کمک! من طلاق گرفتن. چه اتفاقی می افتد به پول ما ؟

آغاز سال 2020 آغاز شده است با یک انفجار! اقتصاد بود purring و بازار سهام شد و از رسیدن به اوج تمام وقت. در ماه مارس زندگی ما به سرعت تغییر با توجه به شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس.

کسب و کار بسته خود را درب تخمگذار کردن یا furloughing کارکنان خود را. بازار سهام به سرعت کاهش یافته و در فروشگاه ها به فروش می رسد روزانه از ملزومات است. استرس و اضطراب و ترس احساسات ما احساس به طور مداوم. در برخی از شیوه فرش کشیده شد از همه ما تغییر این دوره از زندگی ما برای همیشه لطفا برای.

استرس و اضطراب و ترس می تواند ترکیب و یا سرعت بخشیدن به مسائل اساسی. در برخی موارد این به این معنی ازدواج است که در مبارزه بودند قبل از همه گیر ممکن است به طور کامل فرو ریخت در این دوره از فشار. افکار از طلاق همسر خود و شروع به تبدیل شدن به یک واقعیت است.

زمانی که شما رفتن را از طریق طلاق را اغلب به معنی خود را مادام العمر برنامه ها و امیدها و رویاهای دیگر واقعیت خود را. دوران کودکی خود را چشم انداز از یک عروسی ازدواج و خانواده مبارک دگرگون خواهد شد. فکر طلاق بود و بخشی از این طرح, و آن را قطعا نمی شد قصد هنگامی که شما پیوست به عنوان یک زن و شوهر به سهم خود قول ازدواج.

جای تعجب نیست که یک طلاق اتفاق می افتد می تواند یک اثر بسیار مخربی بر زندگی عاطفی و مالی. در علاوه بر این به تجربه یک مجموعه کامل از احساسات شما خواهد بود بر دوش با مدیریت خانواده و امور مالی. این است که احتمالا یک کار جدید برای شما; چه چیزی شما را انجام دهید ؟

از شروع یک طلاق تا زمانی که نهایی:

–سند تمام مکالمات مربوط به طلاق خود را.

–سرمایه گذاری در چند پوشه برای سازماندهی اطلاعات مالی خود را پس از آن است که به آسانی در دسترس به عنوان به شما انتقال از طریق این فاز است.

–تغییر کلمه عبور پست الکترونیکی خود را, رسانه های اجتماعی و حساب های مالی. انتخاب یک رمز عبور است که مستقل از زندگی خود را با خود را به زودی به شود همسر سابق.

–تماس با شرکت های کارت اعتباری از حساب های مشترک و از آنها بخواهید تا نام خود را حذف و از حساب. این احتمال وجود دارد که شما را مجبور به بستن حساب.

–جمع آوری و بررسی اظهارنامه مالیاتی خود را. اگر شما آشنا هستند با اظهارنامه مالیاتی خود را خود بپرسید خبره حسابداری عمومی (CPA) و یا مشاور مالی به بررسی اظهارنامه مالیاتی با شما. (مطمئن شوید که خود را مشاور است نه همسرتان مشاور.) درک منابع درآمد خود را به خصوص اگر شما همسر خود اشتغالی. این اطلاعات کلیدی در حل و فصل خود را به طور موقت و دائمی حمایت از همسر.

–شناسایی درآمد خود را و تمام هزینه های ماهانه خود را. شروع به ردیابی این اطلاعات بنابراین شما می توانید اجرای جدید بودجه خانوار در آینده است.

–جمع آوری تمام اظهارات خود را گزارش دارایی یا بدهی مانند بانک مسکن, کارت اعتباری بازنشستگی و حساب های سرمایه گذاری.

–ادامه پرداخت بدهی های خود را به موقع.

–نوشتن یک نامه به دفاتر اعتباری اطلاع آنها از طلاق. یک کلاهبرداری هشدار قرار داده شده در گزارش های اعتباری خود را اگر شما نگران آن است که همسر شما ممکن است سعی کنید برای باز کردن حساب جدید خود را تحت هویت.

–درخواست مردم در زندگی خود را برای ارجاع به وکیل مدافع که تخصص در میانجیگری و طلاق.

–نترس به مصاحبه با وکیل قبل از درگیر شدن. آنچه که تجربه خود را که توسط خود مشتری هدف چه هزینه های خود را و آنها شما را در تماس با خود شرکت ؟

زن و شوهر باید هر دو عاطفی و مالی سرمایه گذاری از مشترک خود را در خانه. با وجود چالش های دوستانه مرور از طریق فروپاشی دارای مزایای که می تواند صرفه جویی در پول در دراز مدت. در نظر برخی از فرم میانجیگری به عنوان یک جایگزین برای دادگاه طولانی جنگ است. میانجیگری یک فرایند خصوصی تسهیل روت خنثی شخص ثالث (واسطه) با هدف کمک به ازدواج همکاران حل و فصل اختلاف. واسطه نمی کند و هر گونه تصمیم گیری برای احزاب, اما می تواند کمک به پیدا کردن یک مورد قبول دو طرف نتیجه.

موافق نیست به تقسیم هر یک از دارایی های بدون مشاوره از یک حرفه ای است که درک خود را از وضعیت منحصر به فرد.

شما باید یک حساب کارگزاری در مقابل یک حساب بازنشستگی? آیا همسر شما باید یک حقوق بازنشستگی و اگر چنین است خود را به اشتراک بگذارید ؟ که خود را برای پرداخت بیمه درمانی است ؟ است که همسر خود را پرداخت برای فرزندان خود در آینده هزینه های کالج? شما باید نگه دارید و یا فروش خانه ؟ چه کسی مسئول پرداخت وام مسکن و بیمه و مالیات بر اموال قبل از فروش خانه ؟ چه مدت طول خواهد شما نفقه گذشته است ؟

نمی تواند یک ناظر منفعل هنگامی که شما در حال حل و فصل طلاق خود را. سوال بپرسید. اگر شما را درک نمی کنند یک توضیح برای روشن شدن بپرسید.

پس از طلاق:

پیاده سازی و پیگیری بودجه خود را بر اساس شرایط جدید.

تمام حساب های مشترک و باز کردن حساب های منحصر به فرد.

تشکیلات جدید بکار تجاری خانه خود را در نام خود را.

حذف همسر سابق خود را به عنوان ذینفع در دوران بازنشستگی خود را حساب مقرری ها و سیاست های بیمه عمر.

به روز رسانی شخصی خود را تحت پوشش بیمه.

بررسی نمره های اعتباری خود را.

اگر شما خود را تغییر دهید نام تماس با اداره تامین اجتماعی برای به روز رسانی اطلاعات خود را با آن.

ایجاد یک ذخیره اضطراری. حفظ شش ماه تا یک سال از مخارج نقدی حساب ذخیره.

دیدار با حسابدار خود را برای درک مفاهیم مالیات از تشکیل پرونده به عنوان یک واحد و یا سرپرست خانوار filer.

دیدار با مشاور مالی خود به نقد و بررسی خود را سرمایه گذاری منابع برای اجرای جدید طرح بازنشستگی پیش بینی.

دیدار خود را با وکیل املاک و برنامه ریزی برای به روز رسانی خود را اعتماد به قدرت از وکیل و مراقبت های بهداشتی با دستور.

در طول یک طلاق هم قرار دادن تیم خود را از مشاوران برای کمک به شما حرکت را از طریق به مرحله بعدی. مشاوران خود را آگاه خواهد شد از راه حل برای مشکلات است که شما باید در نظر گرفته شود.

مالی ناامنی پس از طلاق واقعی است. با در نظر گرفتن کنترل امور مالی خود را شما آغاز خواهد شد برای بازسازی آینده جدید خود را. شما به آرامی به توانمند سازی خود را به عنوان شما وارد این فاز جدید از استقلال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de