Hornbuckle نام اقدام مدیر عامل برای MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی

Category: لاس واگاس No comments

0828_LVNB_Queen_AdamLambert

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی رئیس جمهور لایحه Hornbuckle می خندد با راجر تیلور در یک کنفرانس خبری در MGM استراحتگاه حمل و نقل هوایی آشیانه در فرودگاه بین المللی McCarran به پا زدن کردن Queen + Adam Lambert 10-تاریخ محدود نامزدی, ‘جواهرات تاج,’ در اوت 28, 2018 در لاس وگاس. گروه بازی خواهد کرد 10 خرما در پارک تئاتر در پارک MGM در لاس وگاس آغاز در 1 سپتامبر 2018.

MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی به نام دیرین اجرایی لایحه Hornbuckle به عنوان سرپرست و مدیر ارشد اجرایی این شرکت امروز اعلام کرد.

Hornbuckle جایگزین سابق رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جیم Murren, a 22-سال کهنه کار این شرکت اعلام کرد که او در انتظار خروج در ماه فوریه خواهد شد و صندلی دولت COVID-19 پاسخ به تسکین و بهبود نیروی کار.

علاوه بر این پل سالم جایگزین خواهد شد Murren به عنوان رئیس این شرکت در هیئت مدیره. تغییرات را به اثر رفت و در روز یکشنبه این شرکت گفت.

“ما باور نکردنی چالش های پیش رو” Hornbuckle در بیانیه ای گفت. “ما یک استعداد رهبری تیم بهترین کارمندان جهان و یک پایه مشتری وفادار. من هر اعتماد به نفس است که MGM استراحتگاه باقی خواهد ماند جهانی سرگرمی رهبر پس از این بحران موجود است و آن را بی خطر است به کار گیرند.”

Salem, ارشد مدیریت, مدیر بازنشسته در یک شرکت سهام خصوصی به نام مشیت سهام شرکای شد و در حال حاضر عضو هیئت مدیره.

“این ملت است که در مواجهه با یک بحران بی سابقه ای باعث سفر و صنعت مهمان نوازی به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن یک توقف” Salem در بیانیه ای گفت. “روشن است که هنگامی که تهدیدی برای بهداشت عمومی فروکش کرده است و ما آماده بازگشایی تفریحی ما و قمار و آن را تلاش باور نکردنی به سطح شیب دار ، ما معتقدیم ثابت, ماهر رهبری مورد نیاز است در این زمان تحول و عدم قطعیت است.”

Hornbuckle چهار دهه صنعت بازی کهنه و UNLV فارغ التحصیل قبلا به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی در هر دو ماندالای خلیج و MGM Grand. او همچنین در خدمت به عنوان رئیس جمهور Caesars Palace برای یک زمان.

در لاس وگاس همه عملیات بازی بسته برای حداقل 30 روز به عنوان بخشی از سفارش داده شده توسط نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در 17 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>