هندرسون preps برای منظقه وانت در مغازه های خرده فروشی

هندرسون مقامات مشخص شده چه منظقه خرده فروشی تجارت را مانند شروع جمعه پس از coronavirus محدودیت بودند آرام برای غیرضروری موسسات به انجام کسب و کار.

مغازه در کسب و کار که شامل فروشگاه های مشروبات الکلی و ماری جوانا درمانگاه ها بسته باقی خواهد ماند ، در Henderson, خرید باید قبل از مشتری هنگام ورود.

تحویل باید برداشت تا در اصطبل پارکینگ “در صورت امکان” و وسایل نقلیه مجاز برای جلوگیری از ترافیک. فضای باز ناهار خوری را مجاز نمی باشد.

کارکنان در تعامل با مشتریان باید پوشیدن ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست بین تحویل.

کلارک کانتی اعلام کرد که آن گروه از مجوز کسب و کار خواهد اعزام کارکنان “در جامعه” جمعه آغاز و از طریق آخر هفته به “کمک به کسب و کار باز کردن در انطباق” با رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak جهت.

شمال لاس وگاس اعلام کرد که از آن خواهد شد رسیدن به کسب و کار در صلاحیت خود را به آنها اطلاع در مورد بخشنامه. همچنین تمدید مجوز برای فروشگاه ها مشروب به ارائه بسته بندی الکل و رستوران ها به فروش ارواح با مواد غذایی, سفارشات 30 روز.

Sisolak را اعلام کرد چهارشنبه و مشخص شده در پنج شنبه, نگه می دارد و کسب و کار, مانند, میله, رستوران ها سالن ها و ورزشگاه خاموش شد.

زمانی که دولت وارد آن تعیین شده فاز 1 بهبود در دو هفته یا کمتر و مستقل کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باز کردن تحت محدودیت Sisolak گفت. رستوران ها و مراقبت های شخصی موسسات نیز در نظر گرفته شود برای بازگشایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net