هندرسون مقامات مشخص شده چه منظقه خرده فروشی تجارت را مانند شروع جمعه پس از coronavirus محدودیت بودند آرام برای غیرضروری موسسات به انجام کسب و کار.

مغازه در کسب و کار که شامل فروشگاه های مشروبات الکلی و ماری جوانا درمانگاه ها بسته باقی خواهد ماند ، در Henderson, خرید باید قبل از مشتری هنگام ورود.

تحویل باید برداشت تا در اصطبل پارکینگ “در صورت امکان” و وسایل نقلیه مجاز برای جلوگیری از ترافیک. فضای باز ناهار خوری را مجاز نمی باشد.

کارکنان در تعامل با مشتریان باید پوشیدن ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست بین تحویل.

کلارک کانتی اعلام کرد که آن گروه از مجوز کسب و کار خواهد اعزام کارکنان “در جامعه” جمعه آغاز و از طریق آخر هفته به “کمک به کسب و کار باز کردن در انطباق” با رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak جهت.

شمال لاس وگاس اعلام کرد که از آن خواهد شد رسیدن به کسب و کار در صلاحیت خود را به آنها اطلاع در مورد بخشنامه. همچنین تمدید مجوز برای فروشگاه ها مشروب به ارائه بسته بندی الکل و رستوران ها به فروش ارواح با مواد غذایی, سفارشات 30 روز.

Sisolak را اعلام کرد چهارشنبه و مشخص شده در پنج شنبه, نگه می دارد و کسب و کار, مانند, میله, رستوران ها سالن ها و ورزشگاه خاموش شد.

زمانی که دولت وارد آن تعیین شده فاز 1 بهبود در دو هفته یا کمتر و مستقل کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باز کردن تحت محدودیت Sisolak گفت. رستوران ها و مراقبت های شخصی موسسات نیز در نظر گرفته شود برای بازگشایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net