چگونه می توانید امریکا رفع مرگبار آن Coronavirus تست کمبود? پتی موری دارای یک برنامه برای که.

Washington Senator Patty Murray, entering a briefing on coronavirus.

واشنگتن سناتور پتی موری ورود به جلسه در coronavirus. الکس ونگ / گتی ایماژ

شکست دولت فدرال ایالات متحده آمریکا برای انجام عظیم coronavirus تست اتحاد چپ این کشور پرواز کور که تعداد مرگ و میر و عفونت های جدید ادامه خواهد داد به افزایش است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

آزمایش می تواند مانع از دست دادن زندگی و کمک کرد تا مسیر جامعه گسترش این بیماری در یک زمان هنگامی که آن را ممکن است ممکن است به آن داشته باشد. تست های بیشتر در حال حاضر می تواند زمین رو به رشد بحث های اجتماعی فاصله در واقع بر اساس اطلاعات مبتنی بر واقعیت به جای ترک آنها را به بازی و در میان مه از احساسات و ایدئولوژی سیاسی.

اما می گوید واشنگتن سناتور پتی موری در یک کاغذ سفید در آزمایش “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها شکست خورده و به رسمیت شناختن نیاز به آزمایش های گسترده ای برای مبارزه با COVID-19.”

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد سرزنش اجتماعی فاصله برای صدمه زدن به اقتصاد آمریکا موری مقاله استدلال می کند که رئیس جمهور در حال خروج از عظیم شکست که باعث آمریکایی ها باید به فاصله اجتماعی در وهله اول: تست شکست.

“این اشتباه اطراف تست منجر به نیاز به صورت تهاجمی اجتماعی فاصله” مقاله رضایت داد. که به نوبه خود دارای “طرح میتوانست به اقتصاد و زندگی در آمریکا.”

چه راه حل رفتن به جلو ؟

موری مقاله تصدیق میکند که هر گونه رفع نیاز “برگزاری قدرت دولت فدرال” و تماس در کنگره اساسا به زور رئیس جمهور به غیر از ملی تست طرح مارشال منابع از شاخه های اجرایی در راستای تحقق این طرح اهداف و سپس ارائه نتایج.

“کنگره باید تعیین 30 میلیارد دلار در بودجه اضطراری برای حمایت از گسترش سریع و بهینه از تست برای COVID-19 در ایالات متحده” کاغذ سفید می گوید و این نشان می دهد راه های مختلف بستن این کنگره کمک مالی به شفافیت نیاز و خواسته که سازمان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام کارهای او ممکن است در غیر این صورت مستقیم آنها را به انجام. (کنگره برای مثال باید “نیاز به FDA برای برقراری ارتباط به عمومی که در دسترس آزمایشات از جمله RNA آزمایش آنتی ژن تست و آزمايشهاي ارائه نتایج قابل اعتماد” مقاله می گوید.)

در اشاره ای به چالش های دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران کاغذ سفید نیز نشان می دهد کنگره “از بین بردن فرصت ها برای دخالت سیاسی در تست سیستم از جمله منع رئیس جمهور خود خانواده اعضای کابینه و اعضای کنگره از بهره مالی از هر جزء از COVID-19 تست سیستم.”

این طرح تبدیل به واقعیت ؟

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

موری ممکن است عضو مجلس سنا در سلامت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته اما جمهوری خواهان که کنترل مجلسی به احتمال زیاد آن را به یک صعود دشوار.

شما می توانید به خواندن موری کل طرح در اینجا و یا فقط چک کردن توییت-موضوع-اندازه خلاصه اینجا شروع میشود که:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de