چگونه یک لیکرز کارکنان مربیگری غریبه مخلوط به رهبری غرب را بالا تیم

شیکاگو و لیکرز ممکن است به جایی که آنها هستند امروز اگر نه برای یک کار بسیار مهم وظیفه است که کمک می کند تا به نگه داشتن آنها را زمزمه.

این منطقه ای که سقوط تحت تخصص دستیار مربی مایک Penberthy که یک بار موفق به کسب عنوان با Shaq-و-کوبه-عصر لیکرز. هنگامی که کارکنان مربیگری جلسات همواره باتلاق با فروع از بازی برنامه ریزی او اغلب کسی است که باعث می شود تصمیم به لرزش.

“من مانند,” شما می دانید آنچه که من فکر می کنم ما نیاز به برخی از دونات امروز,’,” او گفت:. “من به شما گرفتن یکی از بچه های جوان (کارکنان) و بگو: برو با شتاب ما را دو ده.’ که نوع از چیزی.”

آن نیست breaking news که یکی از مورد علاقه لذت گناه از آمریکا محل کار نیز سوخت برای لیکرز’ مربیگری کارکنان که نیاز به انتخاب من تا آنجا که هر اطاقک جنگجو. اما آن چه اتفاق می افتد بیش از کسانی که دونات – رایگان-جریان گفتگو و به اشتراک گذاری ایده های بسکتبال – که melded یک اتاق پر از نسبی غریبه ها را به یک گروه است که در حال حاضر نظارت بر تیم با بهترین رکورد در کنفرانس غرب و اجتناب مین های زمینی است که بسیاری از ناظران بیرونی پیش بینی خواهد دراز در پیش است.

این نیست که دونات در حال راز موفقیت: این فرهنگ است.

رهبری سر مربی Frank Vogel لیکرز باید اهرمی مربیگری کارکنان متنوع لجوج شخصیت را به یکی از لیگ موفق ترین ایده تان شدیدا ماشین که ترجمه شده به 41 برنده قبل از همه ستاره. در حالی که استعداد پایه برای هر تیم موفق – و لیکرز شروع به سر با نخبگان ستاره LeBron James و آنتونی دیویس – مربیگری کارکنان سبب است که استعداد را به نفع خود بازی.

هیچ کس در غرب انجام داده است که بهتر از لیکرز کارکنان که کنفرانس-بهترین رکورد آنها منجر به مربی تیم LeBron (به یک پیروزی راه) در آخر هفته گذشته همه ستاره بازی در شیکاگو است. در حالی که تنها استاندارد است که یک fanbase استفاده می شود برای برنده شدن یک قهرمانی لیکرز مربیان انجام داده اند و همه آنها می توانند به این نقطه به موقعیت خود را برای به دست آوردن یک دانه بالا برای postseason و بالقوه اجرا به عنوان این بهار.

آن شروع می شود از یک شعار اساسی رهبری است که اغلب موعظه اما به ندرت اجرا به این درجه: Vogel می خواهد به شنیدن مربیان خود را’ ایده – که آیا آن را در جلسه هیات گلف, در طول یک شام استیک و یا بیش از یک بوستون Kreme.

“بسیاری از اوقات من اشتباه” او گفت:. “و آنها این فرصت را دارند که می گویند” من نمی دانم اگر من می توانم که مربی یا من چیزی می گویند و آنها ممکن است می گویند ” من دوست دارم که من در واقع عاشق این ایده. بیایید با آن بروید.’ آنها من را یک مقدار زیادی از تاکید برای چه من غریزه روده است که در آن لحظه و آنها انجام یک کار بزرگ است.”

ثابت وزوز ارتباطی بین لیکرز و مربیان که از خیلی زمینه های مختلف جریان در طول فصل. و در حالی که اختلافات اتفاق می افتد, آنها مجاز است. که تن جریان از Vogel یک کم نفس مربی که نمی شوت ایده های پایین اما همچنین دارای نهایی می گویند.

زمان خواهد شد بگویید اما لیکرز فکر می کنم آنها در بر داشت یک ترکیب برنده با کارکنان است که به بسیاری از سوال های که در آن مونتاژ شد.

“من فقط فکر می کنم فرانک را دوست دارد به شنیدن از همه هر روز” دستیار لیونل فلوریس گفت. “مردم باید فرصت برای ابراز عقیده خود و افکار. در رهبری خوب است که منحصر به فرد نیست. در مربیان ممکن است آن را منحصر به فرد است.”

برداشت اول

در سپتامبر صبح هفت مرد واصل به سالن رقص در بورلی هیلز هتل برای اولین جلسه رسمی از لیکرز’ مربیگری کارکنان.

NBA مربیان درجات مختلفی از انعطاف پذیری در انتخاب خود و زیردستان اما لیکرز’ سازمان از طریق جهت مدیر کل راب Pelinka صاحب Jeanie باس و مشاور Kurt Rambis پی برای وگل مربیگری کارکنان به تجربه بیش از یک گذشته تحت لوقا والتون.

که یک دلیل بزرگ این نشست که روز شامل فلوریس و جیسون کید دو رئیس سابق و مربیان. نیز وجود دارد Phil دستی که کار را از روی نیمکت به عنوان اجرا می شود در کلیولند و تورنتو; Penberthy که تا به حال کار کرده و مینه سوتا و نیواورلئان; و مایل سیمون تنها holdover از قبلی مربیگری کارکنان. تنها کسی که تا به حال کار کرده وگل قبل از Quinton, Crawford, خدمت شد و در اولین سفر رسمی دستیار کار پس از یک ویدیو هماهنگ کننده در اورلاندو است. وجود دارد برخی از رسمی روابط: Kidd و دستی برای مثال تا به حال رشد در منطقه خلیج – اما آن را سخت بدانید که چه انتظار می رود راه رفتن به آن اتاق به عنوان همکاران.

این ممکن است عجیب برای Simon holdover که وارد offseason مطمئن نیستید که حتی سر مربی خواهد بود. اما هنگامی که این گروه شروع به صحبت در آن روشن بود به او این بود که در یک اتاق که در آن او خواهد بود یک دانش آموز به عنوان بسیار به عنوان یک مربی.

“آن را سرگرم کننده به خصوص برای من,” او گفت:. “من از یک پس زمینه که در آن من تا به حال تنها مشغول به کار در یکی کارکنان, و من فقط می دانستم که یکی از راه های. برای همه این بچه ها که از همه این مکان آن را مانند بسکتبال 101 برای من است.”

برخی از مربیان ترجیح می دهند chalkboards; دیگران ترجیح می دهند خشک پاک کردن تخته. Vogel که اولین ترک خورده به لیگ برتر به عنوان یک فیلم جستوجوی تلاش خود را می کند ارتباط از طریق فیلم و اسلاید ارائه شده است. که روز اول وجود دارد مقدار زیادی از کار را در همان اصطلاحات اما نیز وجود دارد برک آوت مماس است که در ادامه بیش از پیش کارکنان صحبت کردیم حداقل به مدت 90 دقیقه و سه بار به عنوان طولانی به عنوان در ابتدا برنامه ریزی شده – در مورد تجارب و ترجیح استراتژی برای حفاظت هوستون پر گل جیمز هاردن.

نیز وجود دارد مشق شب. هر مربی خواسته شد تا در حال حاضر در سه حذفی تیم از سال قبل و به افکار و تجزیه و تحلیل – زمین آزمایش و اثبات است که به Vogel را دستیاران احساس برای چگونه او می خواست سراغ انجام می شود.

مربیان’ عقب نشینی تا به حال غیر رسمی صبح و بعد از ناهار جلسات که اکثرا کسب و کار گاه به گاه وگل شوخی روشن خلق و خوی. اما پس از حدود 3 بعد از ظهر نوت بوک واصل شد و باشگاه گلف شد unsheathed به عنوان مربیان کردم به بازی در نزدیکی یک دوره با هم.

مانند مربیگری خود زمینه های قابل توجهی وجود دارد تنوع وقتی که می آید به خود مهارت های golfing. Penberthy و کید هستند این توافق بهترین گلف بازان در گروه. دستی اذعان می کند “من نمی توانم گلف ارزش لیسیدن.” وگل است در جایی در وسط یک راست hitter وظیفه است که می تواند به رقابت بپردازند. همه آنها لذت می برد آفتاب. آبجو ممکن است مصرف شده است.

اما حتی پس از آن اجازه دست بدهند ؟ این یک شکل از کار بیش از حد.

“این فقط در تلاش برای ضربه زدن به توپ شما ببینید کسی شخصیت” Kidd گفت. “شما ببینید که چگونه جدی آنها آن را, و یا اینکه آیا آنها می توانند خود خنده. شما را وادار به یادگیری زیادی در مورد کسی است.”

لیکرز صرف وقت خود را در جلسات درست مانند هر دیگر کارکنان, اما آنها ممکن است فقط به عنوان به زودی تدوین و فرموله کردن استراتژی بیش از شام و یا در طول یک پرواز. بسیاری از دستیاران می گویند وگل است در میان بهترین ارتباط آنها کار کرده ام و او در می یابد که بوسیله اسباب گردنده از بسکتبال گفتگو را می توانید بهترین ایده ها بدون توجه به جایی که آنها از تخم در آمده.

“بهترین راه برای به دست آوردن چیزهای انجام شده است به آن را انجام دهد زمانی که شما قرار است به” Penberthy گفت. “ما بهترین مکالمات اتفاق می افتد نه در هنگام بازی و یا در جلسات اما در اتوبوس, سکس در هواپیما, در شام بیش از یک شیرینی بی شیرینی. … اگر شما در حال حلق آویز کردن شما از دست رفته بر روی این مسائل.”

استقبال همه VIEWS

هر بازی در طول وقفه کید می بیند وگل را وارد کنید آنچه که او خواستار “کامپیوتر mode.”

او را بپرسید Kidd به سر و صدا کردن تهاجمی بازی می کند که او را دوست دارد. Kidd ممکن است از طریق 10. او ممکن است از طریق دو. او می داند که او انجام می شود زمانی که او می شنود و پاسخ: “آن را کردم.” سپس او را رسم آن را که آیا آن را یک ایده Kidd پیشنهاد شده یا نه.

“در این عصر تکنولوژی” Kidd گفت: با پوزخند “او را از کامپیوتر به اهداف وقتی که می آید به در-بازی مربیگری است.”

احترام به عنوان یک مفصل Xs و سیستم عامل مربی وگل است کسی دستیاران او مشاهده شده است که توانایی به سرعت سنتز مقدار زیادی از اطلاعات در طول بازی. اما این مهارت تنها زمانی مفید است که مردم در اطراف او هستند و او را تغذیه می کند اطلاعات او نیاز دارد.

“من همیشه یک گروه تصمیم ساز” Vogel گفت.

لیکرز هستند مانند بسیاری از NBA کارکنان. پشت نیمکت سیمون Penberthy و کرافورد خوراک ایده های به ردیف جلو مربیان دستی کید و فلوریس. Kidd تمایل به تمرکز بر جرم در حالی که فلوریس تمایل به تمرکز بر دفاع. Front-of-the-نیمکت مربیان کار با وگل را در بازی تصمیم گیری و Vogel نهایی می گویند.

اما این سلسله مراتب عمودی گسترش یافته است که به خصوص در خارج از محیط های بازی که Vogel استقبال از هر یک از مفاهیم و قضات آنها dispassionately. دستیاران او می گویند او کسی است که شاخه های پایین ایده های احساسی اما مذاکرات آنها را و اگر او مخالف او جزئیات دلایل که چرا. ایده ها نیست. به عنوان “خوب” یا “بد” گفتند. کمتر مفید هستند را کنار بگذارند اما می تواند بازبینی بعد.

بسیاری از حدس و گمان اولیه در Vogel کارکنان که در اطراف محور این احتمال که او می تواند تضعیف شود توسط کارکنان است که به او دست نمی-انتخاب نادیده گرفته است که وجود ندارد بسیاری از مربیان سر که بیشتر استقبال فکری بحث است. به جای درک کید و فلوریس به عنوان یک تهدید اگر فصل رو به یک لرزان شروع او دعوت کرد تا ایده های خود را. حس جاه طلبی وگل گفت: سالم است در دستیاران. Penberthy گفت: Vogel اولین سوال او این بود که آیا او می خواست می شود یک سر مربی است.

“من گفتم آره و گفت: خوب پس من می خواهم شما بر کارکنان’,” او گفت:. “از آنجا که زمانی که شما می خواهید کسی را در کارکنان خود را – نه این که من می خواهم به شغل خود را – اما این بدان معناست که من قصد دارم به آموزش و جذب همه چیز. و این روند (Vogel) است که یک بخشی از آن است.”

کارکنان اختلافات اما آنها تا حد زیادی به انجام این کار در پشت درهای بسته و سپس یک جبهه متحد از هر مسیر وگل تصمیم گرفته است. اما وگل همچنین ارائه ایده های کارکنان خود را که آنها دوست نداشتند و حمایت کردن خود را.

او یک درخواست برای نظر مخالف: او نشان می دهد که چرا.

“شما می خواهید افرادی که در حال رفتن به شما ضد استدلال و ایده های مختلف و در حال رفتن به بازی مدافع شیطان برای همه چیز که شما در حال انجام,” او گفت:. “من فکر می کنم که احترام ارتباطی با راستگو نظرات در همه چیز به شما می دهد یک فرایند برای هدایت کشتی به راه راست.”

البته نظرات بسیاری وجود دارد از قرعه کشی. فلوریس شده است در NBA برای تقریبا همه از آخرین 45 سال به عنوان بازیکن و مربی است. کید تا به حال یک سالن از شهرت حرفه ای به عنوان یک بازیکن اما او گفت: برخی از بینش و درس از صحبت کردن به کرافورد به تجزیه و تحلیل خود را از شکستن فیلم.

وجود دارد یک X-factor به این معادله: Vogel مربیان برخی از با تجربه ترین و لجوج بازیکنان در لیگ از جمله جیمز و Rajon روندو. جیمز در خاص داده شده است برخی از راه گریز با پخش – “من اعتماد توپ در LeBron James’ دست دیر” Vogel گفت: در اوایل این فصل – اما در پایان روز, جیمز مربی بیش از حد. جیمز گفت: او را به حال احترام به Vogel از او مربیگری ایندیانا پیسرز برابر James’ میامی هیت تیم است.

دستی که مربی جیمز در کلیولند می گوید جیمز را دوست دارد به مربی و به چالش کشیده است. در همان زمان وگل solicits نظرات خود را در یک سطح استعداد – لازم صفت از هر کسی که در حال رفتن به مربی یک سوپراستار.

“هنگامی که شما بازیکنان بزرگ مانند که این امر می تواند بی مبالات از یک مربی نه از آنها بخواهید آنچه آنها را ببینید که آنها چه احساس” دستی گفت. “که بخشی از مربیگری و فرانک می کند که با بهترین آنها را.”

درآمد احترام

آن را سخت به انتخاب فقط یکی از 41. برخی از دستیاران نمی تواند می گویند که برنده مورد علاقه خود را.

برای اولین بار یکی از بزرگ هر چند ممکن است در بازی پنجم از فصل در دالاس که لیکرز گرفتن گسترش و ضرب و شتم توسط لوکا Doncic و ماوریکس هم تیمی. لیکرز مبارزه و Vogel کشید تا یک بعد از-فاصله-بازی که منجر به بازی-تساوی 3-نقطه شات توسط دنی سبز (البته با کمک از دست رفته غیر قانونی روی صفحه نمایش) و آنها با پیروزی در وقت اضافه.

به دنبال بازگشت, دستی گفت, آن, اولین نشانه ای که لیکرز به حال سختی – هر دو خود را به بازیکنان و مربیان خود.

“این واقعا یک پیروزی خوب و راه آن بچه ها آویزان در آن وجود دارد و نشان داد اعتماد به نفس” او گفت:. “و من فکر می کنم فرانک بازی-تماس و کسانی که بچه ها که قادر به اجرای آن کمک کرده و آنها را به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر در مربی است. و کسانی که همه چیز دست به دست می کنم.”

نه همه اعتماد ساخته شده است از طریق نقاشی کردن عکس های بزرگ. وگل گفت: بالا چیزی که او معتقد است که کارکنان خود را تبدیل شده است خوب است که تا کنون نگه داشتن چشم در roster – بدانند که نیاز به توان برداشت تا زمانی که او را نا امید دقيقه نقش خود را یا چیز دیگری. دستیاران خود را کمک به او را نگه داشتن نبض در گروه به او بینش در زمانی که او نیاز به نشستن با یک بازیکن و یا زمانی که او می تواند او را به یک فضای کوچک.

که تعهد به ارتباط و تمایل به گاه گسترش چرخش – یکی از دلایلی است که چرا دستیاران او باور وگل موفق شده است با یک جانباز, گروه که خود را دیگر سر مربیگری شغل تا حد زیادی متمرکز بر توسعه بازیکنان جوان است. که و جزئیات گرا و طبیعت از کارکنان خود کمک کرده است و پیروزی بر این گروه است.

“من شخصا فکر می کنم هرگز ما را بشنود آنها می گویند که آنها آن را درک” کرافورد گفت. “اما زمانی که آنها بیرون رفتن وجود دارد و انجام آنچه شما می خواهید آنها را به انجام است که اساسا آنها گفت: آنها معتقدند در طرح های خود را و آنها را درک آنچه شما انجام داده ام.”

رفتن به شیکاگو بود کمی مشکوک افتخار برای لیکرز کارکنان است که احتمالا به دست آورده تعطیلات – Kidd شوخی “ما نمی کنه دور از هر یک از دیگر.” اما دیگران گفت این احساس اعتبار برای دیدن است که در این فصل میدوی نقطه یک نام تجاری جدید کارکنان در بر داشت راه خود را به عملکرد این سرعت. روز لیکرز آموخته آنها خواهد بود مربیگری تیم LeBron پس از ژانویه بازی در بروکلین بود که یک لحظه از جشن.

“بیشتر را دارد از بودن در آنجا (در All-Star) که من لحظه من به یاد داشته باشید زمانی که ما مسجل” سیمون گفت. “من واقعا آن را می خواستم.”

وجود دارد مقدار زیادی از فصل را به سمت چپ و سپس postseason که در نهایت معیار است که تعیین می کند که آیا چشم انداز مجسمه در اوایل آن جلسات در بورلی هیلز می توانید نگه دارید تا. لیکرز باید مقدار زیادی از کار را به انجام, اما آنها باور دارند که سیستم خود را از ایده-های پایه است که ادامه خواهد داد تا آنها را بلند.

“بچه ها هوشمند هستند. بچه ها می ترسند برای به اشتراک گذاشتن افکار به خود” دستی گفت. “و من فکر می کنم که همیشه خوب برای رشد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر