هندرسون گوش دادن به ساکنان’ انتقادات و پیشنهادات در عرصه هاکی

Henderson Pavilion

وید Vandervort

یک نمای خارجی از هندرسون غرفه یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 است.

یک حرکت را جزئی لیگ هاکی به هندرسون شده است ملاقات با مقدار زیادی از هیجان است. در این روز پس از وگاس شوالیه طلایی اعلام کرد قصد دارد برای نقل مکان an American لیگ هاکی حق رای دادن به این شهرستان دریافت کردند بیش از 7000 نجومی بلیط سپرده در $50 هر کدام برای تیم جدید است.

هندرسون غرفه

An exterior view of the Henderson Pavilion, Thursday, March 5, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

جنوب Nevadans شده اند bonkers برای هاکی از شوالیه طلایی’ اجرا به جام استنلی نهایی دو سال پیش در قبل از ازدواج خود NHL فصل. و این نام تجاری از هاکی خواهد بود به طور قابل توجهی ارزان تر با بلیط فصل حدود 10 دلار یک بازی است.

“من بسیار هیجان زده هستم” هندرسون ساکن استیو Bistritz گفت. “من به امید دیدن برخی از مقرون به صرفه هاکی به طور منظم.”

این طرح که برای $25 میلیون 6000 صندلی عرصه در هندرسون غرفه سایت فقط شرقی 215 کمربندی و دره سبز پارک وی اول باید تایید شده توسط هندرسون شورای شهر. و ساکنان آنها اصرار به شهرستان برای رسیدگی به نگرانی در مورد پارکینگ پتانسیل تراکم ترافیک و جاده پیشرفت قبل از امضای قرارداد در این پروژه است.

شهر میزبان سخنرانی های 4, 5 و 6 بعد از ظهر پنج شنبه در شهر آفتاب مک دونالد در مرتع پرورش احشام clubhouse برای پرداختن به نگرانی های جامعه و دریافت بازخورد. این پروژه خواهد شد در یک سرمایه گذاری مشترک بین شوالیه طلایی و هندرسون با تامین مالی تقسیم نشده بود منتشر شد.

ران بنت زندگی می کند که حدود 2 مایل از هندرسون غرفه سهام در هیجان هاکی آمدن به شهر. اما او همچنین پیش بینی ترافیک سنگین تر جنوب 215 کمربندی در دره سبز پارک وی در طول یک ساعت یک عجله از در حال حاضر وجود دارد و گفت: این برنامه ریزی باید شامل یک استراتژی برای مدیریت تراکم.

“این پیشنهاد را به هاکی به هندرسون غرفه سایت در حال رفتن به اتفاق می افتد” بنت گفت. “ساکنان و تجار نیاز به کار با شهر و شوالیه طلایی برای توسعه طرح نهایی که بهترین آدرس نگرانی ها و اهداف از تمام طرف های درگیر است.”

راب آقای هندرسون دستیار شهر مدیر و مدیر زیرساخت افسر گفت: شهرستان درک ترافیک نگرانی با اشاره به پیشرفت های به 215 کمربندی/دره سبز interchange در حال حاضر بحث شده است. آنها به احتمال زیاد رخ می دهد با یا بدون هاکی, او گفت:.

غرفه در فضای باز سالن آمفی تئاتر با یک مجاور پوشیده از چمن حیاط و تفرجگاه. آن را تا حدود 2,400 صندلی ثابت و دیگری 4,000-به علاوه در مناطق پوشیده از چمن.

محل خدمت به عنوان یک مرکز هنرهای نمایشی و برگزاری کنسرت — میزبانی کرده است امثال Babyface, LeAnn Rimes و دوستان پسر از طریق سال — اما نیاز به هزینه تعمیرات و مسئولان شهرستان گفت:.

غرفه را tented پناهگاه بود به طور جدی آسیب دیده طوفان دو بار در سال های اخیر آن صندلی های پلاستیکی در حال شکست و حمام و امتیاز می ایستد نیاز به مدرن. که بیل می تواند بیش از $30 میلیون Herr گفت.

Herr گفت: این شهرستان مشغول به کار بود از طریق گزینه های مختلف برای سایت برای نزدیک به یک سال از زمانی که شوالیه طلایی اعلام کرد در ماه گذشته طرح خود را برای خرید سن آنتونیو AHL تیم و حرکت آن به دره لاس وگاس. این بازی در ابتدا در Orleans Arena شروع در پاییز.

تبدیل این مجموعه به داخل سالن محل برگزاری در همکاری با شوالیه طلایی به نظر می رسید مانند یک ایده بزرگ آقای گفت. که به ویژه با توجه به اینکه ساختار موجود خواهد نیاز به ارتقاء به دیدار با آمریکایی های معلول استانداردها و ساختار است که دارای چادر در محل نیز دیگر به کد Herr گفت.

“ما در حال کار برای تعدادی از سال برای پیدا کردن یک راه حل برای غرفه” Herr گفت. “آنچه واقعا ما را در حرکت بود آسیب به پارچه چادر ساختار است.”

این شهر به-می شود-تعیین بودجه بخش برای پروژه می تواند حمایت های فروش 60 میلیون دلار ارزش کلی تعهد اوراق قرضه که مورد بحث قرار گرفت در اواسط فوریه شورای شهر جلسه را رای گیری توسط شورای. نه همه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای عرصه هاکی.

“من می خواهم شما را تشویق به تصویب پیشنهاد پیوند با این نکته که هیچ کدام از این پول استفاده می شود برای از بین بردن غرفه” ساکن داگلاس استیسی گفت: اعضای شورا در این جلسه. “ما دوست داشتنی فضای سبز در گوشه ای از دره سبز پارک وی و گردش ورد. هنگامی که شما را به یک فضای سبز خارج از شهر شما هرگز نمی توانید آن را دریافت.”

دیگران که اظهار نظر در این نشست و در محله رسانه های اجتماعی سایت همسایه ابراز نگرانی در مورد تراکم ترافیک و پتانسیل سوئیچ از یک فضای عمومی به یک عمل تجاری پیچیده است.

“این همه به سرعت اتفاق افتاد اما ما مایل به دریافت و گفتگو با جامعه” Herr گفت.

این شوالیه طلایی در حال حاضر در حال ساخت یک هاکی محل به نام نجات غریق عرصه در مرکز شهر هندرسون که انتظار می رود که این فقط تیم ستاد و تسهیلات عمل. رابطه رهبری تیم را به درخواست این شهر اگر می خواست آن را به شریک دیگر هاکی محل.

“با اهل تیم اعلام کردیم کمی متمرکز در هاکی کنار آن اما هدف ما این است که این دو جهان با هم — هاکی و چه غرفه در نظر گرفته شده برای” Herr گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de