در اینجا چگونه شما را از قطار جدید به مرسرآیلند در سه سال و به شما خواهد شد که قطار

Toot toot, here comes the train.

خوش گذرانی خوش گذرانی در اینجا می آید ، صدا و حمل و نقل

صدا حمل و نقل منتشر کرده است طرح های جدید برای ایستگاه حمل و نقل در جزیره مرسر و آنها می خواهم افکار خود را.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

شاید شما مانند بسیاری از سیاتل ساکنان در آن است که تنها زمانی که شما فکر می کنم در مورد مرسر جزیره است هنگامی که شما در حال رفتن به Bellevue و شما مثل “در اینجا ما هستند” و سپس شما مثل “اوه نه صبر کنید این است که فقط لکه زمین قبل از Bellevue.”

اما مرسر جزیره بیش از یک بزرگراه سنگر و هنگامی که ایستگاه جدید باز می شود در سال 2023 آن خواهید بود راحت تر از همیشه به خودتان پیدا کنید beguiled با فریبندگی آن است.

طرح های جدید نشان می دهد یک کمی لذت بخش حمل و نقل پلازا در حال حاضر شناخته شده به عنوان MITI به مرسر جزیره حمل و نقل تبادل. (آیا کسی می تواند پیدا کردن یک کلمه شروع می شود که با Z برای قرار دادن در آن وجود دارد بنابراین ما می توانیم آن را به Mitzi?)

واقع فقط بیش از I-90 اسکار میدان خواهد شد که برخی از شاخ و برگ اطراف نور ایستگاه راه آهن با اتوبوس اتصالات و دوچرخه کمدهای و مانند شما می دانید حمل و نقل ، آنها همچنین برنامه ریزی برخی از دوچرخه و عابر پیاده پیشرفت در بلوک های اطراف ایستگاه.

پس چرا باید شما پیچیده نشین شهر و مراقبت در مورد برخی از پیاده روها در برخی از جزیره ؟ چون مرسر جزیره است که در واقع کمی جذاب گریز و جدید راه آهن نور آن را آسان تر از همیشه برای لذت بردن از یک جزیره کوچک اکتشاف.

در نظر بگیرید برای مثال مرسر جزیره شهر مرکز شایان ستایش کمی از شهر های کوچک از مغازه ها و رستوران ها و کافه ها. وجود دارد یک کتابفروشی دنج جذاب بازار کشاورز و آن را به عنوان اجباری به خوردن سخن بی معنی وبیهوده هر زمان که بازدید از یک جزیره شما خوشحال خواهید بود برای شنیدن وجود چند آب نبات فروشگاه ها و نانوایی. اگر شما نیاز به یک روز که در آن شما فقط قدم زدن در اطراف یک کمی محله و آه “این خوب است” به خودتان این جزیره برای شما.

پشتیبانی غریبه

و پس از آن وجود دارد پارک! آنها startlingly دوست داشتنی! لوتر Burbank پارک دارای یک اسکله قایق و اسکله منطقه شنا کباب چاله ها و مسیرهای پیاده روی و آن را با زرق و برق دار منظره دریاچه و سمت شرق است. دوچرخه در دسترس است در حال حاضر به طور کلی ناامید کننده اما یک حلقه در اطراف کل جزیره که ناخوشایند نیست.

بله بله وجود دارد عنصر نامطلوب به توان در این جزیره: محل شهرت دارد که در آن افراد ثروتمند زندگی می کنند و شما می دانید آنها چه می گویند در مورد غنی مردم و شتر. اما هنگامی که راه آهن نور باز می شود در سال 2023 مرسر جزیره را به طور ناگهانی بود فقط یک توقف در خط راه آهن ساخت محل قابل دسترس بیشتر را به مردم بیشتر از همیشه قبل از.

رفتن به صدا و حمل و نقل افکار خود را در حال حاضر بنابراین شما می توانید لذت بردن از دوست داشتنی قدم زدن در اطراف جزیره — یا شاید چیزی بیش فعال — در چند سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de