چگونه دولت تصمیم می گیرید که گلدان مغازه ها یک “کسب و کار ضروری”?

People who work in the state capitol in Olympia are practicing social distancing just like everyone else.

افرادی که کار در دولت و کنگره آمریکا در المپیا تمرین های اجتماعی فاصله درست مثل هر کس دیگری. fotoguy22/گتی ایماژ

هنگامی که غریبه پرسید با فرماندار جی Inslee را در مورد تفکر پشت گلدان مغازه ها’ تعیین به عنوان یک “کسب و کار ضروری” فرماندار ارتباطات مدیر توصیه می شود ما صحبت ارشد مشاور سیاست Sheri Sawyer.

ساویر کرده فرماندار پس از سال 2016 و نمونه کارها خود را فراتر از مشروب و حشیش. او همچنین توصیه می کند فرماندار در مسائل مربوط به قمار سوابق کاري دولت, سایبر, امنیت اطلاعات و حریم خصوصی و بیشتر. در حالی که ما تا به حال در تلفن ما خواسته در مورد اینکه چرا میله های زندان هستند ضروری کسب و کار آیا ما همیشه در حال رفتن برای دیدن شاهدانه کافه ها و دولت ها حرکت می کند به مبارزه با آپارتاید به جنگ با مواد مخدر.

فروش حشیش استفاده می شود یک جرم و جنایت است. در حال حاضر آن را به عنوان “ضروری است.” چگونه است که اتفاق می افتد ؟
[می خندد.] آن را بسیار ساده ، شما فقط می توانید خرید شاهدانه از نظر قانونی در تنظیم خروجی خرده فروشی. شما نمی توانید به Safeway یا کاستکو و یا هر جای دیگری برای خرید شاهدانه—حداقل نه در این نقطه است. پس از آن ضروری از فرماندار زیرا این تنها جایی است که به آن را دریافت.

و از آنجا که برای برخی از مردم آن را به پزشکی ؟
وجود دارد دو دلیل: بسیاری از مردم تکیه شاهدانه برای اهداف دارویی حتی اگر آنها ممکن است حتی در پزشکی ما بیمار مجوز پایگاه داده. بسیاری از مردم هنوز هم تکیه بر آن برای از بین بردن اضطراب و دلایل متعدد دیگر افراد ممکن است با استفاده از شاهدانه برای اهداف پزشکی است. و من فکر می کنم همچنین یک عامل بزرگ شد: اگر آن را در دسترس نخواهد در تنظیم خرده فروشی فروشگاه مردم در حال رفتن به آنها شاهدانه و آنها در حال رفتن به آن را دریافت کند به طور غیر قانونی. و ما در حال انجام یک کار خوب در کشور ما واقعا محدود کردن بازار غیرقانونی و من فکر می کنم ترس [بستن فروشگاه ها] خواهد فقط آن را باز کنید ، مردم در حال رفتن به می خواهید خود را شاهدانه.

من می بینم.
بنابراین بین این دو وجود دارد را در هیچ جای دیگری به آن را دریافت کند و مردم در حال رفتن به پیدا کردن آن را به نحوی چرا که نه آن را به آنها از نظر قانونی ؟

الکل همچنین با این نسخهها کار برای اضطراب. من فکر کردم اگر الکل در نظر گرفته شده است ضروری است چرا میله های زندان باز نمی, اما من حدس می زنم شما می توانید الکل در یک فروشگاه مواد غذایی است.
که دقیقا درست است.

چه نوع از تفکر به این سوال که چه چیزی باعث می شود ضروری است یا نه ؟
که در واقع یک سوال بزرگتر و من مطمئن هستم که من شخص مناسب هستم برای صحبت کردن برای آن. اما ما نیست از ابتدا شروع می شود. ما در چه دولت فدرال نظر بود و قطعا آنچه در کالیفرنیا فکر و اگر شما نگاهی به لیست از آنچه که ضروری کسب و کار برای دولت ما آن را تا حد زیادی بر اساس آن دو چیز است. من نمی دانم بسته به چه مدت این طول می کشد چقدر که تغییر خواهد کرد.

Governor Inslee announcing his stay-at-home orders on March 23.

فرماندار Inslee اعلام خود stay-at-home سفارشات در مارس 23. فرماندار رسمی فلیکر جریان عکس

چه مدت شما شده است کار را برای فرماندار و چه چیزی شما را از خود رهبری تا کنون ؟
من مشغول به کار برای فرماندار پس از سال 2016 تا در آینده در چهار سال. او شده است یک فرد به کار و از کار با. من نمی خواهد آن را انجام دهد اگر من فکر نمی کنم که سیاست های خود تراز وسط قرار دارد با سیاست های شخصی من. او نشان داده پستان رهبری است. قطعا او قرار داده شده است به آزمون را از طریق این. بنابراین من نمی تواند به خودمان افتخار برای او کار می کنند. این یک بازی سرگرم کننده گیگ.

چه فرماندار انجام نظر مردم در زندان به صورت غیر خشونت آمیز مواد مخدر جرائم? باید آنها حذف شده است و منتشر شده ؟
در ژانویه 2019 فرماندار خود را به حال ماری جوانا عدالت ابتکار که اساسا گفت: به موجب my فرمانداری اقتدار من عفو می مردم. بنابراین هر کسی با یک بزه ماری جوانا اعتقاد او ارائه فرمودید. و او را واقعا آسان به استفاده از وب سایت که در آن شما می توانید با پر کردن درخواست خود آن را خواسته بسیار ناچیز اطلاعات و سپس او را اساسا عفو شما بدیهی است که پس از بررسی [نرم افزار] و چند معیار دیگر. ما می دانستیم که فرماندار تنها می تواند انجام این کار برای دولت جرائم. وجود دارد بسیاری از افرادی که محکوم شدند آن جرائم تحت قانون شهرداری و او را به قدرت برای عفو کسانی که محکومیت های کیفری. بنابراین در قوه مقننه که زیر مقننه جلسه Rep. جو Fitzgibbon تا به حال بیل ساخته شده است که این قانون دولت است که اگر شما تا به حال فقط یک اما هر ماری جوانا بزه اعتقاد کسانی که اتهامات خالی خواهد بود. به طوری که در حال حاضر قانون ایالت واشنگتن.

بنابراین ما لازم نیست کسی در زندان است که به نوعی مسئول است ؟
اوه نه. هیچ هیچ هیچ. فرماندار رسمیت می شناسد که کل جنگ با مواد مخدر به طور قابل توجهی به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم رنگ و یک گام کوچک به سعی کنید به نوشتن برخی از این اشتباهات.

و چیز دیگری فقط گذشت که همچنین کمک می کند تا به حق اشتباهات از آپارتاید به جنگ مواد مخدر.
بله مشروب و حشیش هیئت مدیره تا به حال فقط یکی از آنها درخواست قطعه از قانون تصویب این آخرین جلسه قانونی است که باعث ایجاد یک عدالت اجتماعی برنامه ای برای چاپ مجدد برخی از کسانی که حشیش خرده فروشی مجوز بودند که ضبط و یا لغو شد. حال اگر آنها در حال رفتن به صدور مجدد آنها نیاز به درخواست صدور مجدد با یک اجتماعی-حقوق صاحبان سهام, لنز, اگر شما خواهد شد.

این یک چیز شگفت انگیز است. در یک نقطه که در قانون محکوم به نظر می رسید (اینجا را ببینید). من خیلی خوشحالم که آن را به تصویب رساند.
این خانه بیل 2870 آن با تشکر برگزار شد. اریک Pettigrew که همانطور که می دانید فقط تصمیم گرفت او که قرار بود برای اجرای دوباره. آن را می گوید که هر خرده فروشی ماری جوانا مجوز بود که ضبط و یا لغو [پس از تاييد قانون تصویب شده] وجود دارد بین 30 و 40 از کسانی که مشروب و حشیش هیئت مدیره برای ایجاد یک عدالت اجتماعی برنامه ای برای چاپ مجدد آن مجوز. و قبل از مشروب و حشیش هیئت مدیره می تواند چاپ مجدد آن وجود دارد یک نیروی کار که تا مجموعه ای که ساخته شده از یک میزبان تمام مردم است که نشان دهنده جوامع از رنگ. من فکر می کنم این 12 عضو نیروی کار. و آنها را توصیه به مشروب و حشیش مدیره چگونه به بهترین چاپ مجدد آن مجوز. بنابراین افرادی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر آن بسیار سخت مجازات برای ماری جوانا و دیگر مواد مخدر محکومیت اساسا دریافت نقل مکان کرد به بالا از لیست اگر شما خواهد شد.

آن را اذعان دارد که جنگ با مواد مخدر شد نژادپرستانه و تلاش می کند برای انجام کاری در مورد آن.
دقیقا. شما بسیار فصیح تر از من است.

اگر شاهدانه است که یک کسب و کار ضروری و ضروری است افراد مجاز به مصرف آن هستند که ما همیشه رفتن به حشیش کافه ؟ وجود دارد بسیاری از مردم—مستاجرها گردشگران—که اصلا قانونی در محل به مصرف حشیش.
ما تا کنون? من فکر می کنم این پاسخ کوتاه به آن مثبت است. که اتفاق می افتد در برخی از نقطه. هنگامی که? چه کسی می داند. من شگفت زده نمی شود و این فقط یک شری سایر پیش بینی این است که در هر چیزی به غیر از آنچه که من فکر می کنم, اما من فکر می کنم آن ممکن است صبر کنید تا شاهدانه است که قانونی در فدرال بر اساس. و من تصور می کنم که هر چیزی که به حرکت رو به جلو خواهد بخواهید به در نظر گرفتن چیزهایی مانند کنترل محلی. ما مقننه معمولا به عهده دولت های محلی در مورد آنچه آنها فکر می کنم بهتر است برای جوامع خود. بنابراین من می توانید ببینید که اتفاق می افتد. و یا اگر آن را اتفاق افتاده در سطح فدرال همان چیزی که. بنابراین برای پاسخ به سوال شما: این اتفاق خواهد افتاد اما چه مدت طول خواهد کشید ؟ چه کسی می داند.

چرا شما فکر می کنم آن را باید به فدرال حقوقی ، وجود دارد متحده—کالیفرنیا کلرادو—که برخی از نسخه شاهدانه کافه ها.
خب من فکر نمی کنم ما نیاز به, من فقط نمی دانم چه اشتها برای قوه مقننه است. تا کنون که چیزی که داده شده توجه جدی است. چیزهایی مانند تحویل و یا مصرف مکان هایی مانند شما در حال صحبت کردن در مورد و یا خانه رشد می کند و حتی قوه مقننه فقط تا کنون نکرده است که چیزی است که آنها احساس واشنگتن آماده هستند. بنابراین من آن را نمی بینم اتفاق می افتد در آینده نزدیک اما قطعا اگر فدرال تا کنون عمل خود را با هم و قانونی آن, من فکر می کنم که قطعا یک زمان هنگامی که ما می تواند آن را اتفاق می افتد. و آره مقننه ممکن است تصمیم به انجام کاری قبل از آن.

در اینجا یک سوال عجیب و غریب اما از آنجا که شما همچنین یک مشروب مشاور سیاست: در لاس وگاس, شما می توانید یک کوکتل به رفتن و پیاده روی پایین خیابان با آن است. این است که راه ما می تواند کمک به میله های در این دولت که هنوز هم می خواهید به قادر به فروش چیزی به طوری که آنها می توانید به کار مردم ؟
من احتمالا می گویند نه… به هیچ وجه. وجود دارد فقط بیش از حد در خطر است. پتانسیل مردم به مصرف در حالی که رانندگی است فقط یک خطر است که من فکر نمی کنم ما در حال حاضر به. وجود دارد راه های دیگر برای دریافت الکل خود را. قطعا من فوق العاده همدلانه به آنچه کافه ها و رستوران ها در حال رفتن را از طریق. من حتی نمی توانید تصور کنید آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. و من می دانم که آنها باید حاشیه سود بالاتر در الکل از آنها در مواد غذایی پس من چرا آنها می خواهم به را که در دسترس را به مشتریان خود. اما من فقط نمی بینم که اتفاق می افتد. وجود دارد بیش از حد در خطر است.

که حس می کند.
بعضی از نقاط در حال فروش در یک پارچ اما برخی از مرتب کردن بر اساس فیلد ظرف مخلوط margaritas. است که اتفاق می افتد. رستوران ها و کافه ها در حال فروش بطری شراب [برای رفتن]. آنها می توانید انجام دهید که. پس از آن اتفاق می افتد. اما به رفتن کوکتل ؟ آه-آه. هیچ.

The taco window at Mezcaleria Oaxaca is one example of a place customers can buy wine to go.

جدید تاکو پنجره در Mezcaleria Oaxaca یک مثال از یک محل مشتریان می توانند خرید شراب برای رفتن. کریستوفر Frizzelle

هنگامی که شما فکر می کنم ماندن در خانه قوانین ممکن است شروع به آرام ؟
نه به مردم یک دسته کامل از امید, اما ما در حال شروع به دیدن کل مسطح منحنی درست است ؟ ما بسیار با احتیاط خوش بینانه وجود دارد و افرادی که مایل به هنوز هم در خانه ماندن و سالم ماندن است. فرماندار فقط تمدید اعلام به “خانه بمانند سالم” تا زمانی که ممکن است 4. همانطور که ما شروع به دیدن تعداد موارد قطع و اجتماعی فاصله و مردم را به ماندن در منزل و سالم ماندن—به عنوان ما می بینیم که به نظر می رسد به انجام آنچه در آن در نظر گرفته شده بود به انجام آن به نظر می رسد که فرماندار می خواهم برای باز کردن همه چیز به آرامی. او نمی تواند مانند: “اوه همه دوباره به کار و همه رستوران ها باز هستند و در حال حاضر فقط بیا!” من می توانید ببینید وجود دارد که برخی از مرتب کردن بر اساس از “خوب, شما باید برای محدود کردن حضور برخی از چیزهایی.” نوع مانند ما چگونه آغاز شده درسته ؟ او محدود به حضور در رویدادهای خاص. بنابراین من می توانید ببینید که اتفاق می افتد در نه چندان دور آینده, اما قطعا نه در هر زمان قبل از مارس 4.

به شما مشاوره فرماندار در این سیاست سوالات, آنچه شما انجام می دهند از لحاظ اجتماعی فاصله? شما کار از خانه ؟
بسیاری از ما… امروز اولین روز کامل در خانه. این نوع از عجیب و غریب.

فقط از روی کنجکاوی شما زوم با فرماندار و یا شما صحبت کردن در تلفن و یا آن را ایمیل…?
آن را بزرگ و از طریق Microsoft تیم است. و از طریق تلفن. برخی از فرماندار تیم اجرایی در جلسات حضوری, اما البته آنها بسیار محدود است. و البته عمل آنها آنچه آنها را موعظه: خوب اجتماعی فاصله. اما با این همه از طریق Microsoft تیم یا زوم و یا تلفن. که چقدر همه چیز در حال انجام گرفتن این روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru