خانه دموکرات کاخ سفید در رسیدن به توافق در coronavirus بسته امداد

Trump

الکس براندون / AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به همراه دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی چپ و معاون رئیس جمهور مایک پنس, راست, در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس در باغ گل رز در کاخ سفید جمعه, مارس 13 سال 2020 در واشنگتن است.

خانه دموکرات ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری, تصویب یک بسته جامع از قوانین اواخر روز شنبه برای مبارزه با گسترش این کروناویروس در سراسر کشور است.

تمام نوادا نمایندگان رای دادند که این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل می کنند.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز به عمل از هر سطح از دولت و متوجه اقدامات گرفته شود و” نوادا تشکر. دینا تیتوس D-لاس وگاس در بیانیه ای گفت. “لایحه ما اطمینان خواهد داد که coronavirus تست رایگان برای هر کسی که نیاز به یک تا که نگرانی در مورد هزینه نیست و منجر به گسترده تر گسترش این بیماری است.”

بسته معرفی شد پنج شنبه هر چند مذاکرات بین آمریکا و کاخ سفید برگزار شد تا رای نهایی تا جمعه شب. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا همراه با دیگر اعضای کنگره دموکراتیک رهبری تاکید کرد خانه را رای در بسته بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه یک معامله زده بود با کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر جمعه به استرس او حمایت این لایحه و در نهایت این لایحه به تصویب رسید با حمایت از حزب جمهوری خواه در مجلس: 137 جمهوری خواهان رای دادند این لایحه با 39 رای گیری در برابر آن. آن را در حال حاضر سر به سنا که به نام آن که قبلا برنامه ریزی شده تعطیلی هفته آینده به دلیل ادامه گسترش ویروس.

این لایحه می پردازد مسائل متعدد به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus است که در بر داشت در بسیاری از کشورهای سراسر کشور و باعث متعدد لغو و تعلیق از عمده حوادث. برخی از این لایحه اقدامات به شرح زیر است:

• اجازه می دهد تا هر فردی که نیاز به یک آزمون برای coronavirus به دریافت یکی به صورت رایگان و بدون در نظر گرفتن فرد در وضعیت بیمه.

• فراهم می کند دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند.

• افزایش منابع برای مزایای بیکاری ارائه شده به دولت برای کارگران واجد شرایط.

• اختصاص 1 میلیارد دلار برای برنامه های غذایی برای کمک به کم درآمد زنان باردار و مادران جوان کودکان, مواد غذایی, بانک ها و سالمندان کم درآمد.

• افزایش فدرال کمک های پزشکی, درصد, درصد نرخ مورد استفاده برای تعیین بودجه تطبیق اجتماعی و برنامه های پزشکی مانند پزشکی.

نوادا, Rep. استیون Horsford D-North Las Vegas, معرفی یک لایحه است که گنجانیده شده بود به بسته های اضطراری بیمه بیکاری ثبات و دسترسی عمل می کنند که با ارسال 5 میلیون دلار در کمک های بیکاری به نوادا بلافاصله. اگر دولت می بیند “بسیار مهم” از دست دادن شغل با توجه به Horsford های بیشتر از 5 میلیون دلار همراه با 100% بودجه برای تمدید مزایای ارسال خواهد شد به نوادا.

“من فکر می کنم چون ما گردشگری مبتنی بر اقتصاد است و ما باید عمده کنوانسیون ها و دیگر رویدادهای ورزشی و فعالیت های است که ما را به مقصد جهان است که از تاثیر – من به امید اما و اگر وجود دارد تاثیر بدیهی است که آن را تحت تاثیر قرار نوادا مشاغل” Horsford گفت. “ما نیاز به آماده می شود. من آماده شدن برای بدترین اما من به امید بهترین ها.”

نوادا, Rep. سوزی لی D-Henderson, معرفی یک لایحه در اوایل این هفته خواهد بود که گسترش تعدادی از کارگران که می تواند کار-محافظت ترک و قانون بود و در نهایت پیچیده را به این بسته است که به گذشت شب جمعه.

در بیانیه ای در اوایل این هفته, Lee تبلیغ لایحه خود را که گسترش چگونه بسیاری از کارگران قادر به پرداخت ترک از شغل خود. او گفت: زمان آن برای کنگره به “گام به گام و انجام وظیفه خطیر حفاظت از مردم آمریکا است.”

“در حال حاضر همه از کارشناسان پزشکی در حال گفتن کارگران به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستید اما برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی چک چک که فقط یک گزینه” لی در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به اطمینان از کارگران که آنها را نمی خواهد از دست دادن شغل خود به دلیل اینکه آنها مسئول تصمیم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19. جنوب نوادا یکی از, سفر و گردشگری پایتخت های جهان با هزاران نفر از خدمات هتل و کارگران ساعتی که نگران ساخت ناعادلانه انتخاب از رفتن به کار برای امرار معاش خود یا ماندن در خانه برای سلامت خود و سلامت عمومی است.”

تشکر. تیتوس در بیانیه ای پس از تصویب این لایحه گفت که این پایان کار نبود از کنگره ،

“ما اعتقاد داریم که یکی دیگر از واکنش های اضطراری بسته خواهد شد و در نهایت لازم است – و ما به سادگی آن را در مشاوره با ملت ما پیشرو متخصصان مراقبت های بهداشتی و دانشمندان و اقتصاددانان. من مصرانه از همه Nevadans به ادامه به دنبال راهنمایی از CDC,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im