کنکورد, N. H. — بهداشت ، ctq می دانستم که او ممکن است یک فرصت در نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه.

به عنوان یک لحاظ مالی در حد متوسط دموکرات که مخالف “مدیکر برای همه” و چهار سال کالج برنامه های خود را لیبرال رقبای Klobuchar شد همگام با کوچکتر-دولت شیب زیادی از دموکرات ها در دولت است. او با تاکید بر bipartisanship و عمل گرایی بود و متناسب با نیوهمپشایر تعداد زیادی از یهودیان رای دهندگان و یا مستقل که شرکت می تواند در دموکراتیک اولیه. و او اغلب ذکر شده حمایت نیوهمپشایر دو میانه زن سناتور جین شاهین و مگی حسن.

بنابراین پس از هرج و مرج آیووا قفقاز که در آن او پنجم پایان ممکن است از خط خارج نامزدهای دیگر Klobuchar قرار داده شده یک سری از شرط در نیوهمپشایر که پرداخت کردن بزرگ شنبه شب با تعجب سوم-در پایان محل اولیه. در حالی که او در حال حاضر یک چالش بزرگ پیش رو — رقابت برای حمایت از رای دهندگان اسپانیایی در نوادا و رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی که در آن او تا کنون در نظر سنجی این واقعیت است که Klobuchar یک شات است زیرا از یک 11th-ساعت افزایش در اینجا است که معمولا مسائل رویاها برای نامزد.

شرط اول آمد هفته گذشته است. با Klobuchar در حال اجرا فقط 3 درصد پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در آیووا حزبی نتایج مبارزات انتخاباتی او را دیدم به اتاق رشد با متوسط رای دهندگان و تصمیم به منشور هواپیما به همراه بیش از 20 عضو هیات از آیووا کمپین به نیوهمپشایر به کوه خشمگین شش روز با حداکثر سرعت دویدن.

که حرکت تقریبا دو برابر Klobuchar تیم در زمین در نیوهمپشایر — نسبتا عملیات کوچک اما هنوز هم یک کمپین است که تا به حال ظرفیت سازمانی برای سرمایه گذاری سیاسی اگر نامزد کرده بود دستیابی به موفقیت با رای دهندگان.

پس از آن جمعه شب بحث است.

با حدود 8 میلیون نفر از مردم, مشاهده, Klobuchar به چالش کشیده رقبا مانند پیت Buttigieg (“سرد تازه وارد”) کشید و در تضاد با پیشرفته تر از رقبا. به عنوان ماراتن بحث آمد به نزدیک او صدای ثابت و در عین حال حاوی تیره و تار خستگی از یک دموکرات در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران Klobuchar وعده داده شده را به شفقت به کاخ سفید است.

“وجود دارد عدم همدلی در این مرد در کاخ سفید در حال حاضر, و من را که به شما,” او گفت: روی صحنه در منچستر. “اگر شما مشکل کشش چک های خود را به پرداخت هزینه برای آن اجاره, من می دانم که شما و من به مبارزه برای شما.”

آن قابل اثبات “لحظه” با بسیاری از تحلیلگران سیاسی خواستار آن یکی از به یاد ماندنی ترین تحویل از بحث است. کمپین pounced در حال حرکت به سرعت شب جمعه به نوبه خود بحث خط به Klobuchar نهایی آگهی در نیوهمپشایر. در کمتر از 24 ساعت پس از یک شب تلاش برای برش هم تبلیغ او بیانیه پایانی بود بر هوا در نیوهمپشایر. ساعت بعد این کمپین قرار داده و حدود 250.000 دلار به هم ریخته نیوهمپشایر تلویزیونی بازار برای نهایی دو روز بیش از هر نامزد دیگر به جز Buttigieg.

پول شروع به جریان در بیش از 5 میلیون دلار در چهار روز پس از این بحث است. جمعیت دارای عقاید فراتر از انتظار و ظرفیت محل برگزاری; overflow اتاق شد یک استاندارد خوب-مشکل-به-باید برای پیشبرد کارکنان. و داوطلبان بودند که یک بار نادر قطره ای در زمینه دفاتر در سراسر کشور تبدیل به یک واقعی ارتش از درب سینه و canvassers.

“در حالی که هنوز رای گیری در سمت چپ به تعداد ما را مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه” Klobuchar گفت: اواخر روز سه شنبه به عنوان اصلی حزب شب سخنرانی teemed با خوش بینی اغلب لذت می برد تنها با یک اولیه برنده است.

اگر چه Klobuchar ماه را صرف خیاطی او پیشنهاد ریاست جمهوری به آیووا caucusgoers — روستایی میانه همسایه که کل بیخ و بن سخنرانی آشغال با تجدید نظر به heartland — New Hampshire ممکن است همواره بیشتر رسیده برای موفقیت افزایش مینه سوتا سناتور.

دولت مقدماتی تا حدودی باز; مستقل می تواند رای و دولت اجازه می دهد تا همان روز ثبت نام. حتی به عنوان او اقبال باقی مانده افسار به آیووا بالا Klobuchar دستیاران شروع به چشم نیوهمپشایر به عنوان یک پتانسیل نقطه روشن. این تاییدیه از سه ایالت از چهار بزرگترین روزنامه ها نشان داد استقرار تصویب.

بنابراین Klobuchar انتخاباتی شروع انحراف او به نیوهمپشایر بعد از تقریبا هر بحث; او در 10 شهرستان تور در 36 ساعت پس از نوامبر بحث در آتلانتا.

اگر چه او بحث اجرای اغلب به خوبی بررسی او به ندرت دریافت ملی دست انداز. اما دستیاران او با اشاره به نکات است که رای دهندگان در نیوهمپشایر شد مصرف کنید بعد از حوادث با 40 RSVPs به پایان رسید تا با حدود 100 شرکت کنندگان.

“ما برای اولین بار او را دیدم در ماه جولای و ما او را دوست داشت بسیار زیاد و در حدود ماه سپتامبر ما به شدت متمایل است که:” از علامت Hodgdon و 60 زندگی می کند که در اپسم, New Hampshire, اما سوار نیم ساعت به شرکت در یک رویداد بعد از ظهر در مقر حکومت در منچستر در روز سه شنبه. “او در مورد مراقبت از تمام لیبرال مسائل که من در مورد مراقبت از جمله مالی مبارزات انتخاباتی اصلاحات اما روش عملی تر.”

در بستن پیام او به عنوان barnstormed دولت Klobuchar شروع به ساختن مستقیم تجدید نظر به میانه رو و حتی برخی از جمهوری خواهان. مبارزات انتخاباتی خود را آغاز کرد و با هدف قرار دادن شهرهای نیوهمپشایر که بدبختانه از رئیس جمهور باراک اوباما به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او شنبه برای مصاحبه با Bret Baier از فاکس نیوز دوشنبه شب پس از صحبت کردن به یک ناهار از Nashua دوار اعضای باشگاه پیش از آن در روز.

“من نیز دیده می شود بسیاری از خشم از افرادی که در خانه مانده در سال 2016 و یا مستقل یا جمهوری خواهان که شاید رای برای رئیس جمهور و در حال حاضر به پله و تفکر من نمی دانم اگر من درست” Klobuchar گفت: در ناهار اغلب یک کمپین بلیزرز جلوگیری از نامزدهای جمهوریخواه از دموکرات ها. “کمپین من همواره در مورد رسیدن و بستن مردم اما آوردن آنها با من است.”(شروع اختیاری تر و تمیز.)Klobuchar مجزا و عمدی درخواست تجدید نظر به میانه روح آتش با برخی از اواخر شکستن فعالان.

جوآن سنت جان یک گذار دموکراتیک فعال در Nashua که به مدت طولانی مورد حمایت سناتور. Cory Booker نیوجرسی هنوز شناور و بدون یک نامزد عنوان به فینال آخر هفته.

“من رفتم به یک Buttigieg تجمع و در پایان آن به من گفت: “من فکر می کنم من قصد دارم برای حمایت از او’,” او در مصاحبه ای گفت: روز سه شنبه. “اما من تا به حال تقریبا بی میلی وعده داده شده از مهارت دموکرات ها در اینجا در Nashua که من می خواهم به دیدن امی در 3 ساعت است. و من, و من خوشحالم. من تو را دیدم یک زن با قدرت. من او را دیده ام بسیاری از بار قبل اما او تا به توسعه سبک خود را. من فقط نگاه کرد که زن روی صحنه و من فکر کردم او می تواند انجام این کار است.'” (سنت جان رای دادند Klobuchar در روز سه شنبه و صرف بیشتر از روز خود را تشویق دیگران برای انجام همان.)

در مبارزات انتخاباتی Klobuchar اعتبار نشانه هایی از رشد حمایت در نیوهمپشایر به این واقعیت است که او در واقع یک فرصت برای صحبت با رای دهندگان در اینجا به جای گیر شود در سنا برای یک استیضاح دادگاه که او را نگه داشته و دور از آیووا برای هفته ها.

“من در نهایت انداخته,” او گفت: حامیان در سالم در روز یکشنبه. “من رفتم به چهار شام امروز صبح!”

او همچنین افزود محلی لمس. در روز انتخابات او خریداری یک ویژه بسته بندی از نیوهمپشایر اتحادیه رهبر برجسته آن حمایت از او. در یک تجمع در Nashua — بزرگترین از او نامزدی — داوطلبان تا به حال چاپ کردن نسخه تاییدیه از مقالات محلی.

و در سخنرانی او با اشاره به مسائل محلی که پرواز کرده بود تحت رادار از نامزدهای دیگر. او با اشاره به اهمیت “راه آهن به جنوب نیوهمپشایر” در Nashua. او داد و فریاد به شاهین در سیلم.

(پایان اختیاری تر و تمیز.)اگر چه او در مقام سوم پایان در نیوهمپشایر تن به تن به عنوان پیروزی مبارزات انتخاباتی او چهره فوری نبرد دشوار. بعد از دو ایالت نوادا و کارولینای جنوبی به مراتب متنوع تر و Klobuchar نشان داده کمی قدرت در رای گیری با رای دهندگان سیاه پوست و لاتین. فوق العاده سهشنبه نقشه بسیار مهربانتر; بزرگ و گران قیمت متحده مانند تگزاس و کالیفرنیا و آرایه ای از ایالات جنوبی تمام خواهد شد, رای گیری, و از آن خواهد شد سخت تر برای Klobuchar برای شکستن از طریق وجود دارد.

اما مبارزات انتخاباتی او است که به شدت در حال گسترش است. آن را در حال حاضر 50 عضو هیات بر روی زمین در نوادا و در نظر دارد به مبارزات کارگران در چند شنبه متحده توسط شنبه. کمپین همچنین شروع یک هفت شکل آگهی خرید در نوادا و او حوادث اندود شده تا در رنو و لاس وگاس.

قبل از او در سمت چپ صحنه در او سه شنبه شب Klobuchar دیدم یک آینده افتتاح, New Hampshire.

“ما خیلی هیجان زده; ما در حال رفتن به گرفتن این نشان می دهد در جاده با تمام این نیوهمپشایر حسن نیت” Klobuchar گفت. “بهترین است هنوز به آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im