در اینجا یک راه ارزان برای بهبود خود را در بوته گل رز

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

1. درخواست یک چهارم فنجان نمک فرنگی اصل (سولفات منیزیم) برای هر مادر های گل رز برای افزایش قدرت. آن ارزان است و می توان در فروشگاه های مواد مخدر که در آن است که معمولا به فروش می رسد به عنوان یک ملین یا برای خیساندن پا. یک فنجان و یا پس از گسترش در سراسر مرکبات و آووکادو و دیگر درختان میوه افزایش عملکرد خود را بیش از حد. این کمی پس از یک سال فقط حق است اما بیشتر ضد تولیدی بنابراین نمی برد.

2. جلوگیری از قهوه ای-بیماری پوسیدگی در زردآلو, هلو هلوی شیرین و ابدار و میوه های پاشش در حال حاضر از این است که این قارچ برای اولین بار طول می کشد نگه دارید. در زمانی که شما آن را ببینید, آن را خیلی دیر شده برای کنترل. اسپری قارچ کش های حاوی captan یا chlorothalonil مطابق با دستورالعمل های روی قارچ برچسب. همچنین جمع آوری و دور از هر گونه “مومیایی” که در حال خشک کردن باقی مانده از سال گذشته میوه ها, چرا که آنها بندر اسپور است که می تواند تخم ریزی عفونت های جدید.

3. آلو ترش و سایر همیشه سبز بوته زار به عنوان مورد نیاز به خصوص اگر آن آسیب دیده بود توسط باد یا سرما بیش از زمستان است. ترش به سرعت رشد می کند به طوری که آن را OK به قطع بیش از حد رشد گیاهان بازگشت بسیار کمی. تر و تمیز دیگران به نگه داشتن آنها را در شکل و یا آنها را از راه. پیرایش دور سر شاخه و کل ساقه (به جای پرچین-برشی) تولید جذاب تر, طبیعی گیاه.

4. سازمان دیده بان برای gophers و تنظیم مورد نیاز تله با حفر کردن به یک افقی در باند فرودگاه قرار دادن باعث شده دام به هر تونل. امن دام را به مخاطره با یک پا یا دو سیم بنابراین شما می توانید آن را بازیابی بعد از آن و سپس پوشش هر یک تونل باز کردن با هویج یا بریده های چمن به عنوان طعمه. پوشش با کرباس و یا مقوا و سپس خاک. بررسي صبح روز بعد و تنظیم مجدد در صورت لزوم چک کردن روزانه و یا تنظیم مجدد جدید در باز کردن تا زمانی که مشکل حل شده است. و یا قرار دادن یک پیچ خورده چوب از میوه های آبدار آدامس با فویل پوشش هنوز هم در به لاک پشت نقب زن ، آنها به خوردن آن و … را ترک کنند. تنها مشکل این است که آن را دشوار برای پیدا کردن فویل پیچیده میوه های آبدار آدامس در حال حاضر شاید gophers تهدید آدامس شرکت.

5. گیاه یا هرس زمین را پوشش می دهد برای پاک کردن دور مرده بخش و برای تحریک رشد جدید. انجام این کار برای iceplant, پیچک, potentilla وحشی توت فرنگی و حتی سرخس. اگر شما به دنبال برای قرار دادن در زمین را پوشش می دهد خشکسالی متحمل انتخاب شامل coyote خار خزنده coprosma, gazania, مکزیکی, گل پامچال, رزماری و گل شاه پسند. Gazanias مکزیک شب primroses و verbenas ارائه رنگ بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>