تاریخی و ثبت نام به عنوان بخشی از برنامه ریزی مسیر 66 بازدید کننده مرکز

Route 66 Historic Sign

لوکاس لونا/ساخت آن را به سمت راست / AP

این مارس 16, 2020, تصویر ارائه شده توسط ساخت آن را راست نشان می دهد Mountain Lodge Motel ثبت نام در امتداد مسیر تاریخی 66 نزدیکی آلبوکرک N. M., به عنوان آن را قبل از حذف قرار می گیرد به ذخیره سازی. نشانه اهدا شد به شهر آلبوکرک پس از آن قرار داده می شود بر روی صفحه نمایش در مسیر برنامه ریزی شده 66 مرکز بازدید کنندگان.

ALBUQUERQUE, N. M. — این اب و هوای قدیمی نشانه آن است که هنگامی که در خدمت به عنوان یک فانوس دریایی برای مسافران در طول یک کشش از مسیر 66 فقط در خارج از جدید مکزیک بزرگترین شهرستان گرفته شده است و حفظ خواهد شد به عنوان بخشی از ابتکار عمل برای ایجاد یک مرکز بازدید کنندگان را به خود اختصاص تاریخی جاده مقامات روز جمعه گفت.

کوه الج متل ثبت نام باقی خواهد ماند در ذخیره سازی تا محل جدید آماده است. آلبوکرک مسئولان شهرستان آن را به نام قطعه ای از تاریخچه و گفت: حفظ و نگهداری آن کمک خواهد کرد که ارائه یک درک بیشتری از مسیر 66 برای نسل های آینده است.

آلبوکرک به طولانی ترین شهری کشش از مسیر 66 که به طول انجامید بیش از 2400 مایل (3,862 کیلومتر) و فرار را از طریق هشت متحده است.

شناخته شده به عنوان “مادر جاده” مسیر 66 ایجاد شد و در سال 1926 پس از دفتر جاده های عمومی راه اندازی شد این کشور برای اولین بار فدرال بزرگراه سیستم گرد هم آوردن موجود محلی و جاده های کشور از شیکاگو از طریق سنت لوئیس به لس آنجلس. مغازه ها و هتل ها و ایستگاه های گاز افتتاح شد تا در طول جاده ها و پمپ درآمد به اقتصاد محلی را به عنوان ملت فرهنگ خودرو در زمان خاموش.

کوه الج ثبت نام اهدا شده توسط اوون سنت ژرمن بود که به داشتن آن را تخریب و پس از او خریداری ملک در لبه شرقی آلبوکرک برای ساخت یک خانه.

“من شگفت زده شده اند در مورد علاقه ثبت شده است به مردم محلی و همچنین گردشگران که توقف روزانه برای گرفتن عکس,” او گفت:.

نشانه ای نشسته بودند در طول مسیر 66 پس از 1940s. موتور تسلیم شده بود تبدیل به یک مجتمع آپارتمانی و سپس توسط آتش ویران شد و در سال 2014.

لوکاس لونا از ساخت آن را بلن-بر اساس شرکت است که حمل و نقل ثبت نام گفت: مردم توقف در محل و به اشتراک گذاری داستان در مورد کسانی که استفاده می شود به اقامت در منزل. او گفت: دیگران با اشاره به ثبت نام به عنوان “دوست قدیمی” آنها عبور خواهد هر روز در درایو خود را به کار و یا روزانه دوچرخه سواری.

آن زرد رنگ و کم رنگ نشانه ویژگی های یک مرد خوشگذران سوار burro در حالی که با پوشیدن کفش و کلاه. قرمز اسکریپت زیر بار خوانده شده “کوه الج…”

لونا گفت: بسیاری از عکس های گرفته شده از سایت و او قصد دارد به استفاده از کسانی که در بازسازی به ثبت نام در مرکز بازدید کنندگان.

آلبوکرک شهر, عضو شورای Klarissa پنا کار کرده است با Bernalillo County, دولت و غرب مرکزی جامعه توسعه گروه برای باز کردن مسیر 66 مرکز بازدید کنندگان. ساخت و ساز انتظار می رود برای شروع در ماه های آینده.

مقامات شهر می گویند مسیر 66 طولانی شده است بحرانی راننده کوچک کسب و کار و ایجاد شغل و شامل برخی از آلبوکرک برجسته ترین هنر و فرهنگ, جاذبه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de