Giveon فقط منتشر شد اولین EP در یک label و آواز می خواند قلاب در Drake دانلود آهنگ جدید, اما آن را ثابت آواز فرفره مادر خود را تهیه کرده است که این ساحل طولانی اواز خوان اعتبارات برای توسعه خود را صاف صدای باریتون.

به منظور توسعه استعداد خود را به عنوان یک بچه او ساخته شده او را بخوان در هر خانواده جشن تولد, اگر چه او ندارد می گویند هنگامی که آن را به لیست مجموعه.

“من فکر کردم این امر می تواند بیشتر از این است اما من به معنای واقعی کلمه فقط آواز “تولدت مبارک” آهنگ. بنابراین پس از سال فقط آواز است که آن را فقط honed من کرافت. من نمی دانم که اتفاق می افتد, بنابراین من تماس بگیرید و من, مادر, Mr. Miyagi گفت:” 25 ساله خواننده که از او منتشر شد اولین EP “زمان” در 27 مارس ،

هشت-EP آهنگ در حماسه سوابق مخلوط R&B و soul با برخی از hip-hop عناصر در آهنگ با الهام از گذشته روابط عاشقانه و دردناک breakups او با تجربه در زادگاه خود.

“هر زمان که کسی می شنود موسیقی من و آنها می خواهند بدانند که در آن روح و آهنگ آمده از آن را فقط از من در حال رشد در ساحل طولانی که در حال جاسازی شده در من. آن بیرون می آید در ترانه های من” Giveon گفت.

این ساحل طولانی پلی دبیرستان فارغ التحصیل عشق خود را توسعه یافته از موسیقی از گوش دادن به آهنگ بازی توسط Mary J. Blige, ساده و آنیتا بیکر به او تمیز کردن خانه.

“او آن آهنگ ها در تمام طول روز, بنابراین من تا به حال هیچ چاره ای اما به آواز خواندن همراه و پس از آن او فقط متوجه من بود قادر به ماندن در کلید و نگه دارید توجه داشته باشید,” او گفت:.

Giveon در نهایت حرکت از روزهای آغازین خود را تنها آواز آهنگ تولدت.

او شروع به نوشتن آهنگهای خود را به عنوان یک نوجوان در حالی که به دنبال به R&B هنرمندان مانند سن پدرو مادری میگل و Frank Ocean قبل از به دست آوردن الهام از یک هنرمند افسانه ای.

در طول آن سال های نوجوانی Giveon با حضور گرمی موزه موسیقی اردوگاه از طریق یک ساحل طولانی برنامه برای خانواده های کم درآمد. در این اردوی یک مربی در زمان اطلاع از توانایی های آوازی او و او را توصیه به اتمام فرانک سیناترا.

“این اولین تجربه من با یک خواننده باریتون. از آنجا که من پیدا کردم اعتماد به نفس در صدای من,” او گفت:.

سریع افزایش

در حالی که او EP جدید است به نام “زمان” بسیاری اتفاق افتاده است برای Giveon در یک زمان کوتاه است. حدود یک سال پیش او را ملاقات تولید Sevn توماس که با هنرمندان مانند ریحانا, Drake and Travis Scott.

که منجر به انتشار دو آهنگ “دل شکستگی سالگرد” و “مثل تو” به علاوه یک نقطه باز برای L. A. بر اساس سوئدی خواننده Snoh Aalegra در تور است.

و EP جدید زادگاه خود می یابد راه خود را به این آهنگ بلافاصله با اولین آهنگ خود را به نام “ساحل”است.

“تمام من آهنگ بر اساس داستان واقعی…اولین آهنگ اساسا من تأمل در این ایده از آوردن یک دختر به هود و نمی دانستند که چگونه او واکنش نشان می دهند به این که” او گفت:.

در علاوه بر این به خود موسیقی Giveon را به دست آورد برخی از بخار با تشکر از مهمان خود را نقطه در Drake دانلود آهنگ جدید “شیکاگو آزاد است.” Giveon باز می شود مسیر در یک احساسی صدای آواز “دو-سی و کودک نمی خواهد شما را ملاقات من با لوبیا? خیلی زود و شاید بعد از آن شما می توانید به من نشان می دهد همه چیز” دریک قبل از راه اندازی به این آهنگ.

پس از او یک تازه وارد در صحنه برخی دریک طرفداران ممکن است فکر کردم صدای مهمان در این ترانه متعلق به مکرر همکار Sampha. اما Giveon مطمئن ساخته شده بود وجود دارد هیچ سردرگمی بیشتر در مورد که صدای آن است و یا جایی که از آن می آید.

“که Sampha!! که من!! گسترش این کلمه!!,” 25-سال-هنرمند ارسال شده در توییتر در مدت کوتاهی پس از Drake آهنگ آمد در اواخر فوریه.

و در حالی که کار با Drake به دست آورده است او بسیاری از توجه و جدید طرفداران او امیدوار است آن را نیز آوردن توجه مثبت به شهرستان خود را.

“این فقط احساس بزرگ (کار با Drake) به خصوص از آمدن من از کجا آمده, در لانگ بیچ شما واقعا نمی بینید چیزهای شبیه به آن. بنابراین من فقط آن را روز به روز و فقط واقعا سپاسگزار از این فرصت و من فقط می خواهم به مطمئن شوید که بچه های دیگر از ساحل طولانی آن را ببینید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de