هندرسون مهاجرت بازداشت شدگان در معرض خطر coronavirus منتشر شده است

Views of Water Street

استیو مارکوس

نمایی از هندرسون بازداشتگاه در مرکز شهر هندرسون یکشنبه, اوت. 13, 2017.

یک پناهجو ارائه شده در طرح دعوی در دادگاه که استدلال هندرسون بازداشتگاه می تواند یک coronavirus تله مرگ برای کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی منتشر شد بعد از ظهر پنجشنبه یک روز پس از حرکت واصل شد.

کریستوفر Njingu, 51 قرار داده شد در آزادی مشروط و پناهندگی خود را در مورد احتمال انتقال به مریلند جایی که او امیدوار است تا دوباره با اعضای خانواده در روزهای آینده خود را وکیل Enedina دورسی-Kassamanian گفت.

این حرکت توسط اداره مهاجرت و گمرک — که قرارداد با این بازداشتگاه برای نگهداری آن زندانیان — آمد قبل از آن بود که با توجه به پاسخ به سفارش ضابط موقت ثبت شده توسط نوادا فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در دادگاه فدرال ACLU وکیل نیکی لوی گفت.

Click to enlarge photo

وکیل Enedina دورسی-Kassamanian نشان داده شده است با کریستوفر Njingu که منتشر شد از هندرسون بازداشتگاه در پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

طرح دعوی در دادگاه به نام Njingu, 51, و دانیل Mosso Ramirez, 45. آن را ادعا می کند که شاکیان موجود شرایط پزشکی آن را بیشتر احتمال دارد که گسترش این رمان ویروس در زندان می تواند به اثبات مرگبار برای زندانیان مانند آنها. با توجه به شکایت یخ کارمند که انتقال زندانیان از یوتا به هندرسون زندان بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 که درخواست آژانس برای منزوی 13 زندانی که تا به حال تعامل با کارمند.

Njingu دارای فشار خون و کلسترول بالا رنج می برد و درد مزمن از شکنجه او رنج می برد در یک جنگ داخلی که شکست خود را در بومی کامرون با توجه به کت و شلوار. او هیچ شناخته شده سابقه کیفری.

آن روشن نیست اگر رامیرز نیز منتشر شد. خود بیماری عبارتند از: فشار خون بالا و کلسترول بالا و غیرواگیر است. مکزیکی بومی و دیرین حقوقی در ایالات متحده ساکن شده و در بازداشت از اواخر فوریه. مقامات اداره مهاجرت از نقل مکان به لغو کارت سبز خود را در ماه نوامبر به نقل از یک سال 2002 مواد مخدر محکومیت.

از 34 کشنده قربانیان COVID-19 در Clark County 22 تا به حال حداقل یک بیماری زمینه ای مشترک بودن دیابت و فشار خون بالا با توجه به جنوب نوادا سلامت منطقه آمار و ارقام.

یخ اشاره کرد در بیانیه ای که اگر چه مقامات اقدامات اجرا شده در آن بازداشتگاه به کاهش گسترش ویروس آن را نیز طول می کشد به در نظر گرفتن آزادی زندانیان و یا جایگزین دیگر بازداشت روش “بر اساس شرایط فردی,” تعادل آنها را با فرد “جنایی تاریخ مهاجرت تاریخچه روابط به جامعه خطر پرواز و اینکه آیا او به شمار یک تهدید بالقوه برای امنیت عمومی.”

“ما امیدوار هستیم” گفت: لوی ACLU وکیل مورد Njingu انتشار. “ما فکر می کنیم این شواهد که یخ می داند به شدت از این موضوع و مصرف آنها گام فعال” شروع به آزاد کردن برخی از زندانیان با شرایط اساسی هنگامی که آن را امن برای انجام این کار.

برای اولین بار در زندگی خود Njingu رایگان در ایالات متحده او با استفاده از ویزا برای فرار از جنگ زده کشور آفریقایی و فرود در اکوادور. از وجود او دشوار سفر شمال به, Baja California, Mexico.

برای هفته ها در پایان او منتظر نوبت خود را در خط به صحبت می کنند به یک Department of Homeland Security agent به درخواست پناهندگی خود را مورد گفت: Dorsey-Kassamanian خود وکیل است. در برخی از نقطه, یک مقام بلندپایه آمریکایی در زمان خود را شناسایی و هنگامی که او در نهایت راه می رفت در سراسر San Ysidro بندر ورود در سن دیگو او بازداشت شد.

او نیاز به شناسایی واجد شرایط آزادی مشروط در حالی که او منتظر خود را در مورد آن را از طریق دادگاه دورسی-Kassamanian گفت. بدبختی از دولت او فرود آمد و او در بازداشت و در نهایت حمل و نقل به دره لاس وگاس.

اعضای خانواده زندگی می کنند که در بالتیمور تماس دورسی-Kassamanian که در زمان بهره در این مورد. او گفت که او بود و بهت زده به همین دلیل او در بازداشت حتی اگر او تا به حال یک معتبر پناهندگی. “ما خوشحال هستند اما ما احساس می کنیم که آن را خوب به تعویق افتاده است.”

بودن در بازداشت پیچیده پناهندگی خود را مورد. در زندان آن را سخت برای پیدا کردن یک تلفن بسیار کمتر از ساخت یک تماس بین المللی به تلاش برای پیگیری کردن اسناد و مدارک برای ارائه به یک قاضی وکیل گفت.

وکیل گفت که او به طور معمول هرگونه پرسش در مورد مشتریان خود را’ تاریخچه پزشکی. آن را نادر برای کسانی که به دنبال پناهندگی از کشورهای در حال توسعه به رنج می برند از برخی از بیماری او اضافه شده است.

او اشاره کرد که قضاوت اخیر teleconferences با Njingu (در شخص بازدیدکننده داشته است به حالت تعلیق به علت ویروس) او می تواند بگوید که چگونه اجتماعی فاصله دستورالعمل ها غیر ممکن است به دنبال در زندان است. او گفت که او می توانید ببینید زندانیان ازدحام مشتری خود را و تکان دادن در دوربین.

او گفت که Njingu دوم او بود مشتری با زمینه ای شرایط پزشکی منتشر می شود با یخ. هر دو بار تلفن زنگ زد.

پنج شنبه بعد از ظهر در حدود 20 دقیقه پس از Njingu منتشر شد, یک عامل بود و در خط دیگر. مشتری او تا به حال منتشر شده است, او گفت:.

او سوار در اطراف و کشف او راه رفتن بر روی جاده اصلی در هندرسون در نزدیکی زندان است.

او تصور می کرد که او هم مانند دیگر زندانیان در موقعیت خود شد و احتمالا وحشت زده به عنوان او راه می رفت در سراسر تلاش برای پیدا کردن یک تلفن.

در میان همه گیر تجاری با زندگی در متوقف مجازی, کسانی که سخت به او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر