HealthPartners پرده SafeDistance برنامه گوشی های هوشمند برای ردیابی شیوع کروناویروس

علاقه مند در محل coronavirus نقاط داغ در شهرستان خود را ؟ می خواهید بدانید که زمانی که شما در حال سفر از طریق یکی است ؟ وجود دارد در حال حاضر برنامه برای که.

با همکاری محققان دانشگاه مینه سوتا در HealthPartners موسسه راه اندازی کرده است یک رایگان برنامه های گوشی های هوشمند در نظر گرفته شده برای کمک به مبارزه با COVID-19 ردیابی شیوع بیماری در سطح محله با استفاده از جمعیت منابع اطلاعات از کاربران ناشناس.

این SafeDistance برنامه است که ساخت اولین آن در سراسر مینه سوتا در این هفته است که حتی در حال تبلیغ به عنوان یک پتانسیل استراتژی برای بازگشایی اقتصاد است.

SafeDistance وعده “بیش از حد محلی” از محله بهداشت — هر دو تایید و مورد مشکوک به ویروس — پایین سرشماری دستگاه است که تقریبا جمعیت گروه از 1500 نفر است.

برنامه ردیابی

چندین کشور در حال حاضر نورد از COVID-19 برنامه های ردیابی برخی از مراتب تهاجمی تر از دیگران است. کره جنوبی به عنوان مثال با استفاده از هر دو خود تشخیص برنامه برای مسافران و تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری و معاملات و امنیت فیلم به آهنگ COVID-19 بيمار و هشدار به افرادی که ممکن است در تماس با آنها.

برایان Krohn یک توسعه دهنده در منطق مدرن و ویژگی های رهبری در SafeDistance پروژه گفت: محله سطح اطلاعات بیشتری احترام به حریم خصوصی افراد در حالی که هنوز ارائه اطلاعات مهم در مورد مناطق به طور بالقوه جلوگیری و یا که در آن به هدف بهداشت عمومی منابع.

در امریکا بیشتر COVID-19 ردیابی نقشه ها نشان می دهد شیوع بیماری است که تایید شده است توسط تست که باقی مانده است در تامین کوتاه مدت. آنها همچنین جوش پایین بیشتر از سطح شهرستان است که کمتر مفید برای افراد و محققان.

در یک بیانیه نوشته شده است, Bloomington-بر اساس HealthPartners گفت که بر خلاف برنامه های مشابه هیچ حساب مورد نیاز است به استفاده از SafeDistance داده ها استفاده می شود نه برای سود و کاربران نمی خواهد خواست برای شناسایی اطلاعات.

چگونه کار می کند: ناشناس وردپرس

در اینجا چگونه کار می کند:

کاربران دانلود SafeDistance و وارد ناشناس جمعیتی و بهداشتی داده است. آنها سپس پرسید که آیا برای به اشتراک گذاشتن آنها را به حال بالقوه عفونی مخاطبین و نمایش COVID-19 علائم شده اند و یا بالینی تشخیص داده شده تست شده یا تایید با COVID-19.

برنامه نیز ارائه می دهد راهنمایی های عملی در مورد خطرات سلامتی, چگونه به حفظ اجتماعی فاصله و هنگامی که به دنبال مراقبت. اگر به اندازه کافی کاربران ثبت نام در آنها را دریافت اطلاعیه ها به عنوان آنها سفر از طریق مناطق پر خطر.

در حالی که متخصصان مراقبت های بهداشتی تا حد زیادی مانع با منابع محدود در تلاش های خود را برای تست و ردیابی اطلاعات تماس ممکن است COVID-19 نفر از توسعه دهندگان از SafeDistance امیدوارم که این برنامه می تواند با ارائه یک پنجره را به چرخه زندگی از شیوع و ارائه برخی از سرنخ به عنوان به که در آن و زمانی که برای تست تمرکز و توسعه.

“ما همه با دیدن نقشه های تایید موارد و مرگ و میر, اما ما می دانیم که داده underrepresent واقعی تاثیر COVID-19 با توجه به محدود تست” گفت: Nico Pronk, HealthPartners موسسه جمهور و HealthPartners ارشد علوم افسر, در بیانیه ای. “ما امیدواریم که این برنامه به ارائه یک تصویر بهتر از بیماری و خطر در جامعه ما در یک سطح است که کاربر به طور متوسط می توانید تصمیم گیری آگاهانه.”

برنامه راه اندازی برای اولین بار در مینه سوتا

نرم افزار راه اندازی خواهد شد اولین بار در سراسر مینه سوتا است. پزشکان در HealthPartners تشویق بیماران و عموم مردم به استفاده از آن. برای دانلود SafeDistance بازدید SafeDistance.org.

که نه تنها گوشی های هوشمند تکنولوژی مهار بودن در برابر coronavirus.

اپل و گوگل در حال توسعه یک اطلاعات-مبادله برنامه است که اجازه می دهد تا مصنوعی و اپل بی سر و صدا به تجارت بسته های اطلاعات در زمانی که آنها در نزدیکی.

هنگامی که یک کاربر به طور داوطلبانه افشا به برنامه است که آنها به احتمال زیاد آلوده به هر کسی که شده است نزدیک است که فرد برای مدت طولانی در روزهای اخیر یک هشدار و توصیه آنها شده است. این برنامه انتظار می رود در اواسط ماه مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru