هالیوود تولید دیوید Guillod متهم در تجاوزات جنسی از 4 زنان

لس آنجلس — هالیوود استعداد مدیر و تهیه کننده دیوید Guillod تسلیم دوشنبه به شهرستان سانتا باربارا مقامات به صورت 11 فقره جنایت مربوط به اتهام تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی چهار زن در حالی که دارو و ناخودآگاه در سانتا باربارا و لس آنجلس.

Guillod — تهیه کننده اجرایی از Netflix انتشار “استخراج” و در سال 2017 فیلم “اتمی, بلوند”, در میان دیگران — که به اتهام تجاوز به سه زن و آزار جنسی دیگری در راه های متعدد. هر یک از چهار گفته می شود دارو ناخودآگاه و قادر به مقاومت در برابر.

ادعایی حملات که همچنین باعث ربودن برای اتهام تجاوز به عنف صورت گرفت در ماه مه سال 2012 دسامبر 2014 و ژانویه 2015, با توجه به شکایت کیفری. دو نفر به اتهام تجاوز در هر دو ماه ژانویه و 30 یا 31, 2015, با توجه به سند.

چهار جین می کند در سن از محدوده 22 تا 33 و سه نفر از چهار اتهام حمله صورت گرفت در لس آنجلس که در آن دفتر دادستان منطقه به رضایت خود را به هشت مربوط به اتهام جنایت ظ در سانتا باربارا.

“پس از مه 2018 لس آنجلس دفتر دادستان منطقه بوده و با همکاری نزدیک با اجرای قانون و دادستان در سانتا باربارا در تحقیقات از اتهامات جنایی سوء رفتار جنسی گفته می شود مرتکب شده توسط David Guillod منجر به تشکیل پرونده از اتهامات امروز توسط سانتا باربارا دفتر دادستان منطقه,” لس آنجلس دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت به شهر سرویس خبری.

“لس آنجلس دفتر دادستان منطقه همچنان ایستاده برای حمایت از سانتا باربارا دفتر دادستان منطقه در صورت درخواست.”

Guillod برگزار می شد در ازای 3 میلیون دلار وثیقه و تاریخ تفهیم اتهام نشده است مجموعه, با توجه به سانتا باربارا کانتی دفتر دادستان منطقه. دادگاه دستور داد که نظارت بر جیپیاس تواند وضعیت خود را با قرار وثیقه و Guillod اند و نه تماس با قربانیان.

اگر محکوم به اتهام تولید کننده چهره یک جمله حداکثر 21 سال به زندگی در زندان با توجه به سانتا باربارا کانتی دفتر دادستان منطقه.

Guillod وکیل انتشار بیانیه ای به خبرنگار هالیوود و دیگر رسانه های خبری ادعا یک “مقدار قریب به اتفاق از شواهد” برای پشتیبانی از مشتری خود را بی گناهی.

“برای هشت سال گذشته آقای Guillod این اتهامات را رد کرده است و برای هشت سال گذشته آقای Guillod به طور کامل همکاری با تمامی جنبه های اجرای قانون را بررسی” وکیل فیلیپ کوهن گفت.

“پیدا کنیم و وحدت موارد مطروحه از طریق سانتا باربارا D. A. و زمان مشکوک است. یک مقدار قریب به اتفاق از شواهد جمع آوری شده در طی این تحقیقات ابراز مخالفت با این اتهامات عنوان شده علیه.”

Guillod گذشت پنج تست پلی گراف و به نظر می رسد به جلو به پاکسازی و نام خود را با توجه به کوهن.

“DNA اتحاد دوباره منفی در لس آنجلس مورد; مدرک شاهدان باید جلو آمده و در حمایت از آقای Guillod حساب از حوادث متعدد و پیام های متنی و ایمیل های به دست آمده توسط دفاع بگویید یک داستان بسیار متفاوت تر از آن است که ادعا” کوهن گفت.

Guillod استعفا از شرکت-مدیر عامل شرکت نقش در موج اولیه سرگرمی در سال 2018 پس از اتهامات تجاوز جنسی توسط بازیگر زن جسیکا بارت که ادعا عموم است که تولید دارو او در طول سال 2012 شام قبل از نظر جنسی آزار او. او گفت که او گزارش اتهام جنایت به اداره پلیس لس آنجلس.

Guillod نیز متهم به تجاوز به یک کارمند در یک شهرستان سانتا باربارا شراب کشور عقب نشینی در ماه دسامبر 2014 به گزارش لس آنجلس تایمز. زن بنا به گزارش دریافت $60,000 پرداخت و امضا توافقنامه nondisclosure اما بعد از گزارش حمله به پلیس زمانی که او آموخته مشابه اتهامات علیه Guillod بار گزارش شده است.

سانتا باربارا مقامات خواست هرگونه قربانیان و یا هر کسی با اطلاعات اضافی برای تماس با کارآگاه Joaquin الیور با سانتا باربارا شهرستان کلانتر در 805-681-4100.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de