هدر Anfang: کتابخانه و دوستان خود را ببینید رونق در تقاضا — و نوآوری به دیدار آن

این است که کتابخانه ملی در هفته – هفته هنگامی که ما به طور معمول جشن مداوم نقش کتابخانه های عمومی را به بازی آورد و جوامع با هم برای یادگیری اتصال و رشد است. در این سال ما نگاه ما کتابخانه های عمومی از طریق یک لنز جدید و حتی با قدردانی عمیق تر از همیشه قبل از.

کتابخانه ها ضروری است. در طول این همه گیر نیاز به خدمات کتابخانه بیشتر از همیشه است. با سنت پل کتابخانه های عمومی فیزیکی محل شعبه بسته کتابخانه پیدا کرده است راه های جدید و متفاوت برای اتصال و پشتیبانی همه ما است.

از شاخه به روی عموم بسته شده در مارس 16, کارکنان, در سنت پل در کتابخانه عمومی مشغول به کار خستگی ناپذیر برای تسهیل رادیکال اختراع مجدد است که اجازه می دهد کتابخانه برای تبدیل شدن به بیشتر های مربوطه و لازم تر از همیشه:

  • Checkouts از آنلاین کتابخانه دیجیتال افزایش یافته است 29 درصد است.
  • برنامه های کاربردی برای کتابخانه جدید کارت تا 800% بیش از یک نمونه در هفته است.
  • وجود دارد افزایش تقاضا برای کتاب و فیلم و سایر مواد از طریق تماس وانت در پنج مکان (Rondo, Merriam پارک کوهستانی خورشید ری و جورج Latimer کتابخانه مرکزی).
  • جدید Facebook Storytime زندگی روزانه و حوادث برای کودکان و بزرگسالان در حال مشاهده بیش از 10 ، 000 بار در هر هفته است.
  • در دو هفته اول پس از آن بوده است آزادانه در دسترس با یک کارت کتابخانه 3,792 سنت پل ساکنان به بررسی اصل و نسب کتابخانه.
  • استفاده دانشجویان از کتابخانه بروید e-کارت تا چهار برابر شده از اوایل ماه مارس.
  • و با کتابخانه ساز فضاهای بسته به کارکنان کتابخانه با استفاده از کتابخانه, ماشین آلات دوخت برای ایجاد 2,000 پارچه پوشش صورت برای شهرستان کارکنان.

اینها فقط چند نمونه از راه های که در آن SPPL حمایت از همسایگان در مواجهه با چالش های اقتصادی و اجتماعی — ارائه خدمات قابل اعتماد حقایق و منابع معتبر آموزشی راهنمایی و ابزار; اشتغال و نیروی کار اطلاعات و خدمات به مبارزه با انزوای اجتماعی و اتصال از طریق داستان.

در این سال نشانه سالگرد 75 از دوستان از سنت پل کتابخانه های عمومی و ما هم تا به حال به سرعت در حال تجدید نظر چگونه به مناسبت این نقطه عطف. به جای میزبانی مجامع عمومی در هر کتابخانه شعبه ما راه اندازی یک کتاب | یک مینه سوتا جدید, ایالت, باشگاه کتاب. یک کتاب | یک مینه سوتا دعوت Minnesotans در تمام سنین به خواندن مشترک عنوان و گرد هم می آیند تقریبا به لذت بردن از تأمل و بحث در مورد. ما برای اولین بار عنوان “Because of Winn-Dixie,” می آید از مینه سوتا کتاب برنده جایزه Kate DiCamillo. در آوریل 28, دعوت می کنیم هر Minnesotan به livestream مراسم سالانه 32, مینه سوتا, تازه های کتاب. ما جمع آوری کمک های مالی و حمایت از تلاش ها در حال حاضر با تمرکز بر حصول اطمینان از کتابخانه و منابع آن را باید ضروری مرکز زیرساخت های اجتماعی که بر اساس آن بسیاری از ساکنان تکیه می کنند.

چه چیزی تغییر نکرده است که چرا ما باقی بماند و در کار ما. همراه با هزاران نفر از ساکنان Saint Paul ما حمایت از این کتابخانه پس از آن می تواند انجام آنچه در آن می کند بهترین: پاسخ به زمان و فوری نیازهای جامعه از طریق نوآوری.

این است که چگونه ما نگه داشتن جامعه ما هر دو در طول این بحران و پس از آن را پشت سر ما.

هدر Anfang, یک معاون ارشد رئیس جمهور با Land O’ Lakes, صندلی هیئت مدیره از دوستان از سنت پل در کتابخانه عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de