چگونه محلی کشیدن ملکه Skarlet Dior, سیاه, بسیج اعتراض جمعیت

You heard her, start slapping.

چه از شما انتظار دارند ؟ Skarlet, دیور, سیاه

Skarlet دیور سیاه نیست در انتظار یک انقلاب است. او را در راه رفتن آن را به درب خانه خود را.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

“مردم فریاد شد و ناجور” او به یاد می آورد از چند روز از تظاهرات در زمانی که پلیس بودند هنوز هم پرتاب مواد منفجره و اسپری گاز اشک آور. “گفتم مردم دور می تواند اجرا شود و که می توان آن را برای روز … یا من می گویند” بیایید آمار این سخت چپ اجازه دهید نگه دارید تا تپه.’ هر بار که ما را متوقف کرد و از مردم خواست برای ایستادن در برابر سنگر من شد و فریاد در بالای صدای من ” بیایید حرکت نگه دارید بیایید مارس از طریق غنی محله. اجازه دهید آنها را به مراقبت از.'”

محلی کشیدن مجری, شاهدانه, مدافع و فعال جامعه, Skarlet فقط گرفتن آغاز شده است.

وقتی تظاهرات شروع شد و کمی بیش از یک هفته پیش او می گوید: او با نزدیک شدن آنها را به طور آزمایشی در اولین مشاهده از راه دور. “در وستلیک مربع آن بود که مردم با گوش دادن به سخنرانی ها و آواز,” او می گوید. “اما درست در اطراف گوشه بودند flash-چتری و فریاد. مردم ریختن شیر در چشم خود را به دلیل آنها با گاز کشته اشک. شعله های آتش و جنون. من می بینم نوجوانان در حال اجرا در اطراف با شلوار جین, خنده, و آن را مانند این است که آنچه ما در اینجا برای.”

هنگامی که او آمد روز بعد همه چیز به نظر می رسید رو به وخامت و حتی بیشتر او می گوید. “آنها فلش-گاییدن شدند اسپری فلفل در 2 ساعت بعد از ظهر.”

که زمانی که او تصمیم گرفت برای قرار دادن مهارت های خود را به کار می کنند. به عنوان یک بازیگر, Skarlet می داند که چگونه به تجمع جمعیت منجر به یک شعار و مردم در حال حرکت است. هنگامی که میله های زندان بودند باز او انجام شده با کشیدن مادر عمرا Dior, سیاه, شده, شرکت میزبان ماهانه کاباره نمایش نوآر.

او متواضعانه در مورد جاذبه های طبیعی, اما هر کسی که دیده می شود Skarlet انجام می داند که آن را سخت به گرفتن چشم خود را از او. بنابراین او شروع به فریاد زدن برای معترضان به حرکت در خارج از مرکز شهر که در آن تماس های خود را برای تغییر نبودند شنیده و به مناطق مسکونی که در آن آنها نمی تواند نادیده گرفته شود.

“ما نیاز به جایی که افرادی که به این معنی است که برای ایجاد یک تغییر در,” او می گوید: در حال حاضر به دنبال بازگشت در چند روز گذشته. “ما باید در محله خود ما نیاز به ایجاد سر و صدا, و ما نیاز به انجام تظاهرات مسالمت آمیز.”

پشتیبانی غریبه

هر چند او در حال حاضر فعال در جامعه با گروه های رنگی شاهدانه جمعی او هرگز به طور مستقیم درگیر در سطح خیابان Skarlet می گوید. “این چند روز گذشته را ساخته اند من شروع به توجه و چشمان من را باز کرد. … زمانی که جهان به شما می دانید نقل قول را تمام کردن عادی و من تا به حال تمام این حواس او را پرت های من, نشان می دهد, شاهدانه, آن را آسان برای به اشتراک گذاشتن یک لینک و نگه داشتن در حال حرکت است. اما در حال حاضر که جهان را متوقف و همه چیز در حال سقوط از هم جدا و من باید زمان بیشتری برای نگاه به همه چیز.”

در حال حاضر او به سختی به رسمیت می شناسد زندگی او بود که منجر هفته گذشته است.

“اگر کسی می خواهد به ما گفته اند که هشت روز پیش ما خواهد بود برنامه ریزی تظاهرات و راهپیمایی و دنده محافظ برای گاز اشک آور من می شده اند مانند ‘شما در حال صحبت کردن دیوانه’,” او می گوید. “من فکر می کنم در چند هفته آینده می رویم به نگاه واقعی خارجی است. … آن را به یک جهان عجیب و غریب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de