ما برخی از سلامت روان و اعتیاد متخصصان از سنت جوزف در بیمارستان سنت پل.

هر روز ما کمک به بیماران زندگی می کنند کمک به آنها برای زنده ماندن, بهبود و رشد است. بیماران ما درک ما از آنجا که اغلب وجود دارد هیچ کس دیگری برای آنها وجود دارد. آنها سوخته و پل تخریب شده جان خود را از دست شغل روابط, مسکن خود و خانواده خود همه چیز است. به جز ما.

فکر می کنم در مورد شاهزاده. یکی از مینه سوتا بزرگترین ادعا می کند به شهرت یکی از بزرگترین نوازندگان از همه زمان. شاهزاده در خانه اش درگذشت از مصرف بیش از حد فنتانيل (مصنوعی و مواد مخدر). ما ابتدا ما سر و تعجب می کنم که چگونه ممکن است. شاهزاده ؟ او ثروتمند بود احاطه شده توسط کارکنان قادر به ارزیابی هر نوع درمان است. کجا بود narcan? چرا او را درمان ؟

کسانی از ما در کسب و کار, بهداشت روان و درمان اعتیاد را در درک که چگونه این اتفاق می افتد. چرا ؟ انکار انگ عدم دسترسی به محرمانه مراقبت از عدم اطلاع prescribers.

هر روز ما تجویز narcan و آموزش بیماران ما چرا این بخش ضروری از درمان خود را برنامه ریزی. هر روز ما همکاری با دیگر متخصصان پزشکان اورژانس hospitalists, بیماری های عفونی متخصصان روانپزشکان و روانشناسان دارای مجوز الکل و مواد مخدر مشاوران پرستاران و دستیاران پزشکی.

چرا ما این کار را انجام دهید?

ما این کار را انجام دهید چرا که ما در حال اختصاص داده شده است. ما عشق ما بيمار ما احساس خشنودی زمانی که آنها موفق می شوند در راه خود را به ثبات و متانت.

ما با ارائه بحرانی زندگی-صرفه جویی در مراقبت از بیماران در بیمارستان و درمانگاه. ما نیاز به هر دو سطح از مراقبت به مدیریت جدی اعتیاد. گاهی اوقات یک فرد باید تثبیت شده در این بیمارستان قبل از آنها بی خطر هستند به عنوان درمان سرپایی.

به نظر می رسد که فقط در مورد همه ما می شنویم در اخبار این روزها در مورد افزایش نرخ خودکشی افراد در حال مرگ از استعمال بیش از حد و اعتیاد.

آیا عجیب نیست که M بهداشت فرویو را تهدید می کند به یکی از دولت تنها اعتیاد-پزشکی بستری و درمان برنامه های دارای مجوز برای مراقبت از زنان باردار?

آیا عجیب نیست که M بهداشت فرویو را تهدید به, از بیمارستان که به تازگی گسترش یافته و به 100 مورد نیاز بیماران بستری بهداشت روانی/وابستگی به مواد شیمیایی تخت به جای افزایش نیاز به این خدمات ؟

در نظر گرفتن این قول از New England Journal of Medicine, ژانویه 16 سال 2020 “درمان اعتیاد به عنوان یک بیماری ترمینال” توسط Ame E. کاروسو قهوه ای, M. D.:

“تنها 25 تا 50 درصد از بیماران دریافت هر گونه ماده-استفاده از درمان در یک سال داده شده و حتی کمتر دریافت دارو برای استفاده از مواد مخدر اختلال است. بیش از 2 میلیون نفر از نامزدها برای چنین درمان — تعداد دور outstripping در دسترس بودن پزشکان با مجوز به تجویز این داروها که نیاز به یک چشم پوشی و از مشاوران یا سایر درمانگران.”

St جو نیاز به باز بماند به ادامه به ارائه مراقبت و تحقق کون بزرگ نیاز دارید.

اما واقعیت این است که M بهداشت فرویو می خواهد به نزدیک St جو غیر معمول است. در واقعیت تاریخی تاسیس بیمارستان در اواسط 1800s در حال بسته شدن در سراسر کشور است. فقط گوگل هانمن بیمارستان فیلادلفیا (بسته 2019) و مشیت بیمارستان, District of Columbia (بسته 2017). این بیمارستان که در خدمت درونی-جمعیت شهرستان اغلب آغاز شده توسط سازمان های مذهبی به عنوان یک تماس به درمان بیمار و خدمت به فقرا.

نه بیشتر. مراقبت های بهداشتی است که یک کسب و کار است. اگر به حداکثر رساندن سود است نام این بازی شما باید برای خلاص شدن از “بدهی” که در حال تخلیه در سود. برای مثال بیماران در مدیکر و کمک های پزشکی (از جمله پزشکی) در حال بدهی. چرا ؟ به این دلیل که نرخ بازپرداخت بسیار کم است. بیمارستان مبتنی بر اعتیاد واحد به عنوان ما می دانیم آن است که در نامشخص زمین. بحث های مداوم نشان می دهد بعید است این واحد همچنان شاهد همان نوع از بیماران مبتلا به آن را از زمان آغاز آن از چندین سال پیش. به طور بالقوه بیماران کمک های پزشکی (MA) و مدیکر ممکن است قادر به بیمارستان مبتنی بر درمان اعتیاد.

این بدان معناست که مردم با شرایط جدی پزشکی مانند پایان مرحله نارسایی کبد و نارسایی قلب و یا در دیالیز خواهد شد که حتی گزینه های کمتر برای این سطح از درمان است. وجود دارد تنها دو بیمارستان مبتنی بر مدیریت پزشکی اعتیاد به برنامه های دولت (سنت جوزف است که یکی از آنها).

و در سراسر کشور ما همچنان به دیدن بیماران در انتظار روز در اتاق های اورژانس به علت ناکافی روانپزشکی تخت.

آن را مفید به یاد داشته باشید تاریخ ما است. اگر چه وجود دارد جدیدتر مبتنی بر شواهد مدل های اعتیاد و درمان آن در اینجا بود که مینه سوتا مدل از درمان اعتیاد ایجاد شد در 1950s در یک بیمارستان روانی ایالتی مینه سوتا. از آنجا مینه سوتا مدل پخش برای اولین بار به Hazelden بنیاد و سپس در سراسر کشور و جهان است.

آن را در اینجا در سنت پل که خواهر سنت جوزف از Carondelet تاسیس سنت جوزف بیمارستان در سال 1853, مینه سوتا, اولین بیمارستان. و با توجه به M بهداشت فرویو سایت در سنت جوزف بیمارستان:

“اگر چه بسیار تغییر کرده است در بهداشت و درمان از بیمارستان در اوایل روز عمل با کیفیت بالا ارائه مراقبت های دلسوز ثابت می ماند. به عنوان یک کاتولیک بیمارستان مقادیر CSJs به ویژه در انعکاس ما استقبال همه مردم عزیز همسایه ترویج کرامت انسانی, مراقبت از فقرا در آغوش بهزيستی معنوی و حمایت از یک رابطه متقابل احترام و اعتماد و صداقت برای ما بیماران و ارائه دهندگان.”

بیایید دعا M بهداشت فرویو شرکت رهبری به خاطر آنچه را چاپ شده بر روی وب سایت خود و پشتیبانی از ماموریت ما است. سنت پل و شهرهای دوقلو نیاز St Joe بیمارستان.

دکتر کاتلین هینی برجسته همکار از انجمن روانپزشکی آمریکا است اعتیاد روانپزشک. دکتر امیلی اصول اعتیاد-پزشکی پزشک و رئیس جمهور از مینه سوتا جامعه از اعتیاد به دارو است. این ستون نیز امضا شد توسط دکتر Sevdalina Missova اعتیاد متخصص طب; Caroline Kuria یک روانی خبره-پرستار-practictioner; Speciose Sinyagaya یک روان درمانگر است که با مجوز مواد مخدر و الکل مشاور و مددکار اجتماعی; دکتر سلیما Naqvi, یک بستری روانپزشک و دکتر ادواردو ترینیداد یک روانپزشک; دکتر Biljana Capra, یک روانپزشک و دکتر پم Shultz اعتیاد-پزشکی پزشک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de