Some advocates are noticing fewer calls, some are noticing a change in the kind of calls theyre getting.

برخی از طرفداران در حال توجه کمتری تماس برخی از آنها با توجه به تغییر در نوع تماس آنها در حال گرفتن. Chainarong Prasertthai/گتی ایماژ

کیرا Laughlin تلفن نبوده است زنگ که اغلب این ماه است. Laughlin یک قربانی مدافع برای یک بیمارستان در منطقه Puget صدا. کار او شامل دو نوع تماس: تلفن های تماس و تماس از بیمارستان اورژانس زمانی که یک بیمار که تجربه تجاوز جنسی تبدیل می شود ،

“معنی دار ترین بخشی از کار من است و نشستن در کنار کسی که تجربه بسیاری از تروما و نگه داشتن فضا با آنها” Laughlin به من گفت.

که تبدیل به یک خیلی سخت تر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

به طور معمول, هنگامی که Laughlin نشان می دهد تا به اورژانس بیمار در حال حاضر در تخت بیمارستان. یک پرستار ثبت شده آزما نیز وجود دارد. Laughlin خواهد شد صحبت با بیمار, او در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به انجام شواهد و بیشتر او تایید خود را تجربه Laughlin گفت.

“برای من” Laughlin گفت: “ارزش انجام این کار است تا برای مردم دیگر در راه مردم را نشان نمی دهد برای من است.” Laughlin به من گفت که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط یک همکار در سال آخر خود را در دانشگاه واشنگتن است. “این که چرا “های فضایی’ چیزی است که واقعا برای من مهم است و به همین دلیل در حال حاضر آن را واقعا سخت است.”

Laughlin قادر نبوده است به گزارش در فرد به اورژانس پس از مارس 23 با توجه به اجتماعی فاصله احتیاطی.

تماس خود را با حجم قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. او تنها بدست سه اورژانس تماس در زمان او مشغول به کار از راه دور. دو نفر از کسانی که مردم را به سمت چپ قبل از او می تواند بر روی تلفن همراه با آنها. به طور معمول او می شود در حدود 4 به 5 با اورژانس تماس یک هفته.

یک تماس با او از راه دور به کار گرفته شد و روحیه اش را تضعیف.

“آن را بسیار سخت برای ساخت این ارتباط و اعتماد بیش از تلفن” Laughlin گفت.

در جلسه هیات دیگر طرفداران گفت که آنها تا به حال بدست نمی هر گونه تماس به خارج از بیمارستان یا. شده است وجود دارد همچنین کاهش مشتریان جدید تماس با خط تلفن.

آن را سخت به می گویند چرا که است. یک چیز Laughlin فکر می کنم این است که مردم در داخل قفل شده و قادر به رسیدن برای کمک به, به خصوص اگر آنها گیر پناه-در-محل خود را با سو استفاده کننده.

“وجود دارد که تمام این ترکیبات عوامل هستند که نه تنها با قرار دادن مردمی در مقابل خطر اما ساخت آن 10 برابر سخت تر برای دریافت کمک” Laughlin گفت.

لورل قرمز, بازاریابی و مدیر ارتباطات برای King County, تجاوز جنسی مرکز منابع (KCSARC) گفت که بیمارستان ها کار می کنند با آنها “با دیدن این حجم از مردم به دنبال تجاوز جنسی امتحانات” را به عنوان معمول است.

“ما نمی دانیم به همین دلیل است که” قرمز گفت. سرخ کردن نمی دانم اگر کمتر ضرب و جرح اتفاق می افتد و یا اینکه مردم در حال رفتن به بیمارستان هنگام ضرب و جرح اتفاق می افتد. “گزارش است که اتفاق می افتد در یک رای که ما می دانیم که یک راه یا دیگری.”

تصمیم به دریافت مدارک و شواهد جمع آوری شده پس از تجاوز جنسی یک تصمیم بسیاری از مردم در حال حاضر باید یک زمان سخت گیری Laughlin توضیح داد اما در حال حاضر وجود دارد اضافه شده خطر است. “کسانی که مردم باید تصمیم بگیرید که آیا من رفتن به اتاق اورژانس به جمع آوری شواهد برای یک مورد است که ممکن است یا ممکن است رفتن به دادگاه یا من نیست و آن را غیر ممکن را به نفع خود مورد من?'”

او نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد یک بار “این است که با بیش از.” آن می تواند به یکی از دو روش Laughlin فرضهای: ما را “در هر صورت دیدن این افزایش و مصرف مردم خواستار و وعده حمایت” یا “و این است که صادقانه ترس از معدن” Laughlin مقدمه “مردم در حال رفتن به احساس خیلی گرفتار است و گرفتن پول برای پرداخت اجاره گرفتن شغل خود را به عقب و تأمین مواد غذایی را در اولویت قرار گرفتن بیش از حمایت.”

هیچ راهی برای گفتن آنچه که اتفاق خواهد افتاد و این که “باعث می شود من واقعا عصبی” Laughlin گفت.

اما مردم قطعا هنوز مصاحبه را برای کمک به دنبال.

در حالی که Laughlin در خط فعالیت غوطه ور سرخ کردن گفت که KSARC را خط واقعا تغییر کرده است. چه چیزی تغییر کرده است هر چند با توجه به KSARC منابع خط مدیر لورا Lurry است این نوع از تماس آنها در حال گرفتن.

“اکثر موارد ما شده است و از کسانی است که در حال حاضر گزارش و یا نیاز به بحث در مورد چیزهایی که در گذشته” Lurry گفت. او گفت که آن را تا 60 تا 70 درصد از تماس های خود را در حال حاضر. “کسانی که تماس گیرنده با داشتن زمان به فکر می کنم در مورد کسانی که همه چیز و داشتن شجاعت برای قرار دادن صدا برای کسانی که همه چیز.”

پشتیبانی غریبه

بسیاری از این افراد توصیف چگونه آنها استفاده می شود فعال و بر روی بروید اما در حال حاضر به دلیل همه گیر آنها ندارد و کسانی که حواس او را پرت. انزوا به مردم آنها را بیشتر مضطرب Lurry شرح داده شده است.

اما این چیزی است که KSARC را برای.

“مهم ترین چیز این است که مردم بدانند که ما در اینجا” Lurry گفت: “و آن را ندارد به یک بحران فوری که آنها خواستار در مورد. خط (888-999-صوتی) نامیده می شود در هر زمان برای مردم به فرایند چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru