امیدوار نگاه به نوادا برای فشار امروز

Category: لاس واگاس No comments

Dems Nevada Caucus

AP عکس

این دموکرات ها امید خود را به سرمایه گذاری زمان و پول در نوادا خواهد پرداخت بعد از امروز هنگام اعلام نتایج پس از انعقاد نوادا قفقاز. آنها از چپ دیابت برنی ساندرز من-Vt., سناتور. الیزابت وارن D-Mass., سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg کالیفرنیا تاجر تام Steyer دیابت ctq, D -, Minn. و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

امروز نوادا قفقاز خواهد بود که اولین فرصت برای نامزدهای رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری خود را اثبات کند در یک دولت با نژادی متنوع رای دهندگان.

پس از مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا, همچنین اولین دولتی با مهم اتحادیه جمعیت و یک منطقه شهری بیش از 750,000 مردم است.

در مورد امروز قفقاز

• اکثر رای دهندگان شرکت کننده در امروز دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز باید نشان می دهد تا در حوزه حزبی محل که منطبق بر حوزه که در آن آنها در حال ثبت نام برای رای دادن. برای پیدا کردن خود را حزبی محل آنلاین به caucus.nvdems.com و با وارد کردن آدرس خانه خود را.

• کارگران شیفت و یا در نزدیکی لاس وگاس را نیز باید گزینه حضور در نوار حزبی نزدیکترین به محل اشتغال است. نوار انجمن سایت: Bellagio Harrah را Mandalay Bay, Paris Las Vegas, Mandalay Bay, پارک, MGM ریو و Wynn در لاس وگاس.

• رای دهندگان ممکن است در ثبت نام و یا تغییر وابستگی حزب در جلسه روز یا در خود فرد در اوایل رای محل.

• چک در تمام حزبی مکان شروع می شود و در ساعت 10 صبح; حوزه قفقاز نامیده خواهد شد به منظور در ظهر.

“این یک رای دهندگان که برای رفتن به رأی دموکراتیک حزبی که بسیار متنوع تر از قبل دو کشور گفت:” کن میلر استادیار علوم سیاسی در UNLV. “این هم بیشتر شهری است. این اولین بار است که یک شهر بزرگ است وزن در (در سال 2020 ریاست جمهوری نامزد روند).”

با توجه به داده های سرشماری نوادا جمعیت 10 ٪ سیاه و 29 درصد اسپانیایی و تقریبا 9 درصد است. تنها 48.7 درصد از جمعیت این ایالت سفید است.

کنتراست که با آیووا که در آن 85.3 درصد از جمعیت سفید است و نیوهمشایر که در آن 90 درصد از جمعیت سفید است.

برخی از نامزدها مانند بهداشت ، برنی ساندرز. من-Vt., و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در حال انتظار حمایت از رای دهندگان از رنگ به آنها را افزایش می دهد در نوادا است.

دیگران مانند سابق South Bend, Ind., شهردار Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq خواهد شد که توانایی خود را برای جذب اقلیت حمایت قرار داده به آزمون.

در اینجا آنچه را در انتخابات برای نامزدها که به عنوان نوادا در قفقاز.

جو بایدن

بایدن در نظر گرفته ملی حزب سوسیالیست برای بسیاری از سال 2019 دارای افتاده ساندرز در سال های اخیر رای گیری ملی پس از نمایش ضعیف تر در آیووا و نیوهمشایر.

رای گیری به طور کلی بایدن در آینده یا دوم یا سوم در نوادا است. قوی نشان نقره دولت تقویت خواهد جایگاه خود را به عنوان Feb. 29 اولیه در کارولینای جنوبی که در آن او است که به شمارش در حمایت از رای دهندگان به منجنیق مبارزات انتخاباتی خود.

میلر گفت: آن را سخت به تصور کنید که بایدن می تواند انجام نشده در نوادا و هنوز هم به خوبی در کارولینای جنوبی است.

“او به نظر می رسد که تاسیس کارولینای جنوبی به عنوان نوعی از فایروال است اما گرفتن یک عملکرد خوب شنبه در نوادا قبل از کارولینای جنوبی در حال رفتن برای کمک به او در روایت بسیاری” میلر گفت.

پیت Buttigieg

Buttigieg از شهردار سابق کارولینای جنوبی انجام شده و در دو نامزدی مسابقات در آینده برای اولین بار در آیووا و دوم در نیوهمپشایر.

نوادا ممکن است ثابت کند مبارزه با نظرسنجی نشان دادن او انجام میداد در میان اقلیت رای دهندگان. او ساخته شده در زمین به سیاه و جوامع اسپانیایی زبان اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا از آن خواهد شد به اندازه کافی برای افزایش حمایت خود را.

او افزایش تا مبارزات انتخاباتی خود در دولت در چند ماه گذشته با 12 ادارات و بیش از 100 کارکنان بر روی زمین است. نوادا خواهد شد یک آزمایش حیاتی از مبارزات انتخاباتی خود را با توانایی به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان اقلیت رفتن به کارولینای جنوبی مقدماتی و فوق العاده سهشنبه, آوریل 3.

Ctq

Klobuchar ارشد سناتور از ایالت مینه سوتا رسید بیرون آمدن از نیوهمشایر, جایی که او به پایان رسید ،

اما او تا به حال نه یک زمین بازی در نقره دولت است. او کارکنان تا اینجا در ماه نوامبر و با استفاده اخیر هجوم نقدی به کارکنان قیف به نوادا و خرید تبلیغات.

اگر Klobuchar می توانید تکرار کنید او را جامد در نیوهمپشایر در متنوع تر دولت مانند نوادا آن می تواند به من قرض بدهید “اصالت” به نامزدی وی میلر گفت.

نظر سنجی به طور کلی نشان می دهد Klobuchar اتمام ضعیف در نوادا اما میلر گفت که اخیر نشان در نیوهمپشایر بود نه لزوما میان به آن دسته از اعداد است.

“او افزایش بوده است به طوری اخیر این احتمال وجود دارد آن را فقط در انعکاس افکار عمومی داده ایم,” او گفت:.

برنی ساندرز

نظرسنجی نشان می دهد ساندرز است نوادا frontrunner. او از دست نوادا به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در سال 2016 با کمی بیش از 5 درصد است.

او در رای گیری به طور متوسط در نوادا حدود 30 درصد به مراتب جلوتر از بایدن را 16 درصد است.

با توجه به صبح مشورت و رای گیری Sanders, نظر سنجی در بالای سه نامزد در سراسر کشور با هر جمعیتی گروه به جز متولدین.

در حالی که دولت از لحاظ سیاسی قدرتمند آشپزی اتحادیه است نه حمایت از هیچ کاندیدایی آن است که یک فن ساندرز’ پیشنهاد برای “مدیکر برای همه” دولت-اجرای برنامه مراقبت های بهداشتی.

اتحادیه توزیع جزوات در اوایل این ماه به اعضای خود در انتقاد از این طرح آن را جایگزین بیمه های خصوصی اتحادیه مذاکره برای اعضای آن است.

ساندرز’ جلو و با رای دهندگان سیاه رای دهندگان و رای دهندگان اسپانیایی و همچنین از خود گذشتگی از پایگاه خود را نگه داشته است به او رای بالا به رهبری به قفقاز.

تام Steyer

تاجر و نیکوکار تام Steyer نیاز به یک قوی در نوادا و فکر می کند او می تواند یکی. او را منتشر رای گیری انجام می شود به نمایندگی از مبارزات انتخاباتی خود است که او را در دوم و یا سوم.

Steyer ساخته شده است نوادا یکی از شایع ترین متوقف می شود در کمپین بلیزرز. او در عین حال به نمایندگان و نمی واجد شرایط برای چهارشنبه بحث در لاس وگاس.

او باید نه تنها قوی در نوادا اما تا پایان با حداقل 15 درصد آرا را به انتخاب کنید تا یک نماینده.

الیزابت وارن

وارن تا به حال یکی از بزرگترین عملیات زمینی در دولت اما او کاهش یافته است در این نظر سنجی به پایان رسید و سوم در آیووا و چهارم در, New Hampshire.

رای گیری به طور متوسط نشان می دهد او در پایان سوم در نوادا اما او می تواند انتخاب کنید تا برخی از نمایندگان اگر او می شکند 15 درصد تخصیص آستانه.

مانند بایدن او نیاز به یک عملکرد برک آوت به زودی. پیروزی در نوادا می تواند راه اندازی مجدد حرکت او پیش از آن در مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>