قتل قربانیان طرفداران نگرانی کاهش به L. A. شهرستان کلانتر بخش بودجه

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا پیوست بستگان قربانيان قتل که صحبت کردن در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه, جولای 6 برابر پیشنهاد کاهش بودجه آنها باور دارند که اجازه خواهد داد که خشونت felons بر روی خیابان ها مانع تحقیقات جنایی قرار داده و خدمات حیاتی در خطر است.

این رویداد برگزار شد در کلانتر آکادمی آموزش و منطقه ای خدمات (ستاره) از مرکز در وایتیر شد میزبانی جرم بازماندگان’ مرکز منابع یک روز پیش از جلسه لس آنجلس هیئت ناظران. یک مطالعه بررسی امکان بسته شدن این زندان مرکزی از جمله موارد میله میله برای بحث در شنبه جلسه.

علاوه بر این بودجه برای سال مالی آینده تایید شده توسط لس آنجلس هیئت ناظران هفته گذشته مستلزم کاهش بودجه برای شهرستان همه ادارات تا حد زیادی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. که شامل حدود 200 میلیون دلار کاهش در بخش کلانتر. بیانوبا و قربانیان طرفداران ترس آن را همسترینگ یا احتمالا منجر به حذف کلانتر ویژه قربانیان دفتر امن خیابان دفتر Cyber Crimes اداره و دیگر نهادهای تحقیقاتی.

اما مقامات شهرستان می گویند 8 درصد کاهش در بودجه گروه ها عمدتا حذف موقعیت های خالی. بازرس کل حداکثر شکارچی است دعوا کلانتر باور است که کاهش می تواند شاتر بحرانی دفاتر.

بیانوبا روز دوشنبه به نام شکارچی یک “سیاسی منصوب” از هیئت مدیره.

“وجود دارد هیچ راه بسیار به رفع آن” بییانوئبا گفت: از کاهش بودجه. “ما در حال رفتن به ضرر تمام این واحد است. هر کس که ما در اینجا ذکر آنها در حال رفتن به محدود در حداقل است. و چه چیز دیگری شما را تشکیل می دهند تفاوت ؟ آن را فقط ساده ریاضی است.”

کلانتر الکس بیانوبا صحبت می کند در برابر پیشنهاد کاهش بودجه به لس آنجلس کلانتر و امکان بسته شدن مردان زندان مرکزی در یک کنفرانس خبری برنامه ریزی شده در جمعه, جولای 6, یک روز پیش از شهرستان هیئت ناظران نشست. مطالعه به دنبال امکان بستن این زندان از جمله موارد میله میله برای بحث در این جلسه در روز سه شنبه. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

بیانوبا همچنین گفت: سرپرستان بودند تهدید به شاتر مردان زندان مرکزی “توسط نیروی د-بودجه آن را کم کم.”

قربانیان طرفداران که بازگو غم از دست دادن عزیزان به جرم و جنایت خشونت آمیز در دوشنبه ابراز نگرانی بیش از آنچه که ممکن است از زندانیان برگزار شده در مرکز. آنها ترس از بسته شدن آن ممکن است منجر به انتشار felons محکوم به جرایم خشونت آمیز.

بیانوبا گفت: هیچ جایی دیگری وجود دارد با خیال راحت به خانه بسیاری از این زندان زندانیان.

“هیچ طرح B” بییانوئبا گفت. “این نمی تواند دلیل شما باید 1,000 تک-مرد سلول که خانه خطرناک ترین افراد در کشور است. آنها در انتظار محاکمه به شنیع ترین جنایات شما می توانید از فکر می کنم. هیچ جایگزین وجود دارد یا Plan B یا ما فقط با قرار دادن آنها در جایی دیگر دلیل نداریم که ظرفیت. هزار واحد-مرد سلول است که حق بیمه املاک و مستغلات و اگر من آنها را در جایی دیگر با فرد دیگری شانس هستند آنها در حال رفتن برای کشتن آن شخص دیگر.”

حدود 30 درصد از پیری تسهیلات جمعیت رنج می برد از نوعی بیماری روانی است. کسانی که به حمایت از بسته شدن این زندان می گویند آن تلاش کرده است به اندازه کافی برای مراقبت از کسانی که زندانی و بسیاری از آنها می تواند منحرف از حبس به جامعه مبتنی بر سلامت روان برنامه های.

مقامات و گروه های اجتماعی را مورد بحث احتمالا بسته شدن این زندان مرکزی برای سال. با این حال تلاش برای انجام این کار حرکت به دست آورده اند به تازگی در نور از یک کاهش شدید در شهرستان زندانی جمعیت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

فشار برای تعطیل کردن زندان نیز همزمان با سراسر کشور تماس برای “de-صندوق” سازمان های اجرای قانون پس از به طور گسترده ای به اطلاع عموم حوادث خشونت پلیس مانند قتل جورج فلوید. سخنرانان جمعه مانند پدر و مادر از کریستوفر واکر 26 ساله پدر دو فرزند بود که در داغستان در سال 2014 اذعان کرد که چگونه این حوادث فرسایش اعتماد عمومی در اجرای قانون اما نگران است که انحراف منابع به دور از کسانی که مسئول بررسی جنایات را در خطر است.

“ما درک می کنیم وجود کاهش بودجه و بودجه است که باید برآورده شود. ما درک می کنیم که چون ما اجرای یک خانواده اما ما نمی خواهید برای قرار دادن در معرض خطر بقیه جامعه چون من احساس می کنم هیچ کس نباید مجبور به تحمل این درد گفت:” ریچارد واکر پدر کریستوفر.

دیگران مانند قربانیان مدافع آنا استوز به نام در جوامع به همکاری با پلیس و کلانتر بخش را “تا حد زیادی تغییر مورد نیاز است.” او پسر Aramazd Andressian جونیور, پنج ساله بود هنگامی که او به قتل رسیده توسط, پدرش, استوز را شوهر سابق در سال 2017. او گریستم او به عنوان تشکر شده کارآگاهی مسئول پیدا کردن خود باقی مانده است.

“با تشکر از شما برای آوردن من Piqui صفحه اصلی,” او گفت: از طریق اشک.

آنا استوز, مدافع قربانیان جرایم خشونت آمیز و مادر 5 ساله که کشته شد در سال 2017 صحبت می کند در برابر پیشنهاد کاهش بودجه به لس آنجلس کلانتر و امکان بسته شدن مردان زندان مرکزی در یک کنفرانس خبری برنامه ریزی شده در جمعه, جولای 6, یک روز پیش از شهرستان هیئت ناظران نشست. مطالعه به دنبال امکان بستن این زندان از جمله موارد میله میله برای بحث در این جلسه در روز سه شنبه. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de