سن برناردینو – زن ماه آمد برای ثانیه آید تپه خود فوم تاشو ظرف را با ران مرغ, گوشت گاو, دنده, ماکارونی و پنیر و لوبیا پخته. آن را ناپدید می شوند به ماه 6-پا-1, 190 پوند قاب به عنوان سریع به عنوان آن به نظر می رسد.

و به عنوان به زودی به عنوان هر یک از موارد ناپدید کردن فویل ظروف بیشتر دوباره ظاهر شدند. چرا که هیچ ظروف و هیچ سینی اجازه داده شد به خالی ماندن برای مدت طولانی. و هیچ سن برناردینو Valley College football بازیکنان اجازه داده شد به ترک گرسنه است.

“را و بیشتر. ما باید مقدار زیادی” بالندگی یک صدای آشنا از پشت, زیادی کباب تریلر.

  • رپ وارن گریفین سوم که می رود به نام “Warren G” کبابی 50 کیلو مرغ برای اعضای سان برناردینو دره کالج, تیم ملی فوتبال بعد از ظهر شنبه. (عکس توسط برایان رابین)

  • رپ و کباب pitmaster Warren G مذاکرات درس زندگی با اعضای سان برناردینو ولی تیم فوتبال کالج شنبه. او آنها را تغذیه بیش از 50 کیلو مرغ 40 پوند دنده همراه با لوبیا پخته و ماکارونی و پنیر. (عکس توسط برایان رابین)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • سان برناردینو Valley College football بازیکنان خط برای کباب خوراک فراهم می کند با رپ Warren G در مدرسه در روز شنبه. (عکس توسط برایان رابین)

صدای همراه با کباب تریلر متصل به یک وانت متعلق به رپ وارن گریفین III — بهتر شناخته شده به عنوان Warren G — who خود را صرف بعد از ظهر شنبه تغذیه SBVC بازیکنان فوتبال بهترین وعده غذایی بسیاری از آنها تا به حال پس از coronavirus همه گیر در جهان بسته به پایین.

برای حداقل یک روز یکی از معماران پشت هیپ هاپ شاهکار “تنظیم” که قرار بود برای از بین بردن گرسنگی از دانشجویان – که برخی از آنها بودند marooned هزاران مایل دور از خانه.

گریفین در مورد وضعیت از SBVC دستیار مربی مرل کول جونیور سابق ساحل طولانی پلی عماد و مربی به امثال سابق Jackrabbits فوتبال standouts لئونارد راسل Hershel دنیس, Chris Lewis, DeSean Jackson و دارل Rideaux در میان صدها نفر از دیگران. گریفین و کول بازگشت بیش از 30 سال و بحث در هر هفته.

زمانی که کول گفت: گریفین که مربیان با خرید بازیکنان خود را مواد غذایی — هنگامی که آنها در مواد غذایی-بانک خطوط — Cole گفت: کلمات بعدی از گریفین دهان بودند: “دوزخ ، من برای انجام کاری برای این بچه ها. شما می توانید آن را اتفاق می افتد؟”

کول همراه با SBVC سر مربی دانیل Algattis ساخته شده در آن اتفاق می افتد. Algattis گفت: Cole به نام او و پیامک او در 6:02 صبح در یک روز صبح اخیر به توضیح طرح خود را. Algattis گفت: پس از تماس SBVC مدیر ورزشی دیو روبیو و توضیح میدهد که چگونه این می تواند اتفاق می افتد “مسئول راه” روبیو را امضا کردند. در عرض یک ساعت Algattis بود تصویب SBVC جمهور دیانا رودریگز.

“ما یک بانک مواد غذایی در پردیس است که نشانی از یک کار بزرگ کمک به دانش آموزان ما به طور کلی خدا رو شکر ما که” Algattis گفت. “وارن گفت که او تا این کباب دکل و برخی از مواد غذایی و اجازه دهید برخی از چیزهایی که با هم و به کمک برخی از خانواده ها در این منطقه است. بیایید شروع با تیم خود و پسران خود را.”

همراه با کباب کردن, تریلر, Griffin آمد با 50 کیلو مرغ 40 پوند گوشت گاو پهلو و دنده ها و کوه ها از لوبیا و مک-و-پنیر. وی همچنین مجهز به یک foodie طبیعت القا توسط پدرش سابق نیروی دریایی طبخ که خود را صرف کردن زمان ایجاد ظروف.

به اندازه کافی از ادویه جات ترشی جات در اثر مالش بر روی گریفین چرا که او خود را ایجاد کباب, کسب و کار, Sniffin’ گریفین است و کباب است که نگه می دارد او را اشغال کردند زمانی که او نه تور و یا در استودیو. کول گفت: گریفین بود خیلی مشتاق به کمک به که او به طور داوطلبانه خود را به درایو کباب دکل به خانه های فردی.

“این بچه ها اینجا از خارج از کشور و آنها نمی توانند به صفحه اصلی به دلیل وضعیت فعلی با این بیماری همه گیر. آنها نمی توانند به خانواده خود و خوردن وعده های غذایی خوب” گفت: گریفین که زندگی در لیک ال سینور. “مربی کول به من رسید و ما صحبت کردن در مورد چگونه بچه ها را برای رفتن به بانک غذا و مانند آن. من گفتم: “اجازه دهید من می آیند اینجا و آنها را تغذیه. من می خواهم به طبخ برای آنها و آنها را تغذیه خود را پر کنید tummies و اجازه دهید آنها را می دانم که آنها باید حمایت ها در اینجا.’

“این برای من بسیار مهم است. من شده است در موقعیت که در آن من می توانم خوردن مثل من می خواستم به و یا انجام کارهایی مانند من می خواستم به خاطر من نیست که کمک کند. فقط قادر به کمک به مردم رفتن را از طریق همین وضعیت برای من بسیار مهم است. فقط به آنها نشان می دهد شما را حمایت و آن را از عشق.”

دانشجوی سال اول دفاعی به عقب تره ویلیامز که از آپوپکا, Fla., احساس عشق با هر نیش.

“من تا به حال یک وعده غذایی خانه پخته شده در پس” او گفت:. “من شده است به غذا خوردن, مک دونالد, همبرگر پادشاه با استفاده از مواد غذایی-تمبر کارت. این واقعا یک وعده غذایی خوب.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net