چگونه یک USC مربی فوتبال است که مدیریت خود را 5 بچه ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

جرائم در فوتبال یاد بگیرند که آن را به بهترین انتخاب در این هدف آسان است. کودکان می دانند این طور غریزی ،

بنابراین اعضای این بسته از پنج بافتن را از طریق بستهای جعبه در خانه جدید کنترل از راه دور تلویزیون در دست فیلم درخواست داشته باشید تا زمانی که آنها پیدا کردن پدر خود.

“آنها سلام می دانم که من یک مکنده” USC خط دفاعی مربی ویک بنابراین’oto می گوید. “من باید به این پسر بد و آنها را به بازگشت به کار.”

این واقعیت جدید برای پس’otos و دیگر خانواده ها در سراسر کشور به عنوان تنظیم آنها را به مدرسه در منزل در این دوره از پناهگاه در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما در راه آن را یک موهبت در لباس مبدل برای’oto و دیگر مربیان که استفاده می شود به صرف ساعت های طولانی در محل کار و ممکن است از دست برخی از این کوچکتر خانواده لحظات در خانه.

“ما در جاده ها و, استخدام, به طوری که قادر به انجام تمام قرار دادن آنها را به رختخواب چیزی شده است بسیاری از سرگرم کننده و چیزی که من گرامی” پس’oto می گوید.

وجود دارد مقدار زیادی به انجام با یک خانواده پنج بچه های سنین 1-9 که فقط نقل مکان کرد و در سراسر کشور از ویرجینیا پس از پدر خود کردم کار جدید خود را در کالیفرنیای جنوبی در ماه گذشته. خوشبختانه پس’otos یافت دائمی خانه برای زندگی در منهتن بیچ قبل از قرنطینه آغاز شده است.

اما بچه ها هنوز آغاز نشده و در مدارس جدید به طوری که آنها در حال بدست گرفتن کلاس های آنلاین از ویرجینیا است. سه تا از قدیمی ترین بچه های چرخش بین استفاده از لپ تاپ و دسکتاپ اپل برای classwork هر روز.

“سلام دوست مدیریت سالن مطالعه برای ما بچه ها در ‘SC. رو به بالای آنها” پس’oto می خندد. “همسر من فقط انجام یک کار شگفت انگیز از همه چیز برنامه ریزی شده است. من فقط مطمئن شوید من نمی آن پیچ کنید.”

بنابراین’oto می گوید همسرش, اشلی, سر مربی از خانواده است. او را به شرح زیر سرب و برنامه او برای وعده های غذایی چرت و bedtimes.

اما تا’oto حتی توصیف خود را به عنوان پدر و مادر دوم. که می رود به عنوان فرزند ارشد دختر 9 ساله Fia.

“من سوم در اتهام. او بسیار سازمان یافته و می داند که چه باید بکنید و زمانی که به من می دهد راهنمایی و نیمه هشدار زمانی که چیزی را قرار است به اتفاق می افتد” پس’oto توضیح می دهد. “مانند” پدر در پنج دقیقه ما را به انتخاب سطل زباله است.'”

پس از آن وجود دارد, دوم, دختر, خیابان, 7, آنها, بنابراین’oto توصیف به عنوان سرگرم کننده و دمدمی کودک که همیشه یک سوال بپرسید, “آیا او می خواهد به دانستن پاسخ و یا نه.”

سه جوانترین همه پسران 6 ساله تره که فکر می کند او مسئول هنگامی که پدر خود را از دست رفته است; 3 ساله سامسون وحشی یکی از این دسته است که دوست دارد به مشت و لگد زدن پدر خود را به عنوان به زودی به عنوان او می شود خانه از محل کار و نوزاد 1 ساله ماک که در حال حاضر در حال راه رفتن و یادگیری اولین کلمات خود را.

“این نیمه سرگرم کننده دیدن آنهایی که مسن تر سعی کنید به او یاد می دهد برخی از چیزهایی که” پس’oto می گوید. “این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده و مقدار زیادی از انرژی است.”

این نوع از انرژی به طوری’oto است عادت کرده اند. او یکی از پنج خواهر و برادر خود و او در آنچه او را توصیف به عنوان یک بزرگ اهل جزایر پلینزی خانواده با 20-25 اعضای خانواده و زندگی در یک خانه سه اتاق خوابه در اوشن ساید.

“دختر عمو و دختر عمو و عموزاده” او می گوید. “پس آنچه را که من در آن بزرگ شده, واقعا که قرنطینه احساس می کند مانند دوران کودکی من همه را دوباره و دوباره.”

به جز شرکت با مسئولیت بیشتر بود و مطمئن شوید مشق شب است که در زمان انجام می شود و arbitrating فیلم انتخاب.

“اگر یکی از آنها خوشحال نیست هیچ یک از آنها را خوشحال” او با ابراز تاسف.

و او هنوز هم کار خود را به انجام برای USC مانند کارکنان جلسات گفتگو با بازیکنان و استخدام. او تمایل به انجام این کار در خارج پس سامسون اجرا نمی کند و نزدیک به لپ تاپ.

“بسیاری از پیاده روی در خارج, FaceTime, استخدام در ساحل” پس’oto می گوید.

در حال حاضر او در بازگشت به خانه با اشلی و بچه ها, با استفاده از, نادر, لوکس برای یک دستیار مربی است.

“این واقعا سرگرم کننده به اطراف و راهنما و فقط با دیدن یک سمت های مختلف از خانواده من از من شده اند قادر به دیدن چند سال گذشته,” او می گوید. “که در آن جنبه و فقط کمک به آنها را رشد می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>