Hoornstra: لیگ برتر داوران منهای چند جانبازان یک دوره سقوط در بیس بال جدید

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

در آستانه بیس بال نجیب اما لرزان 60-بازی آزمایش یک تیم در حال از دست دادن 14 درصد از نیروی کار خود را. یازده 76 مردان در فهرستی از آن تصمیم گرفتند یک هفته قبل از روز افتتاحیه. جایگزین در حال حاضر اندود شده تا.

این اخبار باید ساخته عظیم ضربه هنگامی که آن را کاهش یافته است صبح روز سه شنبه. شاید آن را انجام داد اما رمان coronavirus همه گیر ساخته شده است ما بی حس به طور معمول intonations اخبار چرخه. شاید از آن خواهد شد هنگامی که ایده “جایگزینی سطح” می آید به تمرکز شدید.

تیم ؟ لیگ اصلی بیس بال داوران.

اگر این شد یک تیم از بازیکنان ناگهانی راش از opt-outs خواهد بود غیر ممکن است به چشم پوشی است. آن خواهد بود که صحبت از بازی در حال حاضر و شاید برای این فصل است. ما قطعا متوجه صفحه اصلی داوری ایستاده بر گیر شانه امیدوارم پوشیدن حفاظت اضافی در اطراف دهان و بینی اما شاید نه. ما ممکن است متوجه مردان در آبی با پوشیدن ماسک حالی که مراقبت پایگاه. اگر همه چیز می رود با توجه به طرح ما متوجه نمی داوران در همه. که هدف هر فصل.

به عنوان با بسیاری از چیزهایی که در سال 2020 این دیگر معقول و منطقی به انتظار همه چیز با توجه به طرح. داوران صادر شد لیست خود را از اقدامات احتیاطی در سال 2020 عملیات دستی تهیه شده توسط MLB. برخی از آنها جذاب تر از دیگران:

  • متوسط چک و یک پرسشنامه برای بررسی علائم COVID-19 ظرف دو ساعت پس از ورود به ورزشگاه.
  • حداقل فاصله شش پا بین قفسههای داوران’ اتاق.
  • تجهیزات حفاظت فردی و آموزش و پرورش و دسترسی به آزمایش منظم به داوران و خانواده های آنهاارائه شده توسط MLB.
  • زمانی که لازم است (به عنوان تعیین شده توسط اتحادیه), داوران ممکن است مجاز به سفر با تیم های.
  • برای این فصل تنها یک پنجم داوری اضافه خواهد شد به هر چهار خدمه “هنگامی که درجه حرارت رسیدن به سطح خاصی است.” پنجم ump اجازه خواهد داد که یکی ump به چرخش خارج از زمین به یک خنک کننده ایستگاه در نزدیکی میدان “متشکل از فن(s), سایه و آب است که داوران می توانید با استفاده از میان نوبت و یا در هنگام چرخش است.”

که گفت نه طرفداران نمی توان اجازه داد در یک ورزشگاه در این فصل?

در بسیاری از داوران در حال فراهم همان سطح از حفاظت به عنوان بازیکن. (و یا به عنوان آنها شناخته شده در COVID-19 عصر “ردیف 1 افراد است.”) تیم در حال محدود کردن خود را به طور منظم-برنامه فصل به بخشی بازی – غرب در مقابل غرب مرکزی در مقابل, مرکزی, شرق در مقابل غرب است. داوری خدمه در حال گزارش اختصاص به یکی از سه منطقه بیش از حد. که باید برای کاهش نیاز برای سفر هوایی, اگر نه از بین بردن آن در دسترس نباشد.

هیچ کس نمی خواهد تنظیم به تماشای داوران, اما آنها سزاوار حفاظت بهتر از بازیکنان. آنها مسن تر به طور متوسط و دارای سن بیشتر در معرض خطر برای کسانی که در معرض رمان coronavirus. مراکز کنترل بیماری است ضبط COVID-19 مرگ و میر در گروه سنی است. از طریق چهار شنبه, مرگ و میر در هر گروه (15-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65-74) به دنبال یک خط مستقیم به سمت بالا. آن را به عنوان کمی تعجب زمانی که Gerry Davis, 67 گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او را در میان داوران انصراف از فصل.

“چهره های آشنا که ما استفاده می شود برای دیدن انتخاب برای انتخاب کردن” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت. “این یک تصمیم شخصی است که همه ما در بیس بال و احترام است.”

بیشتر از یک چهره آشنا خوش آمدید بینایی هنگامی که بازی شروع می شود برای تغییر جهت دادن ریل. تجربه کمک می کند. 2020 فصل همراه با برخی از قوانین منحصر به فرد به طوری که پتانسیل بالا به نظر می رسد.

برای یک چیز, وجود خواهد داشت هیچ pregame صف کارت ارز. که نیاز به داوران و مدیران برای ایستادن در نزدیکی فیزیکی فاصله بدون هیچ. در عوض با توجه به 2020 عملیات کتابچه راهنمای کاربر هر تیم را در ورودی آن صف کارت به یک نرم افزار تلفن همراه ارائه شده توسط لیگ. داوران پس از آن باید چاپ صف کارت برای هر دو تیم و تایید چاپ با مدیران قبل از به زمین برای اولین بار.

اجرای جدید و فوق العاده نوبت tiebreaker قانون به نظر می رسد به اندازه کافی آسان تا زمانی که تیم نیست دزدکی حرکت کردن خود را به سریعترین دونده روی پایه دوم زمانی که آنها مجاز نیست. برای چک کردن مواد خارجی در یک پارچ را از دست خواهد سختتر است.

لیگ عملا دعوت کوزه خم قوانین هنگامی که آن را به آنها اجازه حمل یک “دستمال مرطوب” در جیب عقب این فصل است. آن را بیشتر و بهداشتی جایگزین برای یکی از انگشتان دست برای گرفتن یک توپ بیس بال. پنهان کردن یک ماده خارجی در جیب کهنه است که بیشتر مخفی از مالش کاج تار بر روی پوست خود را. و وسوسه خواهد بود. “این یک مزیت بزرگتر از استروئیدها همیشه اگر شما می دانید چگونه به آن را دستکاری” قرمز پارچ ترور بائر گفت: HBO واقعی ورزش در ماه فوریه است.

به طوری که می شود به اجرای این قوانین است ؟

11 تعویض خواهد شد حذف شده از یک لیست جزئی لیگ داوران تعیین شده قبل از هر فصل برای پر کردن به عنوان مورد نیاز است. هجده, fill-in, umps تعیین شد قبل از 2019 فصل است. در این سال این تعداد گزارش افزایش به 20. برخی سال از لیگ برتر را تجربه کنند. دیگران می تواند ساخت اولین خود را.

در نظریه های کوتاه نجومی به معنی صدمات کمتر و کمتر لیگ برتر داوران که نیاز به جایگزینی. همچنین در نظریه یک فرد مسن تر می تواند در کنار دیگر از COVID-19 از یک فرد جوان. چه مقدار صحیح ایمان به محل در MLB این پروتکل برای داوران? ما باید برخی از ایده چگونه 11 umps در پاسخ به این سوال.

برای تعویض 2020 فصل به مقدار یک دوره سقوط در یک مجموعه ای از قوانین بیس بال ممکن است هرگز دوباره در یک بازی سریع تر از آن سه گانه-A معادل است.

“نکته خوب این است که” فرشتگان تبادل مربی میکی هموند گفت: “ما باید replay.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>