چگونه کالیفرنیای جنوبی پارک سیستم رتبه? در میان coronavirus فضای باز باقی می ماند مهم منابع

آنها مکان برای استراحت و یا ورزش در فضای باز مناطق به دور از استرس های زندگی و یا استفاده به عنوان مکان تجمع را به جوامع با یکدیگر است.

اهمیت پارک فضا شد و حتی بیشتر آشکار در هفته های اخیر در میان coronavirus stay-at-home سفارشات با مردم حسرت به خارج از منزل برای ارتباط با طبیعت است.

اعتماد برای زمین های عمومی منتشر کرده است سالانه آن “ParkScore” رتبه بندی نشان میدهد که چگونه نزدیک به 100 کشور پرجمعیت ترین شهرهای شانس وقتی که می آید به پارک. رتبه بندی شدند و بر اساس عواملی مانند سطح زیرکشت امکانات و چگونه بسیاری از مردم برای دسترسی به پارک.

جنوب کالیفرنیا بود ترکیبی از نتایج با ارواین دوباره توقیف یک نقطه در بالا 10 رتبه بندی در شماره 7 در حالی که در نزدیکی Santa Ana رتبه پایین در 85 نقطه. آناهایم نشان داد وسیع بهبود درآمد 45 محل پایان پریدن 23 مکان از دو سال پیش از آن.

ساحل طولانی آمد و در در 23 در حالی که کنار رودخانه بود که در 60. لس آنجلس رتبه در محل 49 با اتاق را برای بهبود بود اما پرش از 66 محل دو سال پیش.

تپه پارک در سیگنال هیل در جمعه 15 مه سال 2020 است. ساحل طولانی آمد و در در 23 برای آن پارک رتبه بندی. (عکس توسط هوارد دانشجوی سال اول عکاس)

“در بسیاری از اخبار خوب برای به اشتراک گذاشتن در سراسر کشور و در کالیفرنیا است. در جنوب کالیفرنیا شهرهای ما شاهد افزایش در هزینه های ساخت و ساز در زمین های بازی و دسترسی بیشتر” گفت: گیلرمو رودریگز اعتماد عمومی زمین ایالتی کالیفرنیا مدیر.

خبر بد این است وجود دارد 100 میلیون آمریکایی از 27 میلیون نفر از کسانی که کودکانی که زندگی نمی کنند در عرض 10 دقیقه پیاده روی به پارک یا فضای باز, او گفت:.

که آشکار شد در طول coronavirus stay-at-home سفارشات به عنوان پارکینگ برای پارک تعطیل شد, محلی برای محدود کردن جمعیت به معنی ترین تنها می تواند وجود دارد اگر آنها می تواند پیاده روی و یا دوچرخه سواری در.

بسیاری نمی تواند.

در کالیفرنیا یک سوم مردم زندگی نمی کنند در عرض 10 دقیقه پیاده روی به پارک رودریگز گفت. “که چالش متمایز تر وقتی که می آید به برابری. اکثریت قریب به اتفاق کم درآمد است.”

شده است وجود دارد “غلیان احساسات فوق العاده ای از توجه و احترام و اولویت بالاتر برای پارک ها و فضای باز” رودریگز اشاره کرد. “اما آن را نیز واقعا نشان دهنده دارا و ندار.

“بهداشت افسران را ساخته اند تصمیم گیری های مهم برای محافظت از سلامتی ما, اما آن را تشدید کرده است این موضوع است که دسترسی و کسی که نمی,” او گفت:.

در طول همه گیر این واقعیت است که شهرها و شهرستانهای استان افسران بهداشت تصمیم به نگه داشتن بسیاری از پارک های باز عهد به چقدر مهم هستند حتی اگر این به معنی خلاق بودن به حفظ, اجتماعی, فاصله, قوانین و فضا در میان کاربران است.

“من فکر می کنم بسیاری از نوآوری بزرگ بسیاری از ایده های بزرگ آمده اند از ما سیستم پارک در شهر ما در سطح که در من امید ایجاد گفتگو در مورد ما فضای باز چگونه به نگه داشتن آنها را باز و چگونه به ارائه عمومی با سلامت روان, اما در راه است که امن و اجتماعی فاصله,” رودریگز اشاره شده است وجود دارد خلاق سازگاری مانند مسیرهای پیاده روی یک راه یا شهرستانها باز کردن خیابان به پیاده به ارائه بیشتر آرنج ،

هدف از این غیر انتفاعی است که برای تشویق شهرستانها به خصوص که جمعیت رشد می کنند به فکر کردن در مورد سرمایه گذاری در پارک امکانات رفاهی و گفتگو در مورد ایجاد مطلوب جوامع برای زندگی در ایجاد پارک و فضای باز.

نقطه بالا در شماره 1 رفت و به مینیاپولیس برای داشتن بهترین پارک شهر سیستم در کشور است. آخرین نقطه ؟ شهر اوکلاهما.

کالیفرنیا تا به حال در مجموع 16 شهر در رتبه بندی است و یک رهبر در پارک سرمایه گذاری هنگامی که صحبت کردن در مورد, محلی, منطقه ای و بودجه قرار داده و به پارک و فضای باز برنامه ریزی رودریگز گفت.

ساحل طولانی در زمان یک شیب از رتبه 18 در سال گذشته به 23 در این سال, اما نه به این دلیل که چیزی اشتباه – سایر شهرستانها فقط بردن سرمایه گذاری خود را در پارک.

“لانگ بیچ یک مثال خوب از کار در یک جمعی راه در حرکت سوزن, تا,” او گفت:.

ریورساید نقل مکان کرد و به یک درجه از 61 به 60 سال جاری است.

“من فکر می کنم بسیاری از شهرهای ما باید اتاق را به رشد و در ادامه به ابتکاری” رودریگز گفت. “من به کالیفرنیا شهرستانها کسانی که من می دانم بسیاری از اعتباری. من فکر می کنم شهرداران پارک مدیران شهرستان افسران بهداشت همه تشخیص محلی پارک ها خدمات ضروری است.”

سان فرانسیسکو پیوست ارواین در 10 صفحه در این سال است.

لس آنجلس و کالیفرنیا پارک بهبود سیستم بودند ایستاده استراحتی در میان لیست رودریگز گفت.

دوچرخه سواران سوار دنباله دار در نزدیکی دریاچه در یوربا پارک منطقه ای در آناهایم در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 روز پس از اورنج کانتی مسئولان شهرستان افتتاح شد پارک ها و مناطق بیابانی به عنوان محدودیت سهولت در میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“به نظر من این دو بزرگ هستند, درخشان نمونه,” او گفت:.

شهرستانها در حال تصمیم گیری برای صرف بیشتر در پارک ها و اضافه کردن امکانات رفاهی برای ساکنان و “آنها در حال افزایش دسترسی و به طور کلی پارک سطح زیرکشت در حال بالا رفتن است.” “کسانی که در حال بزرگ مثبت.”

زمانی که او فکر می کند در مورد چالش های برابری رودریگز گفت که او فکر می کند از 55 آزادراه که کاهش بین دو شدت متفاوت شهر: سانتا آنا و ارواین.

“شما ارواین در رتبه بالا 10 در هفت و سمت راست درب بعدی است Santa Ana رتبه در پایان پایین در 85,” او گفت:. “که به نظر من یک مثال که در آن ما به عنوان نیاز عمومی به بحث در مورد این است که چرا و چگونه ما در مورد تلاش برای تشویق بیشتر پارک سرمایه گذاری است.”

شهرستان سانتا آنا سخنگوی پل Eakins گفت: این شهرستان در حال ساخت است که تلاش.

“ما بسیار پر جمعیت شهر در شورای شهرستان جهت ما را ساخته اند ایجاد پارک ها و فضاهای باز یک اولویت است,” او گفت:. “ما به تازگی افتتاح یک پارک جدید در حال باز کردن تناسب اندام تجهیزات و امکانات رفاهی دیگر در محل پارک و دریافت $5.2 میلیون دلار کمک مالی برای ساخت دو پارک در زمین های خالی.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای ایجاد پارک ها و فضاهای باز برای ما ساکنان چرا که این مهم امکانات برای هر دو سلامت روانی و جسمانی جامعه ما,” او گفت:.

ارواین مقامات خوشحال شد با این گزارش با اشاره به این شهرستان به دست آورده نمرات عالی در پارک صرف هر ساکن و بسکتبال hoops هر 10 ، 000 ساکنان و همچنین به دست آورده علائم بالا در جامعه مراکز و زمین های بازی. در این گزارش اشاره کرد که 82 درصد از ارواین پارک ها در یک پیاده روی 10 دقیقه ای از هر اقامت و بالاتر از متوسط ملی از 72 درصد مسئولان شهرستان گفت: در یک اطلاعیه.

“ما خوشحالیم که یکی از بالا 10 پارک سیستم در آمریکا برای سومین سال متوالی” شهردار کریستینا شیا گفت: در این شهر را آزاد کند. “ما پارک های ضروری برای ما سلامت روانی و جسمانی – که شده است هرگز بیشتر آشکار از طول coronavirus بیماری همه گیر.

“نه تنها ما هزاران هکتار از پارک و فضای باز موجود در ارواین آنها نگهداری با استفاده از یک آلی اولین رویکرد به مدیریت زمین” او گفت:. “بنابراین آیا ما ساکنان در حال لگد زدن به توپ فوتبال در یک زمینه و یا راه رفتن به یک سگ آنها می توانید مطمئن باشید از یک محیط امن.”

پارک های مهم برای تعدادی از دلایل: جسمانی و محل کودکان و نوجوانان می توانید بازی های ورزشی و یا آویزان بر روی زمین بازی. آنها رایگان و برای عموم آزاد. و می توان آنها را که در آن مردم می توانند احساس تعلق و جامعه گفت: Nette کامپتون, دانشیار معاون مدیر استراتژی برای سازمان های غیر انتفاعی.

“یکی از چیزهایی که ما احساس برجسته شده در چند ماه گذشته است که یک حس اجتماعی و تعلق در یک فضای مشترک” گفت: کامپتون. “مردم طلب متصل بودن به افراد دیگر است.”

اما حتی زمانی که اتصال جامعه است قطع با حوادث لغو و تجمعات در گروه ممنوع, پارک نیز جایگاه مهمی برای سلامت روانی است.

پارک ها می تواند یک مکان برای فرار او تنش های زندگی است. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

“خارج شدن در طبیعت چیزی است که هر کس سزاوار این فرصت را به انجام حتی اگر شما لازم نیست که یک حیاط خلوت خود را یک ماشین یا وسیله ای برای رفتن به مقصد” او گفت:. “برای دسترسی به آن در هر روز است که واقعا از کیفیت زندگی است.”

نویسنده کارکنان رکسانا Kopetman کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de