در اینجا یک جدول زمانی واقع بینانه برای یک coronavirus واکسن


به دنبال یک واکسن

جستجو برای یک دارو برای COVID-19. محققان می گویند آن را به زمان و احتمال رفع سریع کم است.

روند

در مارس 16, 2020, اولین داوطلب در ایالات متحده دریافت یک دوز تجربی coronavirus واکسن در سیاتل. به عنوان بسیاری از 40 شرکت های دیگر در حال کار بر روی یک واکسن در سراسر جهان است. کارشناسان انتظار توسعه را 12-18 ماه در سریعترین.

واکسن مبانی

متخصص اپیدمیولوژی در تلاش برای پیدا کردن یک مناسب واکسن برای COVID-19 تشبیه به یک کاپیتان ساخت یک کشتی که در دریا. این بیماری همه گیر در حال حاضر آغاز شده و آنها در حال تلاش برای گرفتن. آزمایش بر روی دیگر coronaviruses مانند سارس آغاز شد و در سال 2002 و ممکن است ارائه سرنخ.

ضعیف و یا مرده بیماری باکتری های معرفی شده به بیمار اغلب از طریق تزریق یا اسپری بینی.

سلول های سفید خون هستند که باعث تولید آنتی بادی برای مبارزه با این بیماری است.

اگر برخوردهای بیمار بیماری بعد آنتی بادی خنثی کردن تهاجم به سلول.

درمانی جستجو

به عنوان نژاد برای COVID-19 واکسن در ادامه تحقیقات نیز در حال انجام با مواد مخدر است که ممکن است به کاهش علائم افراد آلوده. امروز وجود دارد ثابت شده داروهای درمانی که در درمان COVID-19 اما مطالعات در حال انجام است.

این هفته رویترز گزارش داد که دانشمندان در دانشگاه مینه سوتا در حال آزمایش دو داروی مالاریا در درمان, دارو هیدروکسی کلروکین و فشار خون داروی لوزارتان برای دیدن اینکه آیا یا موثر در مسدود کردن ویروس باروری فرآیندهای. CDC اطلاعات بیشتری در مورد مواد مخدر و می گوید که آنها در حال مطالعه در چند صد بالینی در سراسر جهان است.

تحقیقات ژاپنی

مواد مخدر در ژاپن استفاده می شود برای درمان آنفلوانزا است که در حال مطالعه برای اثربخشی آن در درمان COVID-19. روزنامه انگلیسی گاردین گزارش داد که چین علم و فناوری گفت: وزارت داروی ضد ویروسی Favipiravir نشان داد نتایج مثبت در آزمایش های بالینی شامل 340 نفر است.

بیماران در چین که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 کردم منفی ویروس آزمون در چهار روز به عنوان متوسط (نیم نشان یک تست منفی زودتر و نیم بعد از چهار روز). که در مقایسه با یک تست منفی حدود 11 روز بعد به عنوان یک ماد برای بیماران نه در مواد مخدر است.

در همان دادگاه ریه بیماری بهبود یافته در حدود 91 درصد از بیماران مصرف Favipiravir در مقایسه با 62% که نیست مصرف داروی ضد ویروسی.

ایالات متحده پوشش واکسيناسيون

درصد از کودکان در سن 19-35 ماه دریافت واکسن در سال 2017.

واکسن نوآوری

در سال 1938 جوناس سالک و توماس فرانسیس توسعه اولین واکسن علیه ویروس آنفلوآنزا. سالک را پس از آن با استفاده از این تجربه به توسعه یک واکسن فلج اطفال در سال 1952.

واکسن آنفولانزا اضافه شد به ایالات متحده در دوران کودکی برنامه ایمن سازی در سال 2004. اما صدها نوع از آنفلوآنزا در سراسر جهان است.

منابع: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, سازمان بهداشت جهانی, BBC, نگهبان, ما, جهان, در, داده, California Department of Public Health Historyofvaccines.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im