امیدوار birdsong, foreboding sirens: یک بیماری همه گیر در صدا

Kansas

چارلی ریدل / AP

مرد پیاده روی سگ خالی مرکز شهر و خیابان به عنوان خورشید مجموعه چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 در شهر کانزاس.

نیویورک — امیدوار birdsong و پیشامد sirens. Chiming زنگ کلیسا و صدای کشتی شاخ.

Coronavirus بحران به شدت دگرگون جهان در صدا. روال صدای ناهنجار و خشن از زندگی روزانه است و آرام, اعطای وام, وزن بیشتر به صداهای پشت سر گذاشت. و در آن دنیوی برای تلفن های موبایل در حال حاضر تا به طور غیر منتظره bared بسیاری پیدا کرده اند آرامش, امید و بیم.

در اینجا در ایالات متحده در اسیاب گیر صدا تبدیل به یک تجربه مشترک در شادی و غم و اندوه است. چشم ممکن است ویندوز به روح اما این روزها به انزوا همچنان ادامه دارد, گوش احساس افسار به قلب ما.

“پس از 9/11, من به یاد داشته باشید ما در واقع می خواستم به شنیدن صدای آمبولانس ما در خیابان های آرام از آنجا که این بدان معنی است که وجود دارد بازماندگان اما ما را نمی شنوند کسانی که برای تلفن های موبایل و دلخراش بود. امروز, من می شنوم یک آمبولانس در من به طرز عجیبی در محیطی آرام و دل من می شکند بیش از حد” گفت: 61 سال مگ Gifford سابق دیوار Streeter زندگی می کند که در منهتن در شرق فوقانی جانبی.

در نقاط داغ وجود دارد بالکن آواز. در نیویورک در 7 p. m. برای مدت شهر مشتعل برای چند لحظه در اوه و claps به عنوان خانه محدود تکیه کردن ویندوز خود ایجاد سر و صدا با هم.

آن را برای تلفن های موبایل اما در سکوت است که ما ساخته شده استاد eavesdroppers با وهم آور به رسمیت شناختن شنید قطعه در نیویورک در خیابان ها و پارک ها به عنوان پناه سرمایه گذاری اگر فقط برای کمی در حالی که:

“به نظر می رسد خوب طولانی” یک زن اطمینان داد.

“دست نزنید دوستان. شما نمی توانید هر چیزی را لمس به یاد داشته باشید,” پدر” ،

“آره اما ما در حال ساخت هر گونه پول در حال حاضر پس از” یک تاجر توضیح می دهد.

“نگاه, مامان, پرندگان,” دختر کوچک اعلامیه به دنبال به درختان.

در دیگر آمار شهرستان, سان فرانسیسکو, 58 ساله Markus هاوکینز است که بینایی نوازنده و ماساژ درمانگر است که به تنهایی زندگی می کند در پشت مازو منطقه بالاتر از نانوایی هنوز باز و در کنار یک رستوران دستور داد بسته است.

زندگی خود را هدایت شنیداری نشانه و آنها را به طرز چشمگیری تغییر. با این شهر تا حد زیادی سکوت جهان خود را احساس می کند به شدت بلندتر.

“اوه خدای من آن بوده است دشوار” هاوکینز گفت.

تاپیک ثابت درب کوبیدن از نانوایی و صنعتی کمپرسور فریزر یا یخچال که با کلیک روی هر دو تا سه دقیقه در 24 ساعت شبانه روز ایجاد “این وحشتناک وزوز.” قبل از مستند آنها نادیده گرفته شود.

در شب او خود را از دست داد آرامش بخش white noise: اگزوز فن از رستوران. و او می شنود مکالمات. بسیاری از مکالمات چرا که “هیچ چیز در حال غرق شدن آنها.”

کمیل Spagnoli یک زن 42 ساله و مادر تنها از دو کلاس دانش آموزان نیز بینایی. او با استفاده از یک عصا به اطراف استونی بروک که در آن او زندگی می کند در شرق منهتن در نزدیکی یک بیمارستان با یک سطح بالا مرکز تروما. هنگامی که این ویروس برای اولین بار رخ داد یک شهر بزرگ راه خود را ارسال و بچه ها او را به انزوا و همچنین او شنیده ام یک تعداد غیر منتظره ای بالا از پزشکی هلیکوپتر بالای سر — چهار یا پنج روز.

“آیا این معنی مردم گرفتن درمان می شود؟” Spagnoli فکر. “در حال حاضر هیچ چیز وجود دارد.”

او هم در حال انجام است و بدون آشنا برای تلفن های موبایل است که برای کمک با روال چیز است. او گوش برای جریان ترافیک برای عبور از خیابان. سکوت احساس می کند خطرناک است.

“در حال حاضر هیچ ترافیک وجود دارد. من قصد ندارم در هر نقطه” Spagnoli گفت. “من نمی توانم به یک حس از آنچه در اطراف من بصری و نیاز دارم که صدای بازخورد.”

در سیاتل یکی دیگر از اوایل ایالات متحده نقطه داغ کمتر کشتی یعنی کمتر آشنا شاخ که به طور معمول علامت گذاری هر روز مانند یک ساعت اضافی. وجود دارد نگرانی وجود دارد و همچنین در صدا و سکوت است.

این است که کامیون های آتش نشانی در فاصله عجله برای کمک به کسی که نمی تواند نفس بکشد ؟ خواهد پر سر و صدا آخر هفته جمعیت بازگشت به شهر محبوب در حال حاضر فضای خالی سوزن ؟

اوایل در آمریکا شیوع زندگی, مرکز مراقبت در سیاتل و حومه کرکلند را دیدم بیش از 129 نفر بیمار و بیش از سه ده از مرگ و ویروس ساخت این مرکز قبل از موذی گسترش یافته است.

صدای آژیر به عنوان آمبولانس تبدیل شده تا یک تپه به خانه سالمندان آورده فوری وحشت برای عزیزان و دیگران جمع خارج است. هفته بعد پس از تهدید نقل مکان کرد و در کمتر آمبولانس ساخته شده است که به نوبه خود در ادامه به مقصد دیگر.

اما از کجا ؟ اضطراری بیش از حد بزرگ است به دقیقا می دانند.

دیگر برای تلفن های موبایل در حال حاضر تسکین. به عنوان بهار فرود birdsong شايع است.

وجود دارد دمدمی جیر جیر از American goldfinch, جغد مانند کوس عزاداری کبوترها و whinnying از پرزدار دارکوب به عنوان پارک مرکزی ارائه می دهد مشتاق شهری birders برخی از مهلت.

وجود دارد هیچ خدمات به اعلام و یا به واقعه در قفل شده است و مناطق و در عین حال کلیسا زنگ حلقه در, نشاط بخشی, بسیاری از مذاهب که به سختی در زمان اطلاع در شادتر و noisier — بار. این یک پدیده اسحاق وینر می یابد و از لحاظ تاریخی جالب.

دانشیار در دانشگاه ایالتی اوهایو تحقیق قرن از ناقوس کلیسا زنگ و جنجال برای 2013 کتاب “دین را با صدای بلند: مذهبی, صدا, فضای عمومی و آمریکا کثرت گرایی است.”

“وجود دارد سنت است که در زمان طاعون و بیماری بسیاری از کلیساها اغلب به طور داوطلبانه خودداری از زنگ زنگ” وینر گفت. “وجود دارد که از ترس زنگ ممکن است باعث تشدید افراد بیماری خود را در زمان نقاهت.”

به عنوان بیمار در حال مرگ و ضرب زنگ ها از امروز در خدمت به عنوان یک ثابت قدم فراخوان: گوش دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im