در اینجا چگونه بسیاری از صاحبخانه ها وجود دارد در واشنگتن مقننه

I guess were technically all landlords of this building.

من حدس می زنم ما از لحاظ فنی همه مالکان این ساختمان است. لستر سیاه

آخرین جلسه قانونی بود خیلی دلتنگ کننده برای مستاجران در واشنگتن است.

به عنوان کالیفرنیا و اورگان و نیویورک تصویب قوانین برای ایجاد ثبات بالا رفتن سرسام آور اجاره و برای جلوگیری از صاحبخانه از لگد زدن به مردم از خانه های خود را بدون هیچ دلیل مشابه صورتحساب حتی نمی توانید از کمیته در المپیا.

متوسط اجاره تثبیت اندازه گیری درگذشت. فقط باعث اخراج حمایت درگذشت. لایحه “ممنوعیت جعبه” برای مسکن درگذشت. و همه از این در یک خانه ملت به طور کامل تحت کنترل دموکرات ها.

برخی از حمایت از گذشت اما همه جزئی بودند و همه مخالف بودند توسط جمهوری خواهان و برخی از دموکرات ها. وجود دارد برخی از رفع کوچک به سال گذشته متوسط اخراج اصلاحات قانون اجازه می دهد مردم را به پرداخت برخی از حرکت در هزینه ها در اقساط پنج روز مهلت برای پرداخت اواخر از اجاره یک لایحه است که به توجه بیشتری به مستاجرها بودن اخراج به علت ساخت و ساز و یا بازسازی. که تقریبا آن.

چرا عمده مستاجر حمایت چهره مخالف چنین در یک وضعیت که در آن 37 درصد از خانوارها اجاره ؟ یکی از دلایل ممکن است که صاحبخانه و صاحب خانه بسیار تعداد مستاجرها در قوه مقننه است.

آخرین جلسه سه نفر وجود دارد مستاجرها در خانه و سه مستاجرها در سنا است. همه از دیگر قانونگذاران مالکان و کمی بیش از 40 درصد از اعضا در هر اتاق متعلق به چند قطعه از اموال. در ضمن وجود دارد حداقل 15 تجاری یا مسکونی صاحبخانه در خانه, و حداقل 4 صاحبخانه در سنا است.

آیا نمایندگی مهم است ؟

“من فکر می کنم این مسائل گفت: Rep. نیکول Macri که حامیان بسیاری از مستاجر اسکناس در خانه. “اگر چه بسیاری از قانونگذاران سعی به نمایندگی از موکلین خود تمام قانونگذاران تحت تاثیر تجربیات شخصی خود را. شده است که در تجربه من حداقل به ویژه در کار بر روی مستاجر حفاظت از سیاست.”

Macri گفت: “چند تن از همکاران عمدتا جمهوری خواهان بلکه دموکرات” بحث در مورد نظرات مستاجر حقوق طریق خاص تجارب آنها تا به حال به عنوان صاحبخانه. زمانی که آنها آن افزایش نگرانی های شخصی او به راهنمای آنها را از طریق راه سیاست را اعمال می شود به وضعیت خود و سپس او را به آنها نشان دهد که چگونه آنها هنوز هم قدرت بیشتر و منابع حقوقی از مستاجران خود را در هر مرحله از راه.


پرش به:

 • آیا صاحبخانه نگه عظیم نفوذ بر سیاست های مسکن?
 • خوب, به طوری که صاحبخانه در قوه مقننه ؟
 • برخی از هشدارهای و برجسته سوالات
 • چرا آن چنان سخت به بگویید اگر نمایندگان ما نیز ما صاحبخانه?

 • Macri اشاره نکرد اما Rep. زاک Hudgins فراهم می کند یک مثال خوب از بسیاری از مسائل و فشارها در بازی در اینجا.

  در سال 2018 افشای شکل است که اخیر خود به صورت کامل (حتی من آغاز شده), Hudgins لیست سه خواص, اما او فاش نمی کند که آیا او اجاره آنها و نه او می گویند چقدر اتهامات وی در اجاره.

  در یک ایمیل Hudgins و مشاور گابریل Quintana همسر خود تایید کرد که آنها اجاره سه خواص Hudgins لیست در سیاتل و تاکویلا.

  رکورد خود را به عنوان صاحبخانه است نه بی عیب. با توجه به سیاتل اداره بازرسی و ساخت و ساز در سه سال گذشته Hudgins متصلب تا چهار نقض و پنج شکایت از جمله 2017 نقض سیاتل فقط باعث فرمان برای “شکست برای دولت فقط یک علت و دلیل به فسخ اجاره.”

  Hudgins گفت: تخلف از فرمان اخراج “یک اشتباه بود.” وی افزود: او “خدا را شکر شهر ما اجازه آمدن به انطباق و مستاجران در آنجا ماند در خانه برای چند سال.”

  در طول دو سال آینده هر چند او تبدیل به اطراف و پیوست چهار نفر دیگر دموکرات ها در رای گیری در برابر 2019 را متواضع اخراج اصلاحات بسته است.

  Hudgins گفت او رای دادند در برابر اخراج اصلاحات لایحه چرا که او “احساس می شود که این تغییرات به قانون می شود صاحبخانه شروع بشه بیشتر روش اخراج پیش از آن.” در حالی که او رای دادند برای رفع این مسئله در این سال او نیز می توانست فقط اضافه شده است که رفع این لایحه در سال گذشته و به آن رای دادند.

  Hudgins اضافه شده است که او نیز رای برای برخی از جزئی مستاجر منافع و سیاست های که به توسعه دهندگان معافیت های مالیاتی برای ساخت مسکن مقرون به صرفه تر.

  در یک ایمیل به خانه رهبر اقلیت جمهوری خواه J. T. فروردین و تشکر. اندی Barkis پیوست Hudgins در یادآوری است که بسیاری از قانونگذاران بوده است مستاجرها در گذشته و به طوری که آنها را که تجربه با آنها بیش از حد. Hudgins گفت که او نقل مکان کرد و از خود گذشته آپارتمان در بیکون هیل در سال 2002. اجاره $500. Barkis آخرین اجاره ای در اواخر دهه 1980 ،

  Barkis که صاحب یک شرکت مدیریت املاک با یک نمونه کارها از 1,100 تک خانواده اجاره واحد که شخصا اجاره سه املاک مسکونی و تجاری, خواص و گفت که او فکر نمی کند عظیم تحت نمایندگی از مستاجران در قوه مقننه است و بسیار از یک اثر در این نوع از سیاست های مسکن است که از طریق خانه ملت. حمایت خود را از نقطه وی با اشاره به سن. Patty Kuderer صفحه اصلی-داشتن دادستان که حامیان اصلی مستاجر لوایح در مجلس سنا.

  او می کند اما فکر می کنم که خود را از چشم انداز “به عنوان کسی که می داند که کسب و کار” است که بسیار با ارزش است.” وقتی پرسید که آیا او فکر می کند که دیدگاه مبارزه مستاجران نیز می تواند بسیار با ارزش او گفت:, “بله, اما در هر چیزی وجود دارد باید به یک تعادل است.” و در اینجا ما در یک مربع.

  آیا صاحبخانه نگه عظیم نفوذ بر سیاست های مسکن?

  بله.

  مستاجر سیاست های بزرگتر از یک یا دو نماینده’ تلاش برای آب کردن یا نزول اخراج اصلاحات که گذشت دموکراتیک کنترل قانونگذاران در کشورهای دیگر. بخشی از مشکل ساختاری و رهبران حزب کمک به این مشکل را با قرار دادن صاحبخانه در موقعیت قدرت در مسکن کمیته.

  در خانه مستاجر حمایت و مسکن صورتحساب معمولا از طریق اجرای دو کمیته: حقوق مدنی & قضائیه و مسکن. صاحبخانه (کریستین Kilduff و Cyndi Ryu بود) به ریاست دو کمیته های آخرین جلسه.

  در حقوق مدنی & قضائیه حداقل 4 از 15 عضو شد صاحبخانه 13 شد مالکان و تنها 2—جمهوری Skyler بی ادب و دموکرات راجر گودمن—اجاره.

  چهار نفر از 9 عضو در مسکن کمیته بودند صاحبخانه و هیچ اجاره ای هر چند معاون صندلی ملانی مورگان استفاده می شود به بی خانمان.

  آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

  سنا اجرا می شود در آن مستاجر حمایت و مسکن صورتحساب از طریق مسکن ثبات قیمت این کمیته است. که هفت عضو کمیته شامل شش مالکان آنها صاحبخانه (بهداشت ، Warnick و رتبه بندی عضو سناتور. Zeiger) و یک مستاجر دیابت دس.

  تشکر. Macri گفت: مستاجر حمایت هستند “سختتر” برای دریافت از طریق خانه از طریق مجلس سنا. این کمیته تکالیف ارائه خوب به عنوان نشانه به همین دلیل است که ممکن است مورد. اعضای این کمیته می توانید اضافه کردن و یا تهدید به اضافه کردن چندین اصلاحات به هر لایحه ای که کند می کند کردن روند و به خطر می اندازد دیگر اولویت های قانونی برای حزب اکثریت.

  به یک مثال Macri گفت: Rep. جرمی Dufault یک صاحبخانه و دستیار رتبه بندی اقلیت عضو در حقوق مدنی & قضائیه کمیته آویزان “مانند 16 اصلاحات” در just cause لایحه در کمیته و پس از آن منجر به اتهام به اضافه کردن 43 اصلاحیه به این لایحه در مجلس نمایندگان است. “من می گویند که من کار زیادی با صاحبخانه انجمن در مذاکره فقط باعث لایحه, اما این واقعا موسوم به اصلاحات که به کشته شدن آن” Macri گفت. “اغلب ذینفعان کلیدی گروه اطلاع رسانی خواهد شد جمهوریخواه استراتژی برای قرار دادن اصلاحات در صورتحساب اما 43 اصلاحات در اینجا انجام شد در هماهنگی با دیگر لابی. آن Dufault.”

  “تغییر”

  گذشته از قدرت حزب چیزهای ساختار کلی خانه ملت را به خودی خود انجام نمی دهد مستاجرها هر نعمت. در حالی که تلاش برای به چرخش خود مستاجر سیاست اعتبار Rep. Hudgins استدلال کرد که بخشی-زمان طبیعت قوه مقننه باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای بسیاری از مستاجرها—به خصوص کم درآمد مستاجرها—به نگه دارید ، چرا که انجام این کار نیاز به آنها را به دور از شغل روزانه خود را به مدت دو تا چهار ماه هر سال است. در حال حاضر وکلا و پزشکان و کشاورزان و به راحتی بازنشسته شرکت stooges واقعا تنها نوع از افرادی که می توانید انجام دهید که. سوئیچینگ به صورت تمام وقت قوه مقننه می تواند منجر به یک نماینده بیشتر بدن اما این به معنی پرداخت نمایندگان ما بیشتر است.

  در بالا از آن مشکل عمده پارچه مبلی. Macri گفت که واشنگتن قانونگذاران عاطفی و فرهنگی متصل به این ایده است که یک مالک مالکیت یک قطعه ملک بیشتر هر انسانی نیاز به مسکن. “این اخلاق از” من خود آن را من باید بگویم در مورد آنچه اتفاق می افتد با آن و من نباید هیچ محدودیتی در آن’,” او گفت:.

  Macri گفت که او تلاش می کند به مقایسه اجاره مسکن به بیمه بهداشت و درمان به عنوان یک راه برای کمک به قانونگذاران دیگر او را از نظر مسکن به عنوان یک مکان خوب است, اما آن را دریافت نمی, عمده صورتحساب بیش از خط پایان سال گذشته است.

  هر چند موفقیت او در مستاجر حمایت مخلوط شده است با تشکر از شما در بخش بزرگی به همه ساختاری معایب کار در برابر او Macri گفت که او می کند “احساس یک تغییر” در قوه مقننه است.

  “این دشوار است برای پیش بینی چه درس ما را از این بحران وحشتناک ما در” او گفت: از همه گیر است که باعث جهانی سقوط اقتصادی و ناگفته شخصی تراژدی “اما یک چیزی که من از دیدن خیلی زود است که چقدر آسیب پذیر مردم به از دست دادن همه چیز را در یک دوره کوتاه از زمان. من فکر می کنم وجود دارد این است که درک درستی ساختمان, اما من نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

  خوب, به طوری که صاحبخانه در قوه مقننه ؟

  به دلایل ما به بعد واشنگتن افشای اشکال آن را دشوار است برای تعیین این که چه کسی را بدست آورده و درآمد اجاره. من تولید لیست زیر با بررسی تمام افشای مالی اشکال ارسال شده در 2019. برای همه نمایندگان مجلس که خود چند قطعه از اموال من بررسی افشای اشکال برای هر سال آنها را در دفتر. من هم ایمیل تمام نمایندگان مجلس با خواص متعدد به بپرسید که آیا آنها می خواهم تا به حال شده است صاحبخانه از هر نوع, هر چند نه همه آنها پاسخ با مهلت. من به روز رسانی اگر من شنیدن از آنها. این است که همه به من می گویند ممکن است از دست رفته چند صاحبخانه اما در اینجا چیزی است که من می دانم خاص:

  مستاجرها در خانه: 3/98

  در میان دموکرات ها مظنونان حمله به دانشگاه لورن دیویس و راجر گودمن اجاره هر چند گودمن تنها به تازگی است. تشکر. Skyler بی ادب تنها مستاجر در طرف او.

  مستاجرها در سنا: 3/49

  تنها مستاجرها در سنا هستند دموکراتیک سنسور. مونا داس Marko Liias و امیلی Randall.

  • تجاری و یا مسکونی صاحبخانه در خانه: 15/98

  جمهوری خواهان: مظنونان حمله به دانشگاه ویکی کرافت, کریس Gildon Jeremie Dufault اندرو Barkis و جنی گراهام.

  دموکرات: مظنونان حمله به دانشگاه جو Fitzgibbon امی Walen, نوئل, قاب, فرانک Chopp سیندی Ryu زاک Hudgins میا Gregerson کریستین Kilduff آیلین کودی (که اجاره یک متصل واحد مسکونی) و بث Doglio (با خواهر او “چند سال پیش”).

  • تجاری و یا مسکونی صاحبخانه در سنا: 4/49

  جمهوری خواهان: سنسور. رهبر اقلیت علامت Schoesler (املاک خود را در خارج از دولت) هانس Zeiger, برادلی هاوکینز جودیت Warnick.

  • قانونگذاران مجلس که خود چند قطعه از ملک: 40/98

  • قانونگذاران سنا که خود چند قطعه از ملک: 20/49

  • صاحبخانه در خانه: 95/98

  • مالکان در سنا: 46/49

  بنابراین حداقل 6 وجود دارد مستاجرها و 19 صاحبخانه در قوه مقننه است.

  برخی از هشدارهای و برجسته سوالات

  سناتور. هاوکینز گفت که او و خانواده اش نقل مکان کرد و به جای آنها اجاره از طریق شرکت مدیریت املاک در پایان سال گذشته و آنها در حال حاضر نمی خود را اجاره و یا دریافت درآمد اجاره. هر چند سناتور. Zeiger نیست در حال حاضر یک صاحبخانه, یا, او گفت که او اجاره بخشی از یک خانه او زندگی می کردند تا سال 2016. با توجه به افشای اشکال او به ارمغان آورد در بین 4.000 $و $20,000 در هر سال درآمد اجاره بین 2014-2016.

  سناتور. Warnick صاحب Warnick شرکت که او توصیف در افشای اشکال به عنوان یک “ساختمان اجاره” شرکت. اما آن سخت است برای گفتن آنچه که انواع ساختمان های او اجاره می دهد, به ویژه هنگامی که او نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

  تشکر. درو MacEwen یک سرمایه گذار املاک و مستغلات یک سرمایه گذار مالی یک توسعه دهنده یک رستوران صاحب یک خانه قایقی فروشنده که صاحب حداقل دو قطعه ملک در دولت گذشته از خود ماسون شهرستان محل اقامت. می کند که مرد اجاره کردن آن از دیگر خواص ؟ او در پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر پس از آن سخت است برای گفتن.

  سناتور. فیلم آموزش Wilson صاحب یک townhome در علاوه بر این به محل اقامت خود در ونکوور به همراه دو قطعه از املاک تجاری. آیا او کسب درآمد اجاره از هر یک از که ؟ دوباره به سختی می گویند به ویژه هنگامی که او در پاسخ به درخواست برای نظر.

  در سمت دموکراتیک دیابت علامت کفال صاحب یک قطعه ملک تجاری, اما من می توانم بگویم اگر او اجاره آنها را به کسب و کارهای دیگر و یا اگر او تنها با استفاده از آنها را برای خود جای پیتزا و بستنی ها ، او همچنین نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

  چرا آن چنان سخت به بگویید اگر نمایندگان ما نیز ما صاحبخانه?

  از آنجا که هیچ دو قانونگذاران با پر کردن افشای اشکال و فرم های خود را غیر قابل نفوذ کابوس.

  برای مثال برخی از نمایندگان مجلس مانند تکرار فرانک Chopp و Noel, قاب, طلسم میزان درآمد اجاره آنها دریافت خواهید کرد. دیگران مانند Rep. زاک Hudgins دفن آن را به عنوان یک تابع از تفاوت بین بدهی های وام مسکن و به طور کلی درآمد.

  برخی از نمایندگان مجلس از جمله نماینده کنگره میا Gregerson و بهداشت ، Zeiger, به طور خاص به نام درآمد اجاره برای چندین سال اما پس از آن فقط خواستار متوقف کردن که درآمد اجاره در سال های بعد با وجود این واقعیت است که آنها هنوز هم متعلق به خواص اجاره.

  از سال 2007 تا 2014, Gregerson دست-نوشت او درآمد اجاره از دو اجاره املاک در سی تک. در سال 2016 او به نظر می رسد برای رفتن به دیجیتال در هنگام پر کردن فرم و درآمد اجاره جزئیات ناپدید شد. از طریق تلفن Gregerson گفت که سال نیز همزمان با فروش اجاره جایگزینی آنها با افراد جدید و حرکت اعضای خانواده و یا در قوانین به آنها. در حال حاضر او می گوید: اجاره بها در زمان واحد برای پرداخت وام مسکن, اما او نمی ساخت اگر هر گونه سود در آنها.

  Gregerson که مترقی رکورد در اخراج حمایت ویژگی های این تناقض به “چگونه گیج کننده F-1 [افشای مالی فرم] است که برای پر کردن است.” او گفت: “فروپاشی” زمینه های ورودی آن را دشوار است به “دیدن کل تصویر” و او امیدوار است که افشای عمومی کمیسیون پیشنهاد جدید پلت فرم خواهد شد و این فرایند را آسان تر است.

  در همین حال شماری از نماینده گان دیگر (مانند Rep. MacEwen پارچه مبلی. مورگان ایروین و بهداشت ، کفال) خود چند قطعه از اموال است که می تواند اجاره, اما کسانی که قانونگذاران نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر, بنابراین من آنها را به سمت چپ از این تعداد است.

  کیم برادفورد مدیر ارتباطات در PDC گفت: نمایندگان مجلس که خود را اجاره ملک “لازم نیست به لیست شغل خود را به عنوان مالک” را به عنوان شغل زمینه تنها به بازی می آید زمانی که filers گزارش اشتغال درآمد.

  بدون دسترسی به اطلاعات مالی در حال حاضر در دسترس نیست به PDC آژانس نمی تواند تایید کند صاحبخانه وضعیت این قانونگذاران. “می تواند وجود موقعیت های که در آن کسی که صاحب ملک اجاره است اما هیچ گزارش درآمد هنگامی که شما عامل در پرداخت وام مسکن املاک و مالیات و بیمه و تعمیرات و….” برادفورد گفت.

  این PDC می تواند اضافه کردن یک مالک اعلام جعبه در آینده افشا اشکال اگر قوه مقننه با تصویب یک قانون اعطای آژانس انعطاف پذیری لازم برای ایجاد چنین تغییراتی است. آن را نمی ممکن است تعجب به یاد بگیرند که یک لایحه اعطای که انعطاف پذیری درگذشت آخرین جلسه اما برادفورد گفت: این کمیسیون است که “در حال حاضر در حال ارزیابی” این که آیا آن را می توانید با استفاده از موجود حکومت و ساخت قدرت “به برخی از بهبود در آن منطقه است.” در گزارش خود نتیجه گیری می رسند در ماه آینده.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im