چقدر دور است که L. A. شهرستان از حرکت سریع تر در دوباره باز تحت رژیم صهیونیستی است. Newsom جدید معیارهای ؟

با آن حجم لس آنجلس ممکن است آماده به حرکت بسیار آهسته تر است که دیگر شهرستانهای استان در جلسه کاملا فرماندار معیارهای جدید برای باز کردن اقتصاد منطقه. اما از آن است که در مسیر درست با توجه به کالیفرنیای جنوبی گروه اخبار و تحلیل.

این شهرستان به خانه نزدیک به 50 درصد از دولت موارد و نزدیک به 60 درصد از مرگ و میر به طور بالقوه آن را به یک پرت در میان شهرستانهای توطئه دوره را به طور کامل بازگشایی کسب و کار مدارس و جاذبه های.

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر اذعان به اندازه این هفته است. “ما نه کاملا هنوز وجود دارد,” او گفت: — یک روز که شهرستان و رهبران کسب و کار فرود در جولای 4 هدف به بازگشایی شده است.

این شهرستان در حال حاضر به نظر می رسد در حال حرکت و نزدیک به نشست معیار که دولت تعیین کرده برای بستری شدن در بیمارستان موارد و تست جنوب کالیفرنیا گروه اخبار و تحلیل نشان می دهد. کسانی که سه حدود 15 معیار است که یک شهرستان باید با قبل از آن می تواند حرکت به مرحله بعدی از کاهش امن تر-در-خانه محدودیت.

شهرستان باید به دیدار یکی از این اهداف است که نشان می دهد بستری شدن در بیمارستان تثبیت شده اند:

 • تعداد COVID-19 بیماران بستری هر روز نمی توانید بروید تا بیش از 5 درصد به طور متوسط بیش از هفت روز است.
 • و یا می تواند وجود داشته باشد بیش از 20 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در هر روز در طول یک دوره 14 روزه. (این به معنای کوچکتر بوده است.)

آن را نیز باید به دیدار یکی از این اهداف مربوط به موارد تایید شده:

 • کمتر از 25 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان در گذشته 14 روز و یا
 • کمتر از 8 درصد از تمام افرادی که نتایج آزمون آمد در هفت روز گذشته مثبت بودند.

و آن را باید در رسیدن به این هدف مرتبط با تست:

 • حداقل روزانه تست حجم 1.5 مردم تست شده در هر 1000 ساکنان در هر روز به طور متوسط بیش از هفت روز است.

در اینجا این است که چگونه این شهرستان است مراتب:

 • بستری شدن در بیمارستان: شهرستان رای دادن نیست فقط تثبیت آن بوده است روند را — از 1,742 مردم در 14 ماه مه به 1,531 دفاع کرد گرفته شد مردم در مارس 20. می آید که به طور متوسط روزانه -1.8% خوبی زیر معیار.
 • موارد تایید شده: L. A. شهرستان را مجبور به رها کردن زیر 2,543 موارد جدید در دو هفته برای دیدار با این معیار از طریق گزینه اول و پنج برابر کمتر از آن زمان دو هفته در کل. اما آن را می توانید واجد شرایط را از طریق گزینه دوم — تنها در حدود 5.5 درصد از نتایج آزمون های این شهرستان دریافت کرده است در هفته گذشته مثبت بوده است.
 • تست: L. A. شهرستان نیاز به دمای 15,259 آزمون در هر روز به ملاقات این. فقط این هفته آن را آغاز کرده است هدف قرار دادن که هدف آن بدست میدهد و نتایج را به طور متوسط 16,571 آزمون در هفت روز گذشته مقامات گفته اند.

این شهرستان را به انجام کارهای دیگر برای دیدار با دولت استانداردها به عنوان به خوبی. آنها عبارتند از:

 • ایجاد یک طرح برای قرارداد ردیابی و نیروی کار ظرفیت برای تلاش ؛
 • ارائه اثبات این که آن را به اندازه کافی در دسترس بودن مسکن موقت واحد به پناهگاه حداقل 15 درصد از آن بی
 • تامین یک استراتژی برای حفاظت از آسیب پذیر جامعه مانند مردم در خانه های پرستاری;
 • ارائه یک جدول زمانی برای باز کردن تمام دسته ها کسب و کار در فاز 2; و
 • انجام محاسبات ریاضی برای نشان دادن معیارهای که برای اندازه گیری اگر آن زمان را دوباره تشدید محدودیت.

این هفته دولت را با یک معیار است که L. A. شهرستان بود جایی نزدیک به جلسه: جدید مرگ و میر در 14 روز طول.

ضرورت روشن است. شده اند وجود دارد بیش از 1 میلیون به تعداد مدعیان بیکاری در زمینه L. A. County, به, تاریخ, با توجه به لایحه آلن رئيس جمهور از لس آنجلس توسعه اقتصادی Corp.

“جدی” L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger آن را به نام پنج شنبه.

اما Barger گفت که ضرورت بازگشایی باید چراغ علم و اطلاعات به دوری کردن از افزایش این بیماری با باز کردن بیش از حد به سرعت.

رهبران کسب و کار اعتماد به نفس آنها می توانید انجام سریع و امن باز.

“ما می خواهیم برای باز کردن در یک سرعت سریع گفت:” تریسی هرناندز, موسس و مدیر عامل شرکت Biz تغذیه اتحاد 190 کسب و کار در سراسر شهرستان.

BizFed برنامه ریزی با ارسال نامه ای به هیئت ناظران این هفته است. در میان پیشنهادات خود را برای دولت و رهبران محلی:

 • کاهش هزینه ها و مقررات است که آن را دشوار برای کسب و کار به re-start;
 • روشن شدن آنچه به منزله یک “محیط کار آسیب” برای COVID-19 موارد در telework موقعیت;
 • تعلیق AB 5 جنجالی دولت قانون است که مکان دقیق محدودیت رایگان-lancers و “فرفره” کارگران;
 • و در نظر گرفتن تقسیم ماموت شهرستان به “زیر مجموعه های” است که می تواند در نظر گرفته شود برای باز کردن سریع تر.
 • هرناندز گفت: این شهرستان باید به کاهش فشار بر کسب و کار در برخی از مناطق به عنوان طولانی به عنوان آن را به وضوح تعریف آنچه که “قوانین از جاده ها” هستند.

“در هر بخش در نقاط مختلف شهرستان” هرناندز گفت: “ما فکر می کنیم وجود دارد اتاق را برای مناطق برای رسیدگی به همه چیز متفاوت است.”

در دره سانتا Clarita, کسب و کار هستند تماس هالی شرودر در حالت بحران است. “آنها نا امید گفت:” شرودر مدیر عامل دره سانتا Clarita توسعه اقتصادی Corp. “زندگی خود را با کار در این کسب و کار. و آن را بسیار ترسناک زمان برای بسیاری از کسانی که مردمی است.”

آن را کمک نمی کند زمانی که مسائل عمده مرکز کسب و کار در منطقه هنری مایو Newhall بیمارستان در اواخر ماه گذشته اجازه رفتن از نه سطح مدیریت موقعیت در میان دیگر برنامه ریزی شده کاهش به عنوان یک نتیجه از پایین بیمارستان بازدیدکننده داشته است.

شرودر یک عضو کمیته در این شهرستان تازه شکل گرفته اقتصادی از حالت ارتجاعی نیروی کار خواهد بود به حساب تغییرات منطقه ای و اجازه می دهد برخی از مناطق و کسب و کار به حرکت سریع تر.

برخی از سوال که استراتژی. “من فکر می کنم که به دلیل سفر مردم در L. A. شهرستان و یک شهر به شهر راه حل در نظر من را بسیاری از حس” گفت: کارستن Lange, استاد اقتصاد در کال پلی پومونا. “بیایید می گویند شهر بالا است ميزان عفونت و شهر B کم عفونت رای دادن. … مردم در شهر را به سادگی سفر به شهر B و پس از آن همه می شود آلوده است.”

مونروویا شهردار تام آدامز می توانید ببینید منطق تقسیم بخش هایی از این شهرستان به مناطق. اما او گفت که می تواند دشوار در دره سان Gabriel با توجه به چشم انداز وسیع که در آن شما لزوما نمی دانم شما در شهر دیگری اگر “آن نیست برای نشانه ها به شما گفتن,” او گفت:.

“در نهایت اقتصاد ما متکی به مصرف کننده اعتماد به نفس گفت:” ال مونته شهردار Andre Quintero. “ما می توانید باز کردن همه چیز. اما اگر مردم احساس اعتماد به نفس است که آنها را امن آنها ممکن است به رستوران و به میله.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de