بی خانمان مسکن تسهیلات باز می شود در ونیز

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

موقت-مسکن سرپناه ارائه 100 تخت برای بی خانمان بزرگسالان و 54 تخت برای جوانان افتتاح شد پنج شنبه, فوریه. 25 در ونیز منطقه است.

“بی خانمان ها و بحران مسکن است citywide چالش است که نیاز به نصب راه حل های” شهردار اریک Garcetti گفت: در طول یک مراسم افتتاحیه برای اقیانوس آرام, غروب, پل, صفحه اصلی مرکز. “امروز باز یک یادآوری است که مردم در سراسر لس آنجلس می گویند” بله ” به ارائه مسکن شفا و امید ما unhoused همسایگان نیاز و شایسته.”

اقیانوس آرام, غروب, سایت دهمین یک پل خانه موقت مسکن تسهیلات برای باز کردن در شهر, آوردن تعداد کل موجود تخت در این برنامه به 673 به گفته عضو شورای مایک Bonin ،

“موفق می شود به اقیانوس آرام غروب آفتاب باید از و ونیز و نه فقط در آن” Bonin گفت. “همین دلیل است که من بسیار سپاسگزار به شرکای اجتماعی و به همه همسایه ها که پشتیبانی و سخت تحت فشار قرار دادند برای این پروژه خواستار حل و اصرار دارد که ونیز می گوید:” yes ” به آنها. این بزرگ است و گام مهم در ما مارس برای مقابله با ما بی خانمانی بحران است.”

این یک پل در صفحه اصلی برنامه طراحی شده است برای ارائه به افراد بی خانمان با موقت امن مسکن و خدمات اقدام به عنوان یک “پل” به مسکن دائمی.

خدمات برای بزرگسالان در اقیانوس آرام غروب آفتاب خواهد بود که توسط مردم در کمک به بی خانمان ها و خدمات جوانان خواهد بود با هماهنگی مکان امن برای جوانان است.

Bonin دفتر گفت: پس از اولین 154 افراد مستقر هستند به تاسیسات سازمان های جامعه و همسایگان آغاز خواهد شد کار با مسیر و جاسوسی به میزبان کلاس ها و سایر خدمات برای کمک به مردم انتقال فعال.

این سایت ویژگی های نقاشی های دیواری توسط هنرمندان محلی پاتریک Marston, Michael فشار و فرانسیسکو Letelier و شامل یک باغ جامعه, که خواهد بود که توسط ساکنان با کمک سازمان محلی جامعه شفا باغ.

با توجه به دفتر شهردار این شهر در برنامه برای ساخت 26 یک پل در صفحه اصلی سایت ارائه حدود 2000 تخت ژوئیه 1. اقیانوس آرام غروب آفتاب اولین بار است که یک پل در صفحه اصلی سایت بخشی اختصاص داده شده به خدمت به افراد جوان دچار بی خانمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de