چگونه ممکن است دوقلوها پیکربندی صف خود را?

Category: توین سیتی

فورت مایرز, Fla. — پیکربندی دوقلوها’ 2020 صف است که احتمالا مانند تلاش برای حل یک پازل با چند راه حل درست و بدون اشتباه.

دوقلوها می تواند با هر تعداد از ترکیبات — آنها با استفاده از 145 مختلف پنبه حلاجی شده سفارشات فصل پیش — بنابراین تلاش برای کشف کردن آنچه که آنها ممکن است تبدیل به اغلب این سال می تواند یک وظیفه بلند. این امکان وجود دارد دوقلوها در حال حاضر می دانم که چگونه آنها در حال برنامه ریزی در پوشش چیزهای بالا آمده مارس 26 اما انتظار نداریم که مدیر Rocco Baldelli به نشت اسرار دولتی این در اوایل بهار.

“وجود دارد این است که برخی از ارزيابی می رود که در اردوگاه اما ما صف و بسیاری از چیزهایی که واقعا نمی بستگی دارد بهار آموزش عملکرد” Baldelli گفت. “بهار آموزش عملکرد چیزی است که من فکر می کنم با یک دانه نمک ، شاید بار دیگر برخی از چیزهایی و تنظیمات است که شما می بینید واقعی هستند. اما این کار ما به نوعی ارزیابی آن چیزهایی است.”

شاید دوقلوها’ بهار, آموزش ترکیب اولیه را نشان می دهد برخی از سرنخ; شاید آنها نمی. دوقلوها به احتمال زیاد به ترکیب کامل در این زمینه در هر زمان به زودی به عنوان هر بازیکن است در یک برنامه بهار.

“ما صحبت کردیم به ما بچه ها در حال حاضر در این بهار در مورد نوع تیم و نوع ترکیب است که ما می تواند داشته باشد و آن بچه ها می تواند ضربه در نقاط که آنها ممکن است کاملا آشنا با این دلیل که ما باید به” Baldelli گفت. “از آنجا که هر مرد در صف منظم هر مرد ضربه در بالا و وسط و گاهی اوقات واقعا راه به می گویند آن است که هر پسر در صف آمار در بالا ترین ترکیب اولیه که آنها ایفا کرده است. گاهی اوقات در وسط آن ترکیب اولیه. اما ما در حال رفتن به مجبور به حرکت بچه ها در اطراف.”

دوم baseman لوئیس Arraez batted leadoff در روز شنبه در این تیم بهار بازکن. Arraez که تا به حال .399 بر پایه درصد در 92 بازی در فصل گذشته گفت: او چراغ خاموش همه را از طریق خود جزئی لیگ حرفه ای و این نقش است که او لذت می برد. دوقلوها قرار دادن او وجود دارد کمی در نزدیکی پایان فصل گذشته.

“این چیزی است که شما قطعا در مورد فکر می کنم. آن مرد رفت و تا به حال .400 بر پایه درصد برای ما سال گذشته” Baldelli گفت. “این یک گزینه فوق العاده ای برای ما است و ما نیز تا به حال یک پسر که آمار 30-برخی از عجیب و غریب خانه اجرا می شود و تا به حال بهترین سال زندگی حرفه ای خود را ادبانه برخورد در leadoff نقطه بیش از حد. ما باید مقدار زیادی از گزینه.”

کسی که Baldelli اشاره به حداکثر کپلر در درجه اول برگزار شد که نقطه فصل گذشته هر چند شکارچی میچ Garver اغلب به خود جلب کرد به leadoff نقطه مقابل چپی در حالی که کپلر تضعیف در صف.

پشت کپلر خورخه Polanco اغلب آمار دوم و Baldelli گفت: او دوست داشت Polanco منطقه را مجموعه ای از مهارت های خود را در نزدیکی بالای صف. Polanco, بیش از حد می تواند یک پتانسیل leadoff hitter. او آمار وجود دارد و 15 بار برای دوقلوها در فصل گذشته.

جاش دونالدسون که ضربه دوم برای دوقلوها در یکشنبه, صرف ابتدای سال ضربه دوم برای بریوز آتلانتا در سال گذشته و بیشتر از پایان سال برخورد پاکسازی. کروز به طور مداوم به برق وصل در شماره 3 برای دوقلوها در سال گذشته هدف قرار دادن تنها در آن نقطه در جهت.

ادی روساریو شد یک عامل اصلی در پاکسازی نقطه, اما آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر او را در صف این سال است. میگوئل سانو آمار در یک دسته از مکان های مختلف در صف اما اغلب به نظر می رسد پنجم. Garver به نظر می رسد در شش نقطه مختلف در نظم و بایرون Buxton استفاده شد تقریبا به طور انحصاری نهم.

“بسیاری از ما می ترسند به آنها را بپرسید که چه تنظیمات خود هستند اما در حالی که همچنین اشاره کرد که ما در حال رفتن به باید به فکر باز در اینجا به عنوان به خوبی. چون من مطمئن هستم که بسیاری از بچه ها که می خواهم به ضربه دوم یا پنجم و یا در هر نقطه” Baldelli گفت. “اما در هر شب ما باید برای پر کردن یک طریق نه.”

در علاوه بر این به کسانی که نه Baldelli نیز کار Marwin گونزالس به صف بر اساس یک روال.

و باعث می شود که حدس زدن بازی حتی سخت تر است.

“ما صف است که تغییر زیادی در طول این دوره از سال” Baldelli گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de