رمان شیوع کروناویروس در چین شده است در سرفصل و چند نفر در کالیفرنیا در حال نظارت برای ویروس. اگرچه فقط تعداد انگشت شماری از coronavirus موارد مربوط به محلی بیش از 200 نفر کشته شده اند در دولت از دیگر آنفلوانزا-علل مربوط به این فصل است. افراد بالای 65 سال هستند و بیشترین گروه در معرض خطر.

با کلیک بر روی تصویر زیر به مشاهده داشبورد ردیابی coronavirus گسترش در سراسر جهان ساخته شده توسط یک تیم در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی و به طور منظم به روز رسانی با داده ها از سازمان بهداشت جهانی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و منابع دیگر برای نشان دادن چگونگی این ویروس در حال گسترش در چین و فراتر از آن.

آنفولانزا قدر

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری آنفلوانزا از نگرانی بیشتر از coronavirus محلی. شیوع این بیماری در چین رشد کرده است بیش از 4,600 تایید موارد 106 کشته و 79 نفر بهبود Jan. 28 به 34,963 موارد 725 مرگ و میر و 2,394 بهبود در روز شنبه. اکثر موارد در سرزمین اصلی چین است. همانطور که از شنبه, فوریه. 8 وجود دارد 12 مورد تایید در آمریکا و CDC است که در روند آن بزرگترین قرنطینه در 50 سال است. در مقایسه حدود 45 میلیون نفر قرارداد آنفلوانزا در آمریکا در 2017-18 فصل با 61,000 مرگ و میر.

ایالات متحده آنفلوانزا گزارشاین مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده تخمین می زند برای آنفلوانزا بار.

مرگ و میر کاهشتعداد مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزا است به طور پیوسته کاهش یافته است در حالی که واکسیناسیون در دسترس بودن افزایش یافته است. تا کنون در طول 2019-20 فصل بیش از 170 میلیون واکسن داده شد تا از 155 میلیون دلار در 2018-19.

Sickest ماه

چند بار در هر ماه بود و فصل آنفولانزا اوج از سال 1982 تا سال 2016.

اثرفقط به خاطر شما دریافت واکسن آنفولانزا معنا نیست که شما نمی توانید آنفولانزا. CDC تخمین می زند که 40 تا 50 درصد از افرادی که واکسن هنوز هم ممکن است که آنفولانزا. اما 59 درصد از کسانی که واکسینه کردم که آنفولانزا قادر به جلوگیری از ICU.

2019-2020 فصل

CDC در سراسر کشور پیگیری از فصل آنفولانزا را نشان می دهد افت در اواخر ماه دسامبر و پس از آن دیگر سنبله در اواسط ژانویه.به عنوان Jan. 27 بینی ها نشان می دهد آنفولانزا فعالیت است به احتمال زیاد باقی می ماند بالا از طریق بقیه از ماه.

آنفولانزا هوا

CDC آنلاین نسخه بتا به صورت اپیدمی پیش بینی ابتکار است که نشان می دهد آنفلوانزا در حال پیگیری در سراسر ایالات متحده در اینجا چیزی است که پیش بینی ها نشان در predict.cdc.gov.

نکاتی برای پیشگیری

شما باید پوشیدن فولاد ، CDC توصیه می کند واکسیناسیون به عنوان بهترین راه مبارزه با آنفلوانزا است. این ویروس های مخرب است که عمدتا گسترش زمانی که افراد آلوده سرفه یا عطسه, آزاد, کوچک, ویروس حاوی قطرات به هوا. ماسک ها مفید برای محافظت از تنفس مضر قطرات است.

استاندارد توصیه برای جلوگیری از گسترش عفونت عبارتند از:

  • شستن دست به طور منظم
  • پوشش دهان و بینی در هنگام سرفه و عطسه
  • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان.
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی نشان دادن علائم بیماری تنفسی مانند سرفه و عطسه

به طور کلی 78 درصد از کارگران می گویند که آنها دست خود را بشویید اما 72 درصد از آمریکایی ها به طور معمول به کار زمانی که آنها بیمار هستند.

آن سرماخوردگی یا آنفولانزا ؟

منابع: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کیمبرلی-کلارک در سراسر جهان, Inc., کتابخانه ملی پزشکی, موسسه ملی آمار سلامت MIT

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im