرصتی برای پایان فهرستی و یا تمرین تیم ملی.”

“او ممکن است بین مواضع به علت عدم اندازه و ناگهانی تا درخشان به عنوان یک هسته خاص-teamer ضروری است” Zierlein نوشت.

— مارتین تا به حال 6.46 که همراه با “اولویت رایگان agent” برچسب.

“مارتین عدم اوایل بازی به رسمیت شناختن و گریزان جریان به توپ ممکن است با فشار او را در خارج به عنوان یک 4-3 (قوی-سمت linebacker) گزینه” Zierlein نوشت.

میشیگان و اوهایو دولت در حال ارسال 11 بازیکن هر کدام به ترکیب که روابط آنها را برای دوم بیشتر برای همه مدارس. قهرمان ملی LSU است که بیشتر با 16.

Auburn, که, مینه سوتا, ضرب و شتم 31-24 در جای دور افتاده کاسه گره خورده است برای ششم-اکثر بازیکنان از رفتن به ترکیب با نه.

در اینجا این است که چگونه بقیه از بزرگ ده می لرزد: Michigan State تا به حال هفت دعوت; آیووا و پن استیت پنج ویسکانسین چهار; مریلند و نبراسکا سه پوردو دو; ایندیانا و شیکاگو, ایلینوی و شمال غربی صفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de