چگونه بالا خواهد نرخ بیکاری دریافت با توجه به کروناویروس?

گزارش های اخیر از وزارت کار ایالات متحده نشان می دهد که حدود 22 میلیون نفر در سراسر کشور را برای اعمال نرخ بیکاری در ماه گذشته.

برای چشم انداز حدود 8.8 میلیون شغل از دست داده بودند در طول بحران مالی جهانی از یک دهه پیش با توجه به علامت رایت, معاون ارشد و مدیر تحقیقات در بانک فدرال رزرو مینیاپولیس.

چگونه بالا خواهد نرخ بیکاری را دریافت کنم ؟ این بستگی دارد که یک زن و شوهر از چیزهایی است.

“اگر ما مقایسه آن با نرخ بیکاری بالاترین نرخ بیکاری ما تا کنون مشاهده شده در آمریکا حدود 25 درصد در رکود بزرگ” رایت گفت. “این روشن است که ما به آن سطح در حال حاضر.”

که دلیل آن بستگی دارد که چگونه مردم در پاسخ به بیکاری بررسی.

در حالی که بسیاری بر این باورند که نرخ بیکاری در اندازه گیری محاسبه تعداد زیادی از مردم جمع آوری بیمه بیکاری با توجه به Investopedia تعداد مصمم است با پیروی از یک فرایند است که بیشتر شبیه سرشماری ایالات متحده.

این یک ماهانه بررسی انجام شده توسط وزارت کار ایالات متحده که شامل 60,000 خانوار. آنها انتخاب می شوند با استفاده از روش نمونه گيری تصادفی طراحی شده است برای تولید به عنوان یک تقریب نزدیک به عنوان ممکن است به جمعیت بزرگتر.

از وجود آنها تعیین کنید که چگونه بسیاری از مردم در خانواده ها در نیروی کار بدین معنی که شغل دارند و یا به طور جدی به دنبال شغل است. اگر کسی به طور فعال به دنبال یک شغل آنها در نظر گرفته نمی شود در نیروی کار و شمارش نیست در نرخ بیکاری است.

“من شک بسیار بسیاری از مردم به طور فعال به دنبال کار در حال حاضر” رایت گفت. “ما را دیده اند شواهدی که تا کنون نشان می دهد که نرخ بیکاری در حدود 15 درصد و احتمالا حتی به عنوان بالا به عنوان 20 درصد است. آن را گرفتن وجود دارد به رکود بزرگ در سطح. اما آن را کاملا هنوز وجود دارد.”

در حالی که تعداد تخمینی در مقیاس ملی به طور کلی مینه سوتا بسیار نزدیک شبیه اقتصاد ملی در طرح بزرگ از چیزهایی.

بیش از 500,000 را برای اعمال نرخ بیکاری در ایالت مینه سوتا پس مارس 16 زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور بسته شدن طیف گسترده ای از کسب و کار به سرعت گسترش COVID-19.

“اگر ما به دنبال در نرخ بیکاری به صورت محلی ما فکر می کنم ممکن است آن را کمی بهتر” رایت گفت. “این هنوز قطعا به دو چهره اگر ادامه خواهد داد و به صعود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im