خاص خود را تحویل — تزئینات متری با خانه کاغذی قلب — در تقاضا در طول coronavirus

حدود یک سال پیش به عنوان کاترین Kleingartner و خانواده اش عزادار شد, مرگ غم انگیز او برادر در قانون خودکشی یک همسایه پیامک ،

“نگاه کردن خود را در پشت پنجره” پیام به عنوان خوانده شده.

چه Kleingartner و شوهر او ساخته شده دیدم قلب خود را ذوب: “حیاط خانه ما پر بود از قلب” او می گوید. “این خیلی عمیق — احساس عشق و توجه و مراقبت; با این احساس که نمی توانیم به تنهایی. من فکر کردم هر کس نیاز به تجربه این احساس.'”

Kleingartner انجام بخشی خود را برای گسترش عشق: به افتخار او برادر در قانون بود که 60 سال, مینیاپولیس زندگی مربی تاسیس شصت و قلب است. در این سمت فرفره او تزیین متری در سراسر مترو با قلب کاغذ — و او را شلوغ تر از همیشه پخش كردن, عشق, 60 قلب در یک زمان در طول این coronavirus بحران (او همچنین می توانید ایجاد paper heart دسته برای کسانی که بدون حیاط).

“تماس در آینده مانند دیوانه” Kleingartner می گوید.

او یک نظریه که چرا: “یک اثر COVID-19 است که مردم باید در زمان حال به فکر دیگران,” او می گوید. “از آنجا که آنها در خانه هستند به سرعت تغییر کرده است; آنها با توجه به آنچه که دیگران ممکن است تمایل یا نیاز به در حال حاضر.”

مرلین Carnes اخیر دریافت کننده یکی از این مراقبت (از دور) بسته است.

“من قبل از رفتن به رختخواب گفت:” 86 ساله کمی کانادا زن “من برای باز کردن پرده فقط به نگاه کردن.”

آخر هفته گذشته, او تا به حال یک نمایش زیبا از محل سکونت خود.

“وجود دارد قلب!” او گفت:. “همه در اطراف تخت گل در زیر پنجره من.”

قلب یک پیام از دختر و پسر در قانون که نیاز به جسمی فاصله خود را از Carnes پس از سفر به استرالیا; این راه برای خانواده به احساس نزدیک تر است.

“این مرا بسیار خوشحال” Carnes گفت.

آن را می سازد Kleingartner مبارک را به دیگران لبخند به خصوص در طول این زمان دشوار است. تا به حال قلب او نصب کرده اند که اغلب دستور داد به راحتی کسی است که از دست یک دوست (برای Kleingartner این مکمل نقش خود را به عنوان یک مربی زندگی مشتریان که شامل کسانی که عزادار). در طول COVID-19 هر چند او نیز كردن قلب در سراسر متری از کارکنان مراقبت های بهداشتی و همچنین تلاش صاحبان کسب و کار کوچک و furloughed کارگران است.

در یک مطالعه از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه, منظور روشن نیست که آیا Kleingartner منحصر به فرد کسب و کار در نظر گرفته خواهد شد “ضروری” اما او می گوید از او تعجب تاسیسات که اغلب انجام می شود تحت پوشش از شب و یا بار دیگر هنگامی که کسی در خانه است: “این ایده آل کار را به انجام به دلیل آن را از لحاظ فیزیکی دور; هیچ انسانی تماس بگیرید.” به علاوه او می افزاید: “گسترش شادی ضروری به نظر می رسد به من.”

او قطعا در آن برای پول: او کشویی مقیاس تاپ در $40.

“من به مردم گفت: شما تصمیم,’,” او می گوید. “من نمی خواهم پول در این راه از توانایی به انجام این کار. اما 40 دلار است کاملا یک مقدار مناسب و معقول.”

او سربار کم است — مواد عبارتند از: اهدا کارت سهام برای قلب کاغذ که او اينجا آوندها به چوبی رولپلاک که هزینه ای در حدود چهار سنت در هر. فشرده ترین بخش این پروژه است که کار.

“من می خواهم به انجام است که فرد در قلب من تمام وقت,” او می گوید. “این تقریبا یک شکل از نماز. آنها در ذهن من به عنوان من را انتخاب کنید رنگ و برش قلب است. آن را انبوه تولید نمی شود چرا که پس از آن من نمی تواند ارسال عشق من به طور خاص به آن شخص است.”

روز جمعه به درخواست ناشناس مشتری Kleingartner قرار می گیرد سفارشی دسته ای از قلب در حیاط جلو بکی کارلسون یک پرستار پزشک. کارلسون و تماشای نصب و راه اندازی از داخل خود مینیاپولیس صفحه اصلی; کارلسون دیدم دل وقتی که او بیدار شد از خواب قبل از رفتن به کار ،

“این احساس بسیار خوب است بدانید مردم به فکر شما به عنوان شما را در مورد کار خود و روال خود را” کارلسون گفت. “و آن را به خوبی وقفه در زندگی روزانه در این چهار دیوار.”

تحویل نیز یک وقفه برای Kleingartner.

“این به من می دهد ساختار در طول این زمان از تکمیل discombobulation,” او می گوید. “مانند بسیاری از ما من راه رفتن در اطراف احساس از دست رفته بیشتر از زمان; این به من می دهد یک فرصت برای مردم را خوشحال کند.”

او همچنین امیدوار است دل به اشتراک گذاری این پیام: “مهم نیست که شما در چه شرایطی هستند,” او می گوید: “شما به تنهایی نیست.”


برای کسب اطلاعات در مورد کاترین Kleingartner و کاغذ قلب تاسیسات بازدید Sixtyhearts.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im