کالیفرنیا خانه قیمت 250 درصد بالاتر از میانگین ملی در حالی که اجاره ماهانه در حدود 50 درصد بالاتر است. قیمت متوسط یک خانه در ایالت طلایی بیش از $600,000.

این است که نه تنها در کالیفرنیا مشکل است. تحقیقات جدید نشان می دهد که بسیار بالا قیمت مسکن در مناطق کشور صدمه دیده است همه کارگران بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند.

رانده شده توسط نوآوری در سرمایه گذاری با تکنولوژی بالا و بیوتکنولوژی, نیویورک, سان فرانسیسکو و سن خوزه را تجربه کرده اند برخی از قوی ترین دستاوردهای بهره وری نیروی کار در طول پنج دهه گذشته. زمانی که بهره وری نیروی کار است پراکنده از لحاظ جغرافیایی هر دو رشد اقتصادی و تولید کل را می توان افزایش یافته است اگر برخی از کارگران حرکت از پایین بهره وری مناطق به بالا-بهره وری مناطق. حتی کارگرانی که حرکت نمی خواهد بهره مندی از نقل مکان از آنجا که حقوق خود را افزایش رقبا را ترک کنند.

اگر موانع مانند بالا محلی و جلوگیری از هزینه های مسکن کارگران از جابجایی به بالا-بهره وری مناطق و سپس خروجی و درآمد خواهد بود پایین تر از آنها می تواند.

اقتصاد استادان چانگ تای Hsieh در دانشگاه شیکاگو و انریکو مورتی در دانشگاه کالیفرنیا مورد بررسی قرار داده و در 220 مناطق شهری در ایالات متحده از سال 1964 از طریق 2009 برای دیدن اگر نیروی کار است misallotted با توجه به مسکن محدودیت و اگر پس چقدر فقیرتر, کارگران در حال, به عنوان یک نتیجه. یافته های خود را در منتشر شد “مسکن محدودیت های زمانی و مکانی Misallocation” در آمریکا مجله اقتصادی: اقتصاد کلان در سال 2019.

محققان به این نتیجه رسیدند که رشد تنوع در مجتمع مسکونی مسکن قیمت های سوخت در حال رشد تفاوت در بهره وری نیروی کار در سراسر ایالات متحده است. دقیق قوانین منطقه بندی در برخی از مناطق کشور ایجاد مصنوعی مسکن scarcities که درایو قیمت, کاهش تعداد کارگران که می تواند در زندگی سازنده ترین شهرها آمده است.

اگر سهام مسکن افزایش یافت در نیویورک, سان فرانسیسکو و سن خوزه آرامش زمین-استفاده از محدودیت به سطح ميانه شهر آمریکا نرخ رشد خروجی خواهد پرش خیره کننده 36 درصد افزایش میانگین درآمد سالانه در سراسر کشور نزدیک به $4,500. با نامحدود نیروی کار تحرک درآمد سالانه در سراسر کشور را افزایش می دهد $10,680.

به عنوان آن می ایستد معمولی ایالات متحده کارگر است که از دست دادن ده ها هزار دلار در طول یک حرفه ای با توجه به مسکن موانع بسیار پربار مناطق از کشور است. Hsieh و Moretti نتیجه گیری کرد که “اثر بیشتر مسکن در دره سیلیکون” خواهد بود “به منظور بالا بردن درآمد و رفاه کارگران ایالات متحده است.”

افزایش سرعت توسعه مسکن در کالیفرنیا این یک چالش است.

سوء استفاده از محیط زیست پرونده های حقوقی بلوک ساخت و ساز مسکن در حال حاضر توسعه یافته “پر” مناطق.

منطقه بندی قوانین تبعیض چند سازه.

ظالمانه بالا و متناقض محلی “توسعه تاثیر هزینه” و سفت و سخت کدهای ساختمان از بین بردن و کم هزینه مسکن برای افراد کم درآمد بدتر شدن بی خانمانی. و اجاره کنترل مقرون به صرفه مسکن اجباری, اتحادیه حمایت و بدنام کند اجازه باعث مسکن کارآفرینان به فرار کالیفرنیا برای ساخت در جاهای دیگر.

توسعه مسکن در کالیفرنیا شامل یک آرایه سردرگم از ذینفعان و لایه هایی از دولت در هر یک موثر وتو قدرت آن را نابود کرده است و هر تصور از حقوق مالکیت خصوصی را به استفاده از زمین. Untangling گره کور قانونی موانع به نظر می رسد غیر ممکن است.

با وجود مقدار wringing دست و اظهارات توسط سیاستمداران کالیفرنیا به “رفع مشکل” کمتر مسکونی مجوز ساخت صادر شده در سال 2019 از در سال 2018 است. با توجه به رشد فاجعه انسانی بی خانمانی و محو رویای مالکیت خانه, کاهش مجوزها غیر اخلاقی است. از سوی دیگر بهترین رفع پیچیده نیست.

کالیفرنیا باید اتخاذ یک “حق ساخت” متمم قانون اساسی اجازه می دهد یک فرد یا نهاد خصوصی برای ساخت در زمین های خصوصی و مسکونی مسکن است که مطابق با آتش کدهای. چنین اصلاحیه را در نتیجه سریع مسکن و توسعه به طور چشمگیری کاهش هزینه های مسکن و بسیار سزاوار افزایش حقوق برای همه کارگران ایالات متحده است.

Lawrence J. McQuillan است یک عضو ارشد در موسسه مستقل در اوکلند کالیفرنیا و نویسنده چگونه برای بازگرداندن رویای کالیفرنیا: از بین بردن موانع به سرعت و مقرون به صرفه مسکن توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im